produkty ANKY

Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 listopada 2011 12:55

Chyba forumowa Likier sprawdzała co jest w Ankach (opisywała w wątku DIY).
Na ile pamiętam to pisała, że tam jest gruba warstwa watoliny.

Shitake (z nowszych Anek z silikonowym napisem) raczej nie wydaje mi si, by był wypełniony gąbka.


Dziewczyny pięknie waszym w butterscotch. Bardzo udany kolorek dla kasztanków i gnmiadoszków.
Choć foto Pyza tak mocno skontrastowane, że trochę nierealnie wygląda (piasek prawie pomyliłam ze śniegiem) 🙂

Livia fajowo w tej barwie Twojemu. Ale my czekamy na lepsze foty w kiwi. 😀

kittajka
Podbijam o foto w sangrii
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
07 listopada 2011 13:04
A ja mam taka malinowa czerwien z pierwszej kolekcji ktora ma juz z hmmm 8 lat, pamieta ktos jak sie ten kolor nazywa?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 listopada 2011 16:35
KarolaHeliowa Red 🙂
taki ?
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
07 listopada 2011 16:55
Dorotheah, bo to ten bialy piasek, kwarcowy, ktory jest taki mega bialy i daje po oczach i wyglada jak sniego  😁
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
07 listopada 2011 17:46
a propo Red, znajdę gdzieś może porównanie Red, Cardinal i Brigdht Red?  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
07 listopada 2011 18:31
Dorotheah, dziękuję bardzo 🙂 Ale na kolejne zdjęcia Kiwi trochę poczeka, mam jeszcze kilka innych rzeczy do obfocenia w międzyczasie 🙂

kittajka,  no to czekam na foto, bo trochę się na Sangrię nakręciłam 🙂 Mogę też spytać, co się stało, że ona ci się popruła?
Livia, w sumie to nie wiem czemu to się popruło, pewnie jakaś nitka się przetarła. Za to na Twoim karym sangria może całkiem fajnie wyglądać 🙂
Livia   ...z innego świata
07 listopada 2011 18:46
kittajka, a to spoko, myślałam nie wiem czemu że jakoś tak spektakularnie pad się rozerwał  😁 Ale też jak nitka poszła, a mówiłaś, że dużo nie używałaś, to nienajlepiej świadczy o jakości wykonania niestety...
Livia, w sumie to przez tą nitkę poszedł szew na większą część  długości padu 😁 Ale fakt, kupując pad za taką cenę, to nie powinno się nic przecierać. A przynajmniej nie po kilku jazdach. Zresztą jutro porobię od razu zdjęcia porównawcze sangrii z padami ze starszych kolekcji 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 listopada 2011 07:16
Livia,
Wydaje mi się, że sangria na karym będzie ekstra. Gdybym nie była uprzedzona do wszelkich róży i pochodnych, pewnie sama bym ją kombinowała.
Livia   ...z innego świata
08 listopada 2011 07:28
kittajka, dzięki, chcę się właśnie na Sangrię zaczaić, i przy okazji zobaczyć, z czym się je te nowe pady.

Dorotheah, ja też byłam mocno przeciwna różowemu - oj, jak ja mówiłam, że różowy to NIGDY, NIGDY  😁 I co? Jestem posiadaczką Orchidei i chcę kupić kolejny różowy  😂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
08 listopada 2011 13:19
Dziewczyny czy macie może zdjęcia Jaspera pod siodłem? Myślicie ze do gniadego i skarogniadego bardziej pasowałby niż Coffee? Przymierzam się do zakupu któregoś ale wciąż nie mogę się zdecydować! 👀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 listopada 2011 14:52
Karmelek Jasper, bo w Coffee będzie nudno  😉
Livia, Dorotheah, mam obiecane fotki 🙂 Drugie dobrze oddaje kolor i widać, gdzie się popruło.
kittajka, i doskonale widać, że pad nie jest twardy, jak zrobiony z gąbki 😉
croopie, one są sztywne tylko na początku, po kilku praniach układają się tak samo jak te ze starszych kolekcji. Za to materiał jest troszkę cieńszy i delikatniejszy.
kittajka, wiem 😉 mam kilka. 🙂 Dzięki twojemy zdjęciu obalimy może te głupie ploty, że wykonane są na gąbce... No błagam.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
08 listopada 2011 16:48
Patrzyłam i patrzyłam na to zdjęcie i jednak zdecydowałam się na Jaspera 😜 Fakt, cofee byłby zbyt mdły, nie tworzyłby żadnego ciekawego kontrastu, mimo wszystko jestem fanką wszelkich brązów i obiecałam sobie komponowac wszystko w tym odcieniu, ale czasem trzeba zrobić lekką odskocznię i trochę poszaleć 😁
Jak tylko dojdzie to wrzucę fotki 💃
Livia   ...z innego świata
08 listopada 2011 16:49
kittajka, dzięki za fotkę 😉 Strasznie jasny róż wyszedł, na zdjęciach katalogowych ta Sangria jest dużo ciemniejsza. Ale i tak mi się podoba  😵
croopie, a no chyba, że tak, dopiero teraz zajarzyłam 😁
Karmelek1700, czekam z niecierpliwością 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 listopada 2011 12:47
kittajka,
Pieknie się na siwku prezentuje. 🍴


Livia,
Na Twoim (zwłaszcza gdy ściemniała mu sierść) sangrija powinna przepięknie wyglądać. A w ciepłym słońcu jak da po oczach to już w ogóle będzie szał i wypas. 😁
Jak dla mnie sangria wraz z alt rosą to najpiękniejsze koniowe róże.

Karmelek1700,
Też sądzę, że jasper będzie lepszy. Pięknych brązów jest wiele, a ciemne zielenie rzadko są naprawdę  ładne i ciekawe. Wraz z szmaragdem ES jasper chyba jest najciekawszy. A jak masz fazę na brązy, to przecież zielenie przecież świetnie się z nimi komponują.
I czekam na foty. 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 listopada 2011 13:35
Komplet Cobalt 🙂

Jak to jest ze standardami Anky czy teraz w sklepach są tylko  te nowsze dziwnie pikowane czy jest jeszcze szansa dostac gdzieś w sklepie anke white lub offwhite ale starszego typu czy zostaja ogloszenia?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 listopada 2011 17:04
Magdzior wydaje mi się że tylko ogłoszenia
Magdzior, napisz do Kariny bo swego czasu leżały tam jeszcze stare standardy.

Wasabi <3
Mam ważne pytanie do wszystkich re-voltowiczów którzy ściągali Anky z zagranicy 🙂 Zamierzam sprowadzić sobie z Dojczlandu Komplet Purple lub Burnt Orange, ale nie mam zielonego pojęcia co jak i z czym :/ Interesuje mnie jakie mniej więcej wychodzą koszty przesyłki i jak ogólnie wygląda to z płatnością. Zastanawia mnie też czy 38€ nie jest ceną dość podejrzanie niską za komplet w stanie prawie że idealnym, choć przeglądając forum to oni wszystko mają takie dziwnie tanie 🤔wirek:
Demonowa a skad chcesz zamowic ?
zoil reitforum.de lub bokt.nl ale jeszcze przeglądam inne 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się