Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Ja też chcę, ale mam analoga 😤
wawrek, no to co za problem? Też mam i pewnie wezmę.
ja na warsztaty też się pisze ❗ ❗ 🙂
wiosna to było by coś 🙂
a jak w plenerze....to wiecie co by Was interesowało. Jakie rejony? Może mazury 😎
Pogadałabym z pewnymi osobami to jako zakwaterowanie mogły by nam posłużyć fajne domki usytuowane nad jeziorem-po małych kosztach, w okolicach są pola a przy dłuższym spacerze -jakieś max 30 min. wzdłuż dzikiego brzegu jest las 🙂 Tylko musiałabym rzucić okiem co sie tam teraz dzieje bo w okolicy robią szlak turystyczny :/ wiec pól pewnie mniej i zlikwidowali moje jedno urokliwe miejsce.
Generalnie myśle w okolicy znajdzie sie pare ciekawych miejsc do zdjęć w plenerze-zależy jak ma być blisko i na jak daleko byśmy byli w stanie sie "teleportować" z całym tym majdanem.
Do tego na miejscu jest profesjonalny fotograf, gdzie mogłabym porozmawiać czy np. nie zechciał by wziąć udziału w warsztatach choćby przez jeden dzień.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 listopada 2011 08:15
[quote author=JARA link=topic=35683.msg1173445#msg1173445 date=1320224306]
[quote author=Facella link=topic=35683.msg1169617#msg1169617 date=1319820573]
JARA, żebym to ja była bliżej albo miała jak dojechać, to z wielką chęcią bym się zgłosiła... nie masz czegoś takiego na zDolnym Śląsku?



Jakie dokładnie okolice Cię interesują? Może coś się uda wymotać 🙂😉
[/quote]

Lubin, Legnica, Chojnów, Głogów, Polkowice, Kawice, Ścinawa, Prochowice i wszystko po drodze.
[/quote]

Jak możesz wyślij mi  na pw swojego maila to zamieszczę informację na bullowym forum 🙂
Z ostatniego wypadu do Karpacza:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2011 15:20
Jak Abre będzie prowadziła, ja pierwsza się zgłaszam 😀
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 listopada 2011 15:45
ja  też  się  pisze 🙂
heh i  jestem  jak  najbardziej  za  Mazurami 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
04 listopada 2011 15:52
ewabe, Libella - dzięki 🙂
Stiepan   can i ask you for something?
04 listopada 2011 17:23
zakładam właśnie nowy wątek odnośnie plenero-warsztatów. Zaczynamy burzę mózgów - sam mam już sporo pomysłów, ale każdy może mieć swój wkład w to, co na plenerze będziemy robili. Przypominam tylko, że plener będzie typowo koński, dlatego najlepsza lokalizacja to jakiś ośrodek z zapleczem noclegowym (najlepiej taki, który Wy znacie, polecacie itd).

Nat darujmy sobie "profesjonalnych" fotografów, bo takie określenie mówi tylko o tym, że ktoś z fotografii się utrzymuje, co niekoniecznie przekłada się na umiejętności. Inna sprawa, że z tematem końskim nie radzą sobie najlepsi (starczy chociaż spojrzeć http://www.szerokikadr.pl/fotograf_miesiaca/al_bello tutaj, żeby zobaczyć jak genialnego fotografa pogrąża temat koński), za to w tym dziale kilka osób pokazało prawdziwą klasę w dziedzinie fotografii hippistycznej...

wawrek nie martw się, wezmę pewnie ze sobą starego eosa, żebyś sam z kliszą nie został, a lustrzanki cyfrowe rozdam tym, którzy przyjadą z małpkami albo bez aparatów.

Jessy a Ty czujesz się na siłach żeby być jednym z instruktorów? Twoje prace mówią same za siebie, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma ochotę albo predyspozycje, żeby przekazywać wiedzę innym.

Do kontynuowania dyskusji o plenero-warsztatach zapraszam do tematu, który zaraz założę - jak będziemy zbliżali się do faktycznego ich terminu poprosi się moda o podklejenie, na razie nie ma to sensu.
ech, ja i tak sie nie złapię, znając moje szczęście, pogonicie gdzieś het w polskę, a ja wszędzie mam daleko
gdybym była w poprzedniej stadninie, mogłabym was wszystkich zaprosić do siebie, piasek, lasy, woda, i te naj z ras czyli araby do dyspozycji...
no chyba że gustujecie w huckach?
a tak serio, jeśli kasa pozwoli, czas(brak potencjalnych zawodów) to ja sie też piszę jeśli oczywiscie mogę 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 listopada 2011 19:23
no chyba że gustujecie w huckach?
heh ja gustuje 😀
heh  też mam wszędzie daleko 😉


