Top model-zostań modelką

Szkoda że odpadła. Miała tyle fajnych zdjęć...
A juz myslalam ze ta placzka wyleci...
no tego się nie spodziewałam  🤔 miałam nadzieję, że odpadnie Ania. To była zbyt surowa kara moim zdaniem!
przecież już od dawna wiadomo, że ania będzie w finale, razem z olgą i michaliną. więc wiadomo było, że nie wyleci, ani dziś ani do finału  😁
Ale zonk, płaczka została  🙄
Wyleciała ta od telefonu?
Nie oglądałam do końca, ale tak obstawiałam, że za ten numer ją wywalą. Złamała regulamin.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 listopada 2011 21:36
Anka zostanie, płaczka podtrzymuje oglądalność moim zdaniem ... nie wiem czy wygra, ale pewnie do finału wejdzie. Sama przez nią zaczęłam to oglądać 😁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 listopada 2011 21:46
A po co taki chamski numer- że najpierw dali jej zdjęcie, a potem powiedzieli adios  🙄

A Victoria rzeczywiście na zdjęciu wyszła jak mały,złośliwy troll  😁
Sama przez nią zaczęłam to oglądać 😁


Mam to samo!  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 listopada 2011 22:12
A po co taki chamski numer- że najpierw dali jej zdjęcie, a potem powiedzieli adios  🙄


Wg mnie, żeby podkreślić szansę Płaczki Anny w sensie powrotu
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 listopada 2011 22:56
Czemu czuje że w przyszłym tygodniu wyleci Dorota... 🙁
Szkoda Viery, naprawdę prześliczna z niej dziewczyna...
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
02 listopada 2011 23:47
Zairka - nawet tak nie mów 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 listopada 2011 06:45
Nie wiem, sama nie wiem co mam o tym myśleć. Niby zagrali tak jak ona z nimi zagrała, ale niesmak pozostaje =/
Od Doroty akysz! Jedyna normalna dziewczyna w programie w sumie 🙂

A zdjęcie Oliwii i Michaliny! CUDO
Chyba pierwsze zdjęcia, które mi się podobają
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 listopada 2011 07:54
Viera wyleciała na własne życzenie, wiedziała, co podpisuje... Niemniej jednak szkoda.

nie rozumiem zachwytów nad Olgą - ładna buzia, może i tak, ale jest jakaś taka rozmemłana, bez wyrazu. No i jak dla mnie, jest nieproporcjonalna strasznie. Nogi do nieba, ale zero szyi. Denerwuje mnie jak mówi, no ale nie od tego są modelki. Nie wiem, czemu ma być w finale...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 listopada 2011 08:29
Ja tez teraz najbardziej liczę na Dorote, ale tak się czepiają jej wagi 😵 że w końcu na pewno poleci 🙁
Za to ten pustostan rozpłakany to jest żenada, dawno takiej słodkiej idiotki nie widzialam 🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 listopada 2011 08:34
Zairka, taa szczególnie zabiły mnie słowa z jury że z taka figurą może jedynie reklamować bieliznę z gołym tyłkiem. od razu sobie pomyślałam że dużo dziewczyn by dało wiele za taka możliwość reklamowania ciuchów.
W sumie niby wszyscy na krupę wrzucają ale chyba jako jedyna umie zachować klasę. reszta to jakąś pomyłka i żenada.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 listopada 2011 08:43
Niech reklamuje nawet gołym tyłkiem🙂 ale jako jedyna ma taki charakter żeby poradzić sobie w świecie show biznesu....z drugiej strony ja jako matka, nie wyobrażam sobie takiej pracy przy 5 letim dziecku 🙄
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 listopada 2011 08:50
Mnie też denerwuje Olga, zero wyrazistości.. oryginalności. Taka zwyczajna. Jej zdjęcia mi się w ogóle nie podobają, jakoś buzia jej pyzato wychodzi  😤

[img]http://dcs-46-28-242-44.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/i/208e43f0e45c4c78cafadb83d2888cb6/7262c0c8-00aa-11e1-96e5-0025b511229e.jpg?type=1&quality=90&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=580&srch=580&dstw=580&dsth=580[/img]
[img]http://dcs-46-28-242-45.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/i/208e43f0e45c4c78cafadb83d2888cb6/1ad1ba78-ff09-11e0-9438-0025b511229e.jpg?type=1&quality=90&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=580&srch=580&dstw=580&dsth=580[/img]

chociaż na tym zdjęciu jest hipnotajzing:
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTvWOoBlevRdqPq2nAOySSA6g_x8a2tfRK-mXFg-6YMl83OEaD-[/img]
i to chyba jej jedyna mina w której mi się podoba..

Szkoda Viery, za nią i Honoratę trzymałam najmocniej kciuki.

Też mi się wydaje że odpadnie piękna Dorotka, przez dodatkowe kg. W poprzedniej edycji była Pamela, też z ładną buzią, ale wyleciała bo jak na modelkę była za puszysta.
ja trzymałam ciągle za honoratę. Olga nie za bardzo, Michalina to pomyłka, przygarnięta do programu, aby pokazać ze ktoś po zmianie płci też może, nogi ma rewelacyjne ale na tym się to tak naprawdę kończy, Ania to PolinaHardCore, i pomyśleć, że to właśnie jest finałowa trójka... :/
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 listopada 2011 11:25
Ja myślę że jak Anka w końcu wyleci z tego programu i poczyta opinie o sobie to z jej mentalnością chyba strzeli sobie w głowe 🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 listopada 2011 11:27
Pewnie już czyta, bo to przecież wszystko wcześniej nagrywane.
Biedna Ania 🙁(  😂
Ty było nagrywane czerwiec-lipiec. Może nie czyta jeżeli wygrała, chciałabym zobaczyć tą minę po powrocie z kontraktu  😁
Dokładnie, Dorota wydaje mi się być najnormalniejsza, pasowałaby mi ona do reklam  🙂
Witam wszystkich🙂

Nie wiem, sama nie wiem co mam o tym myśleć. Niby zagrali tak jak ona z nimi zagrała, ale niesmak pozostaje =/


Nie zagrali tak jak zagrała Viera. Po prostu pokazali, że jej zdjęcie było lepsze niż zdjęcie Ani. I gdyby nie złamanie regulaminu to może wtedy odpadłaby Ania.

hahaha, nie mogę doczekać się przyszłego tygodnia i kolejnych wyczynów Ani!
"a czy Ty ku*** myślisz, że ja Ci teraz utkam tkaninę?"- ciekawe co powiedziała temu projektantowi hahaha :-) ona TWORZY ten program! 🏇
Jeszcze nikt nie wygrał, ponieważ finałowy odcinek jest nagrywany na żywo i głosują widzowie 🙂
ja też nie mogę się doczekać następnego odcinka 😀 to będzie hit 🙂
Monny przeczytaj początek wątku, to się dowiesz, jak bardzo ,,na żywo" jest ten finał  😎
Kawecan   Jeździec bez konia...
03 listopada 2011 23:08
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się