Top model-zostań modelką

opolanka   psychologiem przez przeszkody
08 listopada 2011 07:17
Można spytać opolanki czy na co dzień też taka jest.

Ania jest koleżanką mojej koleżanki 😉
Ja ją raz w życiu widziałam podczas nagrania z końmi w stajni (nota bene liczyłam na to, że to puszczą w TV no ale może jeszcze się doczekam), niestety zrobiła na mnie podobne wrażenie (no, z tym wyjątkiem, że się nie rozpłakała hehe).
Także jaka jest w rzeczywistości to nie wiem, ale myślę, że niestety taka, jak ją malują w TVN.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 listopada 2011 08:30
omg balon w DD TVN
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
08 listopada 2011 20:17
dziewczyny, gdzie znajdze film Bałona z dzien dobry tvn ?:>
jaki inny głos...
w sumie- całkiem ładna dziewczyna
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
08 listopada 2011 20:53
czy przedstawiajac prowadzacy nie powiedział JOANNA Bałon ?  🤔wirek:
chyba powiedział "iiii Anna Bałon"
Zdaje mi się, że ktoś ją pilnował, żeby się nie wygłupiła. Chyba, że to jej silna motywacja.
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
08 listopada 2011 21:04
no w sumie faktycznie moglo to być "ii" ;<
moim zdanie chyba sie nie wygłupił...znając Prokopa. ale tylko domniemam  😀

co do Bałoń- jak dla mnie dalej mi tu śmierdzi bulimią i ściemą z tymi ćwiczeniami non stop itp.
jakże książkowo ujeła że piła 2l wody i fitness 4 godz. dziennie....poza tym przecież z takiej biednej rodziny, jak poprzednia płaczka, a tu fitnes...i to tak na bogato. No nie wiem....
Mi też ona wygląda na bulimiczkę. Ma wiecznie podkrążone oczy, wygląda bardzo niezdrowo i słabo. Coś tu nie gra stanowczo.
akurat z tym że Ma wiecznie podkrążone oczy to bywa różnie....ja nigdy nie lubilam swoich zdjęć bo całe życie takie cienie pod oczami....no ale z wiekiem człowiek zaczął sie malować to już tak nie widać 😉

ale fakt Coś tu nie gra stanowczo  😀iabeł:
Nat, ale te podkrążone oczy to tylko część efektu. Przecież ona w tych odcinkach ma tonę makijażu na sobie, a i tak wygląda na chorą/zmęczoną/osłabioną. Dziwne jak nic.

Ciekawe kto dzisiaj odpadnie - robi się coraz ciekawiej 🙂
ciekawe....byle nie Dorota, przynajmniej nie tak szybko. Bo niestety urodą przyćmiewa inne wątłe panny no ale....chyba w tym odcinku będzie problem z jej rozmiarem  🤔

a wg przecieków właśnie kolejna płączka w finale....ech. Ta wstrętna Viera musiała dać ciała z tą komórką-to dziecka już dawno by nie było 👿 tym bardziej że Viera jest o niebo lepsza
Nie mogę się doczekać dzisiejszego odcinka! Ania rozzłości fotografa a Dorotka pokłóci się z Wolinem. Swoją drogą- kto go tak nachalnie promuje?Chłopak naprawdę uwierzył,że jest super projektantem. Na 'fejsbuczku' sam o sobie napisał,że będzie w odcinku MENTOREM innych projektantów. Cóż za sodówa!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 listopada 2011 17:16
Ech, ceniłam sobie Wolińskiego jako projektanta, wydawał mi się sensownym człowiekem. Ale po Top Model stracił w moich oczach. Zachowuje się żenująco. Widziałyście jak był gościem u Wojewódzkiego, jakie sobie z niego Kuba robił jaja?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 listopada 2011 17:48
Dajcie spokój z tą bulimią :/ Zazdrość czy co?
Widziałam Anię bez makijażu (jak nagrywali część programu w stajni to musiała być bez) i jakoś nie widziałam u niej podkrążonych oczu czy brzydkiej cery etc.
Uważam, że sobie nieźle poradziła w DDTVN i być może od czasu nagrywania odcinków a dniem dzisiejszym o wiele sie zmieniła. Jeśli miała motywację, zeby schudnąć 24kg i ma motywację, żeby trzymać wagę etc, to pewnie jest to osoba, która potrafi nad sobą pracować.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 listopada 2011 18:50
Ech, ceniłam sobie Wolińskiego jako projektanta, wydawał mi się sensownym człowiekem. Ale po Top Model stracił w moich oczach. Zachowuje się żenująco. Widziałyście jak był gościem u Wojewódzkiego, jakie sobie z niego Kuba robił jaja?


można gdzieś dostać to nagranie z Kubą? obejrzałabym xD

mam dziwne przeczucie, że Dorota odpadnie dzisiaj, niestety...
opolanka nie no co Ty jaka zazdrosc. ja pisalam czemu tak uwazam a przede wszystkim chodzi o to co mowily dziewczy z top model- bo to tak troche dziwnie.
Pisalam tez ze podkrazone oczy nie swiadcza o niczym. ale jesli faktycznie schudla tyle normalnie to pewnie ze wielki szacun. ja bym nie potrafila tak sie pilnowac. 😎

Facellami tez sie wydaje ze odpadnie :-(
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 listopada 2011 19:11
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
09 listopada 2011 19:31
Wojenka - Woliński cipka, hahahaha  😂 😂 😂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 listopada 2011 21:25
Skoro Dorota jest wielorybem .. to czym ja jestem ?!  🤔 😲

Denerwują mnie te komentarze -.-
Wiktoria odpadła  🤔
Lov   all my life is changin' every day.
09 listopada 2011 21:30
Wiktorię chyba najbardziej lubiłam, szkoda trochę. Taka pewna siebie egoistka 😉
I tekst Ani: "tak fajnie się poczułam ,że cała grupa wygraa dzięki mnie" 😂
Presja mam podobne odczucia. Nie wiem czym się kierowali...
To już pewna byłam że odpadnie ta od sesji z kokainą albo Oliwia bo wyglądała źle na tym zdjęciu wg mnie ale Wiktoria? Dziwne jest to ich ocenianie  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 listopada 2011 21:37
I tekst Ani: "tak fajnie się poczułam ,że cała grupa wygraa dzięki mnie" 😂

poległam po tym !

Wojenka dzięki (-:

chyba do mnie jeszcze nie dotarło, że Wiktoria odpadła... do końca stawiałam na Dorotę, później, jak okazało się, że zostaje to raz, zdziwienie, dwa, Oliwia wypadnie. także podwójnie się dzisiaj zdziwiłam...
Jak dla mnie najgorzej poszło Oliwi ale ja się nie znam. Szkoda Wiktorii ale ona sobie poradzi  🙂
Kawecan   Jeździec bez konia...
09 listopada 2011 21:49
Cieszę się że Dorota przeszła. Oliwia jest ładna ale bezbarwna.
Zauważyliście że Woliński traktował pomysły tamtych projektantów jakby byli niższej rangi?  🤔 W końcu to była współpraca gdzie modelki mówiła w czym się dobrze czują, co wyeksponować itd, a projektant coś dodawał by to fajnie wyglądało.
W następnym odcinku będzie ciekawe jak będzie ten pokaz i będą się popychać.  🏇
Lov   all my life is changin' every day.
09 listopada 2011 22:18
A właśnie, która się tak będzie przepychała z Olgą? 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się