O jednym zapomniałem - magda myślę, że nikt nie ma nic przeciwko sigmom, wręcz przeciwnie! Są tylko dwa "ale". Czy sigmie się opłaca wypożyczać sprzęt dla 20 osób? (z drugiej strony relacja z tego pleneru ukazałaby się w jednym z pism branżowych, więc kto wie - jeśli można wspomnieć w artykule o sponsorach...). Druga sprawa jest taka, że ktoś musi podpisać te wszystkie kwitki od sigmy, więc także odpowiadać za sprzęt. Musiałbym się porządnie zastanowić, czy chcę odpowiadać za to, że upadnie komuś obiektyw, czy też sprzęt zostanie skradziony (żyjemy przecież w Polsce) - profitu z przedsięwzięcia i tak nie będę miał.


jak masz ochote - napisz, zapytaj o wspolprace. wypozyczalnia trojmiejska uzyczyla dziesiatek obiektywow na plener trojmiejskiej szkoly foto. a mi na zachete dali znizke 500zł na moja sigme (70-200 2,8). gdybym jechala na plener, moglabym z nimi zagadac. ale raczej sie nie wybiore 😉
noen   A story of a fighter of our human race
04 listopada 2011 21:02
Mam do Was pytanie. Czy jest tu ktos, komu chcialoby sie mi pomoc? Mianowicie chce przerobic sobie kolor wlosow w PSie na blond, ale, ze nie rozumiem sie za bardzo z PSem i nie mozemy dojsc do porozumienia to czy moglby mi ktos wytlumaczyc prosto jak to zrobic? Ogladalam filmiki na YT o zmienianiu koloru ale mi nie wychodzi to samo, chociaz robie te same "komendy" 😀
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
04 listopada 2011 21:15
Stiepan jasne, zawsze to jakies nowe doswiadczenie, milo ze pytasz 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 listopada 2011 21:46
kilka moich rybich :
1.


2.



jaki aparat i obiektyw na oczko ?
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
05 listopada 2011 16:56
dzisiejsze z przerwy w pracy, u nas piekna, zlota jesien 🙂



Facella   Dawna re-volto wróć!
05 listopada 2011 18:17
jakie idealne skarpetki  🤔zczeka:
uwielbiam Twoje zdjęcia  😜
Jakie tam są piękne konieee!!! 😍

Też chcę w plener, ale mam daleeko, chyba, że w zach-pom  😜
Do nas do stajni można było by przyjechać ale niestety brak noclegów, ale tereny bajkaaaaa  😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
05 listopada 2011 19:07
jaki aparat i obiektyw na oczko ?

aparat canon 7d a obiektyw Samyang 8 mm f/3.5 🙂

las inaczej :
1.

2.


3. koniowate 🙂



ja tak nieśmiało  👀


Ale mamy piękną jesień w tym roku. 😜
Naciau - podoba mi się druga fotka - jest klimatyczna, tylko szkoda w tle tych zabudowań...
Jesień piękna, ale zdjęcie średnie. Niedoświetlone, w związku z czym modelka ma brzydkie cienie na twarzy i włosach, plus lekkie przepalenia na rękach i oświetlonej połowie twarzy. No i słup jej z ramienia wyrasta i jakoś nie wierzę, żeby nie dało się jej przesunąć tak, żeby go nie było.
Nie wiem, dla mnie zdjęcie po prostu kompletnie nie zwracające uwagi, nic szczególnego.
Stiepan niestety organizacja warsztatów nie jest prosta, ciągle pojawiają się problemy, właśnie przez to przechodzę i już mam dosyć 😀
Ale na wspólny plener chętnie się piszę.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 listopada 2011 11:57
MsCarmen - będziesz musiała pilnować nóg, żeby biznesmeni ich nie ucięli...

Rodzinna foteczka 😀
Stiepan   can i ask you for something?
06 listopada 2011 13:03
MsCarmen myślę, że dam sobie radę. Raz w warsztatach uczestniczyłem, trzy razy współorganizowałem. Większych problemów nigdy nie było, a jeśli już , to stwarzali je klienci-gamonie. Tutaj nie ma tego problemu, bo nie ma klientów, a atmosfera ma być przyjemna (swoją drogą nazywam to plenero-warsztatami, bo nie będzie to miało w pełni warsztatowego charakteru). Jeśli napotykasz w organizacji takich warsztatów trudności to, jeśli to Twój pierwszy raz, nie jest to nic nowego. Podobne przedsięwzięcia zawsze wymagają trochę doświadczenia i wypracowania sobie pewnych mechanizmów działania. Ja miałem przyjemność i szczęście pracowania z ludźmi, którzy na tym zęby zjedli, więc było mi łatwiej i przejąłem od nich sporo schematów i pomysłów.
super pomysł z tymi warsztatami, ja też trochę fotografuję, chętnie podszkoliłabym się. Zapraszam do zerknięcia https://picasaweb.google.com/indiannka
Ja też chcę, ale mam analoga 😤


ja też analogowa, i mi to odpowiada - więc jak coś, to będziemy we dwoje z analogami 😉
trzynastka   In love with the ordinary
10 listopada 2011 18:07
Kolejne jesienne strzały 🙂

1.


2.


3.


4.


5.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się