Końska rewia mody cz. V (2011)

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 listopada 2011 11:27
sei - masz jeszcze inne zdjęcia tego es  😉
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
06 listopada 2011 11:38
hej Szmatoholicy, gdzie ja kupię takiego Eskadrona z kolekcji Maritim?


edit: albo takiego:
wątek zamknięty
Diakon'ka, już nigdzie  😉
Możesz trafić gdzieś w ogłoszeniach ewentualnie
wątek zamknięty
ten ze zdjęcia Burzy super 🙂
wątek zamknięty
na niemieckim e-bayu  😉
wątek zamknięty
Dzisiaj ze względu na pogodę poszliśmy poszaleć na dworze  😁 dawno się tak nie ubawiłam  😍





Brilliant Lavender oczywiście. Ale dojrzewam żeby go puścić w świat, bo to VSD, ja jeżdżę w Ratomce na codzień i jakoś mnie wkurza jego krój. Ale jeszcze dojrzewam. Jak myślicie, sprzedać? Ja kocham fiolety ale w sumie bardziej lubie cottona oberżynkę 😍
wątek zamknięty
ja bym trzymała  😀 wyglądacie pięknie!
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
06 listopada 2011 14:39
Diakon'ka, brillant, impuls. Jak nie ma jak są  😎
wątek zamknięty
strasznie mi się spodobał ten niciak 😍 ale czy dobrze będzie wyglądał na ciemnogniadym już sama nie wiem  😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2011 15:52
emuu, ja bym też trzymała 😉

Geronimoo, moim zdaniem będzie fajnie wyglądać 🙂
wątek zamknięty
Geronimoo no ba  😀
wątek zamknięty
Geronimoo, ja mam ciemno gniadego i mam tego Niciaka, i wygląda naprawdę fajnie 😉
wątek zamknięty
Geronimoo ja też myślę że będzie ślicznie ! chociaż cud miód to jest na skarych
wątek zamknięty
emuu trzymaj! wygladacie cudownie, wgl Armaniuch sie wyrobiła , dobra robota!

Patrzcie co zamawiam Rudej jako padokowy zestawik ;> umarłam, to bedzie tak słodko, ze szok  😜 😜

derka: http://www.hooks.se/product.aspx?productid=600694&deptid=112&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
kantarek: http://www.hooks.se/product.aspx?productid=410071&deptid=94&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

rozowy oczywiscie ;D
kaloszki: http://www.hooks.se/product.aspx?productid=940055&deptid=4&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

cukiereczek mój! <3
wątek zamknięty
Mam pytanie do kupujących na e-bayu, do jakich mnie więcej kwot dobijają licytacje dralonów, wiem, że to zależy od kolekcji, ja czaję się na brillanta coopera i dralon tez z tej kolekcji, aukcje są od 1 euro i nie mam pojęcia czy w ogóle jest sens licytować ten dralon jak cena ma dojść do jakiś 150-200 euro  🤔
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
06 listopada 2011 17:10
Gniada w Jarpolu  z krzyżem i owijkach też Jarpol 🙂  😎
wątek zamknięty
natt92 mega "sweetaśny" ten komplecik  😍 będzie Rudce super...
a odnośnie Armaniucha to dziś wyjątkowo nic nie pracowaliśmy tylko brykaliśmy na luziku, a treningi dopracowujemy na hali 🙂 ale dziękuję że zauważyłaś poprawę  :kwiatek:
wątek zamknięty
emuu poprawa jest w jej budowie i wygladzie najwieksza 😉
deborah boooooskoooo  💘
wątek zamknięty
Deborah, nie wiedziałam, że gniadym tych kolorach ! Czas zacząć czaić się na jakiś nowy czaprak ..  👀
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
06 listopada 2011 17:25
deborah, bedzie zimowa kolekcja?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
06 listopada 2011 17:30
cieciorka, będzie dopiero wiosenna bo klienci przyzwyczaili się że jesteśmy fabryką marzeń i sami tworzą swoje kolekcje 🙂
wątek zamknięty
Ciekawa jestem strasznie wiosennych Jarpolów bo na pewno będę się dobijała o czaprak - swój z krzyżem limonkowy uwielbiam miłością wielką! Gdyby jeszcze były podszyte siateczką ... 😍
wątek zamknięty
Można już gdzieś u nas kupić tego nowego szokmola z serii charity? bo już mnie nosi, a to takie ładne czerwone, w sam raz na święta.  😜
wątek zamknięty
Muszę coś sprzedać. Tylko nie mam bladego pojęcia co... ;/// Które Wam się najmniej widzą na Mojej Siwce?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 listopada 2011 19:34
Anky Chocolate 


wątek zamknięty
Livia, a jakos tak chciało.. hehe. Dla siebie czegos szukałam, ale średnio znalazłam.

natt, bedzie jej uroczo !!

zonk, zalezy od kolekcji. Niektóre osiągają ceny wrecz absurdlane a inne mozna zgarnąć dużo poniżej normalnej sklepowej ceny. Licytuj, zobaczysz sama.

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 listopada 2011 20:01
fajnie dziewczyny, że się podoba 🙂 ten es jest taki kremowy/jajeczny. nie wiem co to ale nowość, ponieważ jest pikowany po skosie cały nie tylko krzyż i do tego nie jest z alcantry tylko z materiału jak superieury  😍
inne zdjęcia mam, ale w sumie żadne nie oddaje dobrze koloru. poszukam jeszcze...




natt92, kobyła będzie różowa landrynka  😁

juliadna, fajnie mu w czekoladzie 🙂
wątek zamknięty
sei, ślicznie !
wątek zamknięty
Sama bym chciała mieć ten ze zdjęcia, w Polsce są niedostępne te impulsy od dawna.
wątek zamknięty
sei no własnie chciałam sie pytać, bo jak pad nie wyglada ;p ale slicznie max  😀

a no landryna bedzie. Juz nie moge sie doczekac aż ją obfoce w tym!  🏇
Klami to zamawiamy z tej strony?  💃  p.s kiedy moj czapraczek wyschnie?  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.