Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Cierp1enie, sznurka, Dorotheah dzięki 🙂 Moje będą będą, jeszcze ze 4 latka max ;P

BASZNIA, to to cienkie to Wisła? Fiu fiu...
BASZNIA ale se wymyśliło  🙂
Ale wizje artystyczne poostałych  😁 jaki to temat był tak w ogóle?

Iga ja po prostu obcinam. Było parę dni walki w pewnym momencie, ale ja jestem z tych, co i tak robią swoje (wiecie, wehrmacht i te sprawy...) . Tylko, że nie obcinam na jeden raz całej dwudziestki, bo to jednak za mały taki Dzidź, żeby tyle wysiedzieć. Tak po 3/4 i odpuszczam. A! I zawsze po kąpieli, to tak grzczniej siedzi.
pokemon chyba tez tak będę musiała 🙄,chociaż też już były takie próby,aż mąż się krzywił że jej paluszki pourywam
Dorotheah, kiedyś na pewno!
majek   zwykle sobie żartuję
08 listopada 2011 15:37
Galop, sto lat dla Agatki!
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 listopada 2011 16:42
Dzionka, no Wisla, Wisla 🙂

pokemon, haha, trzeba bylo pokolorowac kontur Polski w barwy flagi 😉, trudno sie domyslic po wiekszosci pozostalych 😉
Ale mnie tu długo nie było
Szczerze mówiąc mam czas czytac ale jak zbiore sie do napisania to oczywiście zawsze coś mi przeszkodzi

Dla wszystkich rozpakowanych i świeżo fasoklowych gratulacje
Wszystkie wasze dzieciaczki jak zwykle super.

To tak dla przypomnienia tym razem Kuba z tatą



I pomyśleć że już za 2 dni mój skarb skończy rok

Mam do Was pytanie na temat wózka spacerówki ( moja niestety się popsuła a kupiłam używaną ) mam ograniczone fundusze i dwa typy ( koniecznie musi się rozkładać chociaż trochę do spania )

http://allegro.pl/wozek-spacerowy-easy-go-milo-6-5-kg-pokrowiec-i1921048765.html

http://allegro.pl/spacerowka-parasolka-wozek-kinderkraft-play-i1897248208.html

Używałyście/używałyście może widziałyście na żywo??
Apropos obcinania pazurków, to myślę że jeśli daję radę ze swoimi 3 kotami i obcinam też 2 koty sąsiadów, to i z dzieciakiem dam radę?...
Basznia - zdolniacha!!! super


aszhar - wszystkiego naj naj naj dla Kuby 🙂

Dzionka - oj tam 4 lata 🙂 wiesz jak to czasami bywa  😉
Hejka..gratulacje dla wszystkich świeżo spakowanych i rozpakowanych! Wszystkie dzieciaczki jak zwykle super. Ja jestem absolutnie zakochana w swoim synku. Bardzo dużą radość sprawia mi obserwowanie jak się rozwija, jak zjada i jak cieszy się z byle czego 💘  Niestety zmuszona jestem wrócić do pracy i przyznaje, że na razie sobie tego nie wyobrażam..cały czas Tadzio wydaje mi się taki malutki..ja karmię piersią cały czas i właściwie nie umiem przestać🙂 Za krótki ten macierzyński, za krótki...

aszhar  Kuba już taaaki duży! Jak jego zdrówko?

a to mój Tadzio:
to i z dzieciakiem dam radę?...

Dasz radę.  😁 Ja to zawsze "krzyczę" do Dzidziusia, daję sobie radę z wierzgającym jorkiem, to z Tobą też dam sobie radę!
Wiem, że już było to wałkowane wiele razy, ale tego nie ogarniam  😡 Jeśli moja młoda jest ze stycznia 2008 roku to do zerówki powinna iść we wrześniu roku ....????  Pomoże mi ktoś?  :kwiatek:
Wysłała któraś z Was dziecko rok szybciej do zerówki? Jeśli tak, to czy chodziło do zerówki dwa lata, czy rozpoczęło edukację w 1 klasie rok szybciej? Właśnie głęboko się zastanawiam, czy Młodej rok szybciej do zerówki nie puścić- szans na przedszkole nie ma, a dowożenie 30 km do miasta, szczególnie w zimie, jest nierealne  🙄
Ja bym nie puszczała dziecka za szybko do szkoły...
ja mam szpital w domu. moze wieczorem cos napisze. a to moje Szczescia Najwieksze
Galop - cudne szczęścia 🙂 zdrowia  :kwiatek:
cierp1enie dziekujemy slicznie za zyczonka

chaff
Tadzio w tej czapie przeuroczy a co do zdrowia Kuby dziekujemy wszystko u nas sie wyrównalo
Sory ,że się tak wtrące ale dziewczyny poszukuję takiego kolorowego płotka mniej więcej jak ten http://www.bbu-edukacja.pl/?page=sklep&kat=1-0-0&prod=185
tyle ,że tańszego.. Widziała któraś może? Albo wie gdzie szukać?  :kwiatek:
Dziękuuę dziewczyny za życzenia dla Agatki  :kwiatek:

ashar
ale podobny do taty Twój Synek, śliczny 🙂

Chaf
zastanawiałam się co u Ciebie? Rosną nam te dzieci, co? jeszcze niedawno w brzuchu, a teraz takie już duże. Współczuje, że musisz wracać do pracy, ja jeszcze na szczęście mogę być z dziećmi.

