Parada Jeździecka Łódź 2011

where ?
tam bedzie problem z biletami? czy moge przyjechac w ciemno i na pewno kupie bilet, czy lepiej jednak rezerwowac?
chyba jednak rezerwowac
Jedzie może ktoś z Warszawy ? Będę miała w niedzielę mały problem z powrotem do stolicy... 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 listopada 2011 18:39
Bilety trzeba wcześniej dla pewności rezerwować. Popytałam tu i tam i się dowiedziałam, że lepiej już kupić teraz, bo bilety się szybko rozchodzą.
Rozmawiałem z Lotharem Koenigiem, przygotowują z Alexem Jarmułą superpokaz, będzie też zawodnik z Campoverde.  👀
Bilety na ticketpro już niedostępne... Myślicie, że da radę jeszcze dostać bilet w dniu parady, przy wejściu?
No to niezle, bo ja jeszcze nie kupilam biletow  😤 Moze uda mi sie w poniedzialek podjechac do kasy Areny.
FirstLight, to daj znac, czy sa jeszcze bilety.
MajaK   Tina 2000-2013
12 listopada 2011 18:21
Jak zamawiałam bilety z TicketPro to miejsc było sporo wolnych - na stronie można było podejzeć miejsca wykupione i zarezerowane, wychodziło  50%i ponad tyle wolnych, pojedyncze sektory były całe zajete (jeden na pewno ale moze jeszcze jakieś dwa) i to te najmniejsze.
Podejzewam, że koniec sprzedaży wiaze się z za krótkim czasem do wysyłki i mogliby nie zdązyć dosłać przed Paradą.
Ja brałam w sektorze P czyli po środku i niby bardziej obleganym to jednak miałam jeszcze spory wybór, a miejsca po 120 zł chyba ostały sie w najwiekszej liczbie sztuk, chyba, ze ostatnio jakiś nalot był na nie  😉
Mam pytanie do osób, które były w Atlas Arenie: czy z tych miejsc po 40zł widać w miarę dobrze czy lepiej nie zawracać sobie nimi głowy i kupić te droższe?
Ja jednak na paradę nie dotrę, niestety wypadł mi w tym czasie wyjazd do domu...  😕 Ale liczę na obszerną fotorelację! 😉
Miejsca za 40 zł. w niższych rzędach są OK. Wyżej też dobrze widać tylko trzeba szkło powiększające. Ale te za 80 są super.  :kwiatek:
Western, we wroclawiu bylo tak, ze jakiego by sie biletu nie mialo, to siedzialo sie gdzie badz. w lodzi pewnie tak nie bedzie?
We Wrocławiu niestety nie byłem. Sądzę, że jak będzie mniej ludzi to da się przesiąść. 🤣
a na który sektor polować ?
Kurcze nie wiem , który sektor wybrać. Chciałabym A ale dużo kasy , a fotki by się porobiło .
A wyktóry bierzecie?🙂
Ja mam sektor C za 80, myślę że będzie OK. Wejście dla koni jest od sektora W, więc będzie fajnie. 👍
Ja dziś odebrałam bilety - sektor R :-)

A na stronie parady reklamują ofertę za pół ceny na najtańszą opcję:
http://happyday.pl/happyday/0,113553,,36665.html
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 listopada 2011 18:10
Pojawię się na pewno w piątek, czy w resztę dni - nie wiem.
będe w niedziele  😀
FirstLight, to daj znac, czy sa jeszcze bilety.


Kupilam dzis bilety w Empiku w Manufakturze. Sporo miejsc zajetych, szczegolnie tych najlepszych. Chcialam sektor E i nic wolnego nie bylo. Wzielam w P. Jednak nie ma co panikowac, napewno jeszcze wolne sa.
hej 🙂 jedzie ktos moze ze slaska w pt lub sb do Łodzi na Parade?? moze jakis wspolny transport??
w tamtym roku , to ja sie tłukłam do Katowic  😎 ale ulga  🚫
ja bede jechac z wroclawia- chce zrobic wesoly autobus. jak ktos nie ma transportu zapraszam na pw.
Beda konkursy czy same skoki?
ide na dzien darmowy, moze się wybiorę w niedzielę, ale o 15 trening wiec pózniej będę, wejdę chyba?

to co, wieczorkiem revoltowe piwko 😉?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 listopada 2011 22:13
Dramka, Skoki i horseball z tego co widzę.

Isabelle, miłą chęcią 😀
Dramka beda i pokazy i skoki MR i DR

Ja jestem od piatku do niedzieli  😀
ja będę prosto ze stajni-nie odmówię sobie popatrzenia jak rude popyla na oksera z kitą w górze- więc chyba w konskich, tylko konskie spodnie mi spadaja:P

wielka wiocha czy ujdzie? albo specjalnie na piwko pojadę do chałupy się wykąpać i uczłowieczyć :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się