Zachodniopomorscy re-voltowicze:)

martva- w Sławnie sa konie.Wszystko jest na obrzeżach miasta, a tak po za tym żadnej rozrywki tam nie znajdziesz.
[quote author=_Gaga link=topic=63065.msg1084843#msg1084843 date=1311832813]
Oj tam oj tam, zę zadupie, ale w cukierni na rynku są kapitalne ciastka,
a kilka km od Szczecinka jest stajnia i gospodarstwo Strzeszynopiteka :-) z re-volterem który żyje dzięki re-voltowiczom ;-)

aa Strzeszynopiteku moze i ja Cię nawiedzę z racji podpisania karty urlopowej przez mojego Najwspanialszego Szefa ;-) hihi (zadzwonię)
[/quote]
W cukierni na rynku to gnioty, a nie ciastka. Daleko lepsze są w "Oskarku" na deptaku, vis a vis "Rossmana". Taka "Czekoladowa finezja" na ten przykład. Albo ichnia szarlotka...

Spróbowała być nie odwiedzić! Normalnie, focha bym strzelił ( coby żeńska część ludzkości monopolu nie miała ).

A swoją drogą to Szczecinek to istotnie zadupie. Prowincjonalne miasteczko w prowincjinalnym województwie prowincjonalnego kraju leżącego na prowincjonalnym, już, kontynencie.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 lipca 2011 08:03
martva- w Sławnie sa konie.Wszystko jest na obrzeżach miasta, a tak po za tym żadnej rozrywki tam nie znajdziesz.


Tak jak pisałam, ja już "niekonna", ale dziękuję za informacje  :kwiatek:

Rozrywki znalezione, w postaci treningów moich panów, opiekowania się psem jednego z nich (ahhh te jack russell terriery, bardzo mi się tęskni za moją, a, że Bandzior to w sumie pies, któremu duuużo zawdzięczam no to... 😉 ) A wieczorne rozrywki to już zupełnie inna bajka 😉 No ale da się przeżyć. 😉

Dzięki za pomoc!
no, to plac zolnierza jeszcze nam zamkneli na dodatek, mamy niemal przejezdne miasto nie?😉
noo chyba rowerem ;-)
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 sierpnia 2011 10:11
Dzięki Bogu, że są wakacje i nie muszę się przebijać przez miasto aktualnie :/ Idea "róbmy wszystko za jednym zamachem, górę i dół, lewo i prawo" świetna...
no niestety, nadal dostanie sie do moich rodzicow komunikacja graniczy z cudem 😀
Co Wy tam macie za problemy: tu jakąś ulicę rozkopali, tam drugą i jakiś plac.... A u mnie dzisiaj rozkopali wszystkie ulice!. Co prawda jedną, ale to jednocześnie wszystkie.
to teraz do Ciebie da sięjużtylko dofrunać? czy że jak??
no i po co u Ciebie rozkopują wszystkie ulice? nową syngalizacje będą stawiać? Czy Wam w końcu prąd dorpowadzą i już nie będziesz ganiał tubylców aby wiadrami z miasta donosili??
Prądu nie ciągnom. Z wiadrami już tubylsy nie ganiają bo zrobiłem im POSTĘP . Tzn. zbudowałem kierat z prądnicą i w nim chodzą. Co prawda kropnąłem się o obliczeniach przekładni i cały czas muszą kłusem zapylać, aby właściwą prędkośc obrotową prądnicy utrzymać. No, ale to już ich problem. Ja tylko, ze swej strony, wmówiłem im, że "darowanie życia" to w Unii Europejskiej całkiem dobra dniówka. Uwierzyli i nie protestują.
Faith, Flygirl - ten salon fryzjerski na pl.Żołnierza to ten kolo salonu Playa, jak sie idzie od Galaxy w strone Alei Kwiatowej? Za tym jest jakis sklep z garniturami, optyk i cepelia? Obeszlam ostatnio caly plac, znalazlam tylko studio kosmetyczne Viva-to kolo lumpeksu i sklepu Ryłko i dzisiaj zauwazylam ten salon, z tym, ze nie bylo nazwy 😉
jaką pogodę przewidujecie na weekend w okolicach Kołobrzegu / Mielna ? 😉
Gillian   four letter word
08 sierpnia 2011 20:26
w sobotę ciepło ale deszczowo, w niedzielę upał 🙂
Nie ten😉
Salon Victoria, naprzeciwko kaskady, na rogu jest jakis tam bank czy biuro podrozy i tam jest taka wneka miedzy budynkami, to wlasnie tam😉 obok stoi kilka czerwonych kioskow😉
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1280&bih=929&wrapid=tlif131296383011010&um=1&ie=UTF-8&q=salon+victoria+szczecin&fb=1&gl=pl&hq=salon+victoria&hnear=0x47aa093800d3a759😲xa95adc4e5f8ac4f3,Szczecin&ei=4TxCTsvjCY-dOo_8-awJ&sa=X&oi=local_result&ct=image&ved=0CAQQtgM&cid=0,0,16933310569401355801
Graba.   je ne sais pas
10 sierpnia 2011 15:50
ja dziś w nocy wróciłam ze szczecinka i jestem zakochana  😍 Ludzie co prawda trochę dziwni, a wieczorem faktycznie nie bardzo jest się gdzie zabawić(wylądowałyśmy w sint ji jazz z dyrektorem szkoły muzycznej, wiec szybko stamtąd wyparowałyśmy 😀), ale to miasteczko ma klimat.
Ano ma, jeśli się z drugiego końca Polski na kilka dni przyjedzie to ma ... ;-)
Gillian   four letter word
10 sierpnia 2011 20:00
Ja lubię Szczecinek 🙂 ma swój urok dziury zabitej dechami, co prawda psy pupami szczekają ale jest sympatycznie 🙂
Faith-super, dzieki! Jak tylko wroce z wakacyjnych wojaży umawiam sie na wizyte 😀
alez nie ma za co🙂😉))
bylam dzisiaj u p.Krystyny-dolaczam do grona jej fanow! jestem naprawde BARDZO zadowolona, okielznala moje wlosy, pierwszy raz od nie pamietam kiedy wygladam jak cywilizowany czlowiek 💃  😉 ogromny respect za to jak ona szalala z nozyczkami przez godzine 😎
ciri zdjęcia! 🙂 może i mnie da radę ogarnąć  👀
hah, a nie mowilam😀
swietna babeczka😉

edit: no i mnie zrobila na czlowieka, Krysia czyni cuda😀
Czy ktoś zna może jakiegoś dobrego dermatologa szczecińskiego, który wykonuje również zabiegi typu złuszczanie naskórka?
czy ktos z zachodnipomorskich revoltowiczow wybiera sie na cavaliade?😉 moze jakas kawka/cola/wspolne lazenie po targach?😀
Gillian   four letter word
03 listopada 2011 14:00
ja najprawdopodobniej  🏇
co? gdzie? kiedy?  👀
no, ze cavaliada, poznan, 9-11 grudnia?😀 Gillian, ja tez jade, trzeba popatrzec co nowego😀
I ja będę  😉
Też bym chciała, no ale nie wiadomo jak to będzie z rodzicami. Zwłaszcza, że na grudzień mam jeszcze inne fajne plany. 😉
No to mysle ze mozemy sie umowic na jaks mala kawe 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się