Końska rewia mody cz. V (2011)

Zairka, brillant burgundy jest przygaszony w porównaniu do cottona 🙂
wątek zamknięty
katija, hahaha. Widze, że na kolejne łezki zamach przeprowadzasz.
wątek zamknięty
nie zamach, tylko jak nie kochane, to nie chce zeby smutne byly...
wątek zamknięty
A.... tak to sie teraz nazywa. Ok. 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 listopada 2011 21:46
Livia - a jak ten melange w porównaniu do koloru chill? oczywiście pytam ogólnie bo wiadomo fotka fotką, ale to Ty go widzisz na żywo  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 listopada 2011 22:20
dzięki za pomoc dziewczyny  :kwiatek:

Livia, dla mnie super w tym melange 🙂

natt92, w derze będzie ekstra! ale brillant do mnie nie przemawia 😉

wiecie może gdzie najtaniej dostanę tę derkę w rozmiarze L-145 i czy Horze w ogóle trzyma rozmiarówki? rudy nosi L eskadrona i są jak na niego szyte 😉
wątek zamknięty
sei, to nowa kolekcja? jaka piękna!
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 listopada 2011 22:34
chyba nowa. też mi się bardzo podoba 🙂 i byłaby w sam raz na teraz. ogólnie jest w wielu sklepach ale wszędzie po 150 zł. więc chyba udam się do kariny... przynajmniej mi przesyłka odpadnie.
ale nie wiem czy horze trzyma rozmiarówkę i czy fajny ten polar. potrzebuję coś na już dla rudego na padok  🙄
wątek zamknięty
sei, ja mam polarówkę horze i jeśli chodzi o jakość, to jest naprawdę super. Tylko rozmiarówka jest trochę dziwna. Moja kobyła na co dzień nosi L eskadrona. Tą horze mamy 155 i w sumie mogła by być trochę krótsza, ale za to jest dość ciasna w klacie i w mniejszy rozmiar na pewno bym Gadziny nie zmieściła. No i jest troszkę krótsza od polarówek eskadronowych.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 listopada 2011 22:52
hmmm, mój jest akurat w klacie dość wąski...
masz może jakieś zdjęcie swojego 'gada'?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 listopada 2011 23:07
ja tez mam polarówke Horze, i Grota która nosi M Eskadrona, ma 145 Horze i jest minimalnie za długa
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 listopada 2011 23:14
dzięki dziewczyny za pomoc  :kwiatek: lepsza troszkę za długa niż za mała 😉
wątek zamknięty
sei, proszę bardzo, horze 155 i eskadron L dla porównania:

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 listopada 2011 07:44
sei, dziękuję 🙂

natt, mogę zrobić zdjęcie dziś w stajni, mam nadzieję, że nie zapomnę 😉

Medziiik, niestety, do Chilli nie porównam, bo nie widziałam tego koloru na żywo... aczkolwiek po fotkach Chilli wydaje mi się być taką konkretną czerwienią, a melange wchodzi jednak w to bordo, jest jednocześnie soczysty i nie oczodajny 🙂

wątek zamknięty
Frania, a może: HVPOLO mają w obecnej kolekcji właśnie piękny granat z różową lamówką 🙂
wątek zamknięty
insanity, gdzie w pl można dostać te czapraki? Szał!
wątek zamknięty
chyba nowa. też mi się bardzo podoba 🙂 i byłaby w sam raz na teraz. ogólnie jest w wielu sklepach ale wszędzie po 150 zł. więc chyba udam się do kariny... przynajmniej mi przesyłka odpadnie.
ale nie wiem czy horze trzyma rozmiarówkę i czy fajny ten polar. potrzebuję coś na już dla rudego na padok  🙄


Zmierz swoją po grzbiecie i na całą długość i jak idziesz tą derkę oglądać w realu (lub inną horze) to sobie też je zmierz i sprawdź czy wychodzi podobnie.
wątek zamknięty
moniaaA animavet ma w swojej ofercie cała kolekcje i wydaje mi sie, że sklep febro także.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 listopada 2011 11:50
Kasztan w Eskadronie cotton black (podstawowa kolekcja) i cotton toffee
Nadaje się coś do galerii szmatoholików?  👀

cotton black1
cotton black2
cotton black3
cotton black4

cotton toffee1
cotton toffee2
cotton toffee3
cotton toffee4
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 listopada 2011 13:54
Nasturcja-Renata, 2 i ostatni black fajne i dwa pierwsze cottona toffee są fajne. Myślę, że się nadają 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 listopada 2011 14:08
Nasturcja, mnie najbardziej się podobają dwa ostatnie zdjęcia 🙂 Ale z Blackiem mimo wszystko bym się wstrzymała i wstawiła do szmato tylko Toffee 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
derka w paski ślicznie wygląda  😜
wątek zamknięty
dera z herbem  😍 😍
wątek zamknięty
sei piękna ta derka horze!!

Ta kolekcja eskadrona chyba jak na moje życzenia okropna, przynajmniej portfel się cieszy 😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 listopada 2011 16:45
Zanabyłam dla Rudej Eurostara Hevy cord, petrol  😜 Nie mogę się doczekać, aż będę go mieć w łapkach! Powinien do mie dotrzeć za jakieś 45 minut  😅
wątek zamknięty
dziewczyny gdzie szukać padów euro-stara? (chodzi mi o sklepy internetowe)  :kwiatek:
wątek zamknięty
m.in. dobry koń
animalia
sprzetjezdziecki (mustang)

w większości sklepów ściągną Ci to co chcesz z Niemiec jeżeli nie maja na stanie.
wątek zamknięty
to jak maja sciagac z Niemiec, to lepiej samemu sie tym zajac, wyjdzie znacznie korzystniej cenowo 😉
wątek zamknięty
A my jutro z Nekanową będziemy obfacac jej Kuclanda do szmatocholików 😅 Mamy pare fajnych rarytasików min.Burnt Orange'a,Banane,dralona Choco/Petrola i hit wieczoru - Brillianta Berrego 😜 I z 10 innych szmatek. Już nie moge sie doczekac 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.