Deb Twoi chłopcy też piękni

Dziewczynki chore. Kaszel i ropiejące oczka. Agatka już prawie dwa tygodnie nie chodzi do przedszkola, ale to akurat dla niej nie problem, bo " fajnie jest być chorym"  😵

Basznia
Twoja Coreczka zdolna jak nie wiem. Gratulacje !!!!! 🏇

a tu mam jeszcze raz tort i zdjęcia specjalnie dla Baszni :* Dziękuję za sukieneczkę :*****
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 listopada 2011 08:44
udorka, trzymaj się, wszystko będzie dobrze. Pracą się nie przejmuj, w razie co to znajdziesz następną, lepszą. Trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok.
RaDag, ale masz malutki, fajny brzuszek. Ja jestem trzy tyg przed Tobą, a mój jest gigantyczny. Pocieszam się tym, że to druga ciąża, a wtedy ponoć tak jest 🙂 No i gratuluję córeczki.
deborah, ależ masz przystojniaków  😜
majek, uwielbiam takie malutkie stópeczki  😍
galop, wszystkiego najlepszego dla Agatki, a tort świetny  👍
BASZNIA, faktycznie masz genialne dziecko 😀 A swoją droga kiedy wpadacie na kawę?

Ja we wtorek byłam u lekarza. Młody waży już całe 900gram, rozwija się prawidłowo, no i chyba dojrzał do ujawnienia się, bo tym razem swoje klejnociki pokazał nam z każdej strony. Chyba chciał pozbawić mnie wszelkich wątpliwości co do swojej płci  😁
No i dostałam pozwolenie na dalszą pracę, więc się cieszę, bo póki co wszystko idzie tak jak sobie założyłam  💃
Fajne te wasze maluszki. Moja już prawie dorosła. Aż chce się następnego bobasa. 😉





Sorki za jakość, ale to skany slajdów.
Jaka melancholia 🙂
Fajne zdjęcia.
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 listopada 2011 10:06
galop, dziekuje, dziekuje 🙂. Tort piękny 🙂, zdolnas 🙂.
AAAaale fajnie wyglada 🙂!!

Horciakowa,dzieki 😉. Baaardzo chce, musze sie zabrac za ustalenie z Wami terminu i wtedy nic mi nie przeszkodzi 😉.

Łooo, maly klon Wawrka 🙂.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
10 listopada 2011 12:30
Ładniutkie maleństwa  😀

---
Tam tadam tadam...
Po wielu poszukiwaniach fajnej  poduszki do karmienia ... skończyło się na:



Jest mega mięciusi 😍 A facet mnie pewnie zlinczuje 😡  😎
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2011 12:38
To trzeba mieć jakąś specjalną poduszkę do karmienia??? (niezłośliwie pytam, po prostu z tego wątku dowiedziałam się więcej niż skądkolwiek indziej, jak powtórzyłam chłopu może z 1/8 informacji przy okazji jakiejś tam rozmowy, to myślałam, że się rozmyśli, czy ciaża i dzieci to coś dobrego) 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
10 listopada 2011 12:40
maleństwo, ja się nie znam 😡 ale pamiętam, że moja bratowa miała taki wałeczek, żeby mały sobie wygodnie leżał przy piersi podczas karmienia.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2011 12:48
łomatko, ależ to certolenia :p
Moje dzieci będą same się karmiły 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
10 listopada 2011 12:53
hehe dobrze by było 🤣
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2011 12:54
moja ex trenerka kiedyś powiedziała "moje dziecko będzie musiało zapracować na swoją pierwszą butelkę mleka" 😀
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
10 listopada 2011 12:59
Nie to, że trzeba. Podobno da się przeżyć bez niej, jak bez np. sztywnego przewijaka. Ale kompletując wyprawkę w wielu artykułach autorzy sugerują kupno poduszki do karmienia jako podstawę. I same mamy wielokrotnie piszą, że to jest rzecz warta zakupu. Bo i dziecko łatwiej karmić, jak jest wyżej i bliżej,  a jak kręgosłup boli to można umieścić to to za plecami.
Przykładowe standardowe poduszki:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTH5mM4-RA0wAejoL6ZeApZrU3xsiwAu26CYmDmTdn7icicNFUxRw[/img]
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTrg6a9fCjQCF22pmANwxcpmBdY3K93mpLalkCFnRsIyKfQX_PC[/img]
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2011 13:08
Mhm, dziękuję, znów jestem dzięki temu "umniejsza" 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się