Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

A.   master of sarcasm :]
29 października 2011 17:54
wlasciciel wie ze gdzies dzwoni ale nie jest pewny do konca, w ktorym kosciele  😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
29 października 2011 19:22
A. Może znajdzie w  końcu, oby znalazł  😲
Ogłowie skokowe Prestige w stanie bdb, rozmiar COB

słuchajcie, nie wiem czy nie gafa, naprawdę są podziały na ogłowia rekreacyjne, skokowe czy ujezdzeniowe? (nie licząc dwuwędzidłowych)?
A.   master of sarcasm :]
30 października 2011 17:16
...wyscigowe?...  😂


nie no, tak naprawde to mnie sie wydaje ze sa  😉
nie wiem gdzie to wstawic, a chcesie podzielic. widzieliscie jaki zadziwiajaco 😉 piekny osiol jest na allegro?
http://allegro.pl/osiol-francuski-duzy-walach-i1897469064.html
budzi ogromna sympatie juz ze zdjec 🙂
Ahhhh  😍

Fajnie by było namówić Bombal na taką maskotkę stajenną 🙂
Ło matko, zabiję was, jeśli Bombal pod waszym wpływem skombinuje coś takiego...
Te osły są baaaaardzo sympatyczne, widziałam i głaskałam takie coś we wrocławskim zoo 🙂
http://allegro.pl/nowe-siodlo-rekreacyjne-17-5-firmy-star-high-tech-i1887028053.html

Siodło posiada regulowany układ potylic, bez poślizg i strzemion.

Może ja się nie znam - czy ktoś wie gdzie siodło ma potylice?
A.   master of sarcasm :]
02 listopada 2011 19:49
I nie ma poslizgu?  😲
no przecież widać, że nie skóra, to i nie ma się jak ślizgać po nim 😎
Może ja się nie znam - czy ktoś wie gdzie siodło ma potylice?


za uszami  😁
Ło matko, zabiję was, jeśli Bombal pod waszym wpływem skombinuje coś takiego...

przeciez jest przepiekny! ten jest wyjatkowy, jakby mnie bylo stac, sama bym go kupila!
katija, jak się sprzeda moje auto to mogę go kupić pod warunkiem że zapewnisz mu dach nad głową i wyżywienie  😁
celsijs, nie ma problemu! ja mowie powaznie! przeciez ja bym miala humor dobry od razu, jakbym szla co rano go nakarmic i go widziala! 😀 to sie jak konia traktuje nie? w sensie karmi i cala reszta?
ha ha już widzę wyraz twarzy mojego męża jakbym mu powiedziała że zamieniłam auto na osła  🤣

a traktuje się chyba osły podobnie jak konie, tylko sporo mniej paszy treściwej dostają.
A.   master of sarcasm :]
04 listopada 2011 19:44
Zarabiste  😜  Nawet bagaznik na zakupy jest  🥂
A., jaki bagażnik??? Silnik, kobieto, silnik 🤣
A.   master of sarcasm :]
04 listopada 2011 23:38
komora po silniku, zaslepiona!!! na silnik sa dyszle z przodu  🤣
A skąd wiesz, że nie silnik?  👀 a to z przodu - zmyłka?  😁
Może to pojazd dla koni "utalentowanych inaczej"?  🤣
celsijs, nie ma problemu! ja mowie powaznie! przeciez ja bym miala humor dobry od razu, jakbym szla co rano go nakarmic i go widziala! 😀 to sie jak konia traktuje nie? w sensie karmi i cala reszta?


pracowałam w stajni gdzie były dwa osły, ale te szare, nie tak piekne. bardzo wytrzymale zwierzaczki, do bryczki parka super sie nadaje.

tamte nie pracowaly, wiec tylko sianko, bezowsowo karmione, ale jak sie syrena właczyła to masakra "iooooooooo iiiooooooooo iiiiiiiiiiiiiiioooooooooo" nijak do rżenia sie to nie ma😀
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
05 listopada 2011 17:59
chyba zad "kusaka" 😀
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kusak_cezarek a może chodziło o takiego kusaka? Tylko nie wiem, jak taki mały robaczek uciągnie sanie, ale kto wie, teraz tyle tych modyfikacji genetycznych i tak dalej.  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 listopada 2011 18:15
ale to jest "kusak 900", wygląda mi to na model kusaka...
Trzy podejścia robiłam do przeczytania tego
http://www.gieldakoni.com/index.php?strona=sprzedam12&id=31110
dobra, czy ogloszenie widac pisane mlodą ręką, ale jednak dosc spójne, obszerne, opisujace dobrze konia to taka nietypowa i zadziwiajaca rzecz?


tak sie zastanawiam skad trzy podejscia? przeciez to kartka a4 dosc latwego do zrozumienia i ogarnięcia tekstu. nie ma wiekszych problemów ze zrozumieniem, jest w miarę poukladany, oczywiscie widac ze pisany mloda łapką, ale jak na dzieciaka? uwazam ze duzo lepiej niz wiele "typowych" ogłoszen.

myslalam ze bedzie bóg wie jak zawikłane i lakoniczne, a tu zdziwienie, normalne ogloszenie, tylko dokladniejsze i dluzsze. nic okropnie zadziwiajacego.
mnie też się podoba,obszerne ,bez głupot,wydaje się szczere.
I zawiera większość info o które trzeba wypraszać e-mailem i telefonicznie.
Dziewczyna ma 18 lat, a pisanie w ogłoszeniu o sprawach rodzinnych nie wydaje mi się na miejscu. Poza tym to co tam napisała w 90% mija się z prawdą. Może inaczej też na to patrzę bo znam tą stajnię...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się