moda, ciuchy etc...

wiedźma asos ma podobne, o takie
widziałam w anglii dziewczyne w bluzie adidasa, bez zamka, bez kaptura, bez żadnego kołnierzyka, chyba zielona z żółtym napisem,
wiecie co to może być za model? przeglądam str adidasa, ale nie widzę nic podobnego..
Dziękuję dziewczyny!
Atutowa- dzięki za linki, ale niestety to nie to ;(
to była typowo bluza, luźna (pewnie rozmiar większy) rękawy dosyć szerokie
kurcze nie mogę znaleźć nic podobnego..

edit: to była bluza o takim kroju- on się nazywa jakoś?
LOVELY - a to nie jest ten klasyczny męski model ? Bez kaptura, z logo, męska to i luźna będzie. Nie działa mi strona adidasa, ale wiem, że takie są w Renomie  😉

edit

coś w stylu tej w paski tylko jednokolorowa i proste logo bez ramki  😉
poszukuję legginsów, zwykłych, czarnych, przedewszystkim długich, które nie będą prześwitywały... Mogą być z lekko połyskującego materiału. Koleżanka właśnie takie kupiła jakiś czas temu w Berschce, ale już ich nie ma  🙁
jak ktoś szukał bluz takich baseballówek to od groma ich teraz w Bershce włąśnie, w 3 chyba kolorach
mam dwie baseballówki z Bershki właśnie - czarno białą i karmelowo beżową  😉 są całkiem całkiem
potrzebuję pomocy  😵
mam niedługo połowinki, mam już kieckę (która z dnia na dzień coraz mniej mi się podoba i dziś nawet doszłam do wniosku, że nigdzie w niej nie pójdę...  😜 ale nie mam nic innego  👿 ) i buty, potrzebuję czegoś na górę, jakichś dodatków, może ktoś podrzuci jakiś pomysł?  :kwiatek:
przepraszam za słabe fotki  🙄 sukienka(czarna)

i buty (czarne z czerwoną platformą)


wrzucę w linku zdjęcie jak to wygląda na mnie, żeby nie gorszyć  🤣
już pominę fakt, że na zdjęciu wydaje mi się sporo za krótka  😵

noen   A story of a fighter of our human race
07 listopada 2011 20:25
ae, wygladasz super! 💘 Czerwona kopertowka, paznokcie i plaszcz zalatwi sprawe! 🙂
tulipan :kwiatek: do renomy mi trochę nie po drodze, ale jak będe we Wro to chyba podjade 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 listopada 2011 20:50
ae ladnie jest! ja 10minut przed wyjsciem na 100dniowke zmienilam kiecke😉
ae, jak dla mnie czarna kopertówka + czerwone paznokcie 🙂
ae fajnie to wygląda 🙂 Tak jak dziewczyny mówią z paznokciami i kopertówką będzie świetnie! 🙂
dzięki dziewczyny  :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 listopada 2011 10:26
poszukuję legginsów, zwykłych, czarnych, przedewszystkim długich, które nie będą prześwitywały... Mogą być z lekko połyskującego materiału. Koleżanka właśnie takie kupiła jakiś czas temu w Berschce, ale już ich nie ma  🙁

w każdej pasmanterii powinnaś znaleźć  😉 przynajmniej w Białej są.

Ae- super ! Nie wymyślaj  😍
LOVELY - te bluzy widziałam we wszystkich originalsach w jakich byłam  😉 także musisz szukać
ae, Czerwony zestaw naszyjnik + kolczyki. Tylko koniecznie w podobnym odcieniu co platforma butów. I naszyjnik bardzo delikatny, żeby się nie "gryzł" z tymi różami.
Scottie   Cicha obserwatorka
08 listopada 2011 16:45
ae, jak dla mnie czerwone paznokcie i styknie. Kopertówka czarna i poza tym raczej żadnych bardziej widocznych dodatków. Jeśli koniecznie chcesz, to kolczyki albo perełki czarne albo jakieś diamenciki- raczej srebrne. Delikatna bransoletka z łańcuszka i będzie tip top 😉


Poza tym dziewczyny, macie wrażenie, że od jakiegoś czasu sieciówki Inditexu trochę zawyżają rozmiary ciuchów? Kupiłam kardigan w Stradivariusie, wzięłam M bo nie chciałam, żeby był bardzo opięty- w sklepie był ok, a dziś jak do założyłam, to mam wrażenie, że w nim "pływam"... to samo jest ze spodniami- kiedyś nigdy bym nie powiedziała, że się zmieszczę w 36.
wiecie gdzie moge dostać bluzkę na długi bądź 3/4 rękaw z wilkiem ?  🙁
Scottie - może zaczynają wprowadzać normalne rozmiary po prostu  😉 Ja w Stradivariusie kupuję spodnie 38, a moja mama 42, z tym że w "jej" sklepach to ona nosi 38/40  😉

edit: jak jest teraz nie wiem, spodnie kupowałam jakiś czas temu  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 listopada 2011 17:32
Scottie, jak większość moich jeansów ze stradivariusa to rozmiar 32, tak ostatnio nie mogłam wcisnąć się w 34  😵 fakt, trochę przytyłam, ale zaraz dwa rozmiary? chociaż to chyba taki model był, bo inne 34 leżały idealnie.
Seksta   brumby drover !
08 listopada 2011 18:01
wiecie gdzie moge dostać bluzkę na długi bądź 3/4 rękaw z wilkiem ?  🙁


W zarze 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
08 listopada 2011 18:08
Poza tym dziewczyny, macie wrażenie, że od jakiegoś czasu sieciówki Inditexu trochę zawyżają rozmiary ciuchów? Kupiłam kardigan w Stradivariusie, wzięłam M bo nie chciałam, żeby był bardzo opięty- w sklepie był ok, a dziś jak do założyłam, to mam wrażenie, że w nim "pływam"... to samo jest ze spodniami- kiedyś nigdy bym nie powiedziała, że się zmieszczę w 36.

A ja sie cieszylam, ze schudlam i w 34 sie mieszcze... 🤣
aż pójdę jutro po przymierzać  😎
ojej, dzięki za tyle rad  :kwiatek: kolczyki odpadają, nie noszę  🤣
więc pewnie stanie na czarnej kopertówce + paznokciach.
:kwiatek:
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
09 listopada 2011 13:23
w Zarze z wilkiem? Jaka? Ile? Pragnę...
byłam tydzień temu z Zarze i nic nie widziałam ... 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
09 listopada 2011 16:19
W grudniu idziemy na imprezę w stylu "na biało" 🤔 😵
Niestety odpadają białe rurki, bo to impreza elegancka, więc musi być kiecka.
Gdzieś Wam się coś ładnego rzuciło w oczy???
Ja na białe nigdy nie patrze 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się