Sesja/Studia i t d ;)

1 magisterski
Hija żebym ja wiedziała że ty jesteś na pedagogice  😉  ja wczoraj miałam egzamin z pedagogiki społecznej
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 listopada 2011 11:41
Ja juź po 1 kolosie i 3 kartkówkach. A będzie tylko lepiej, bo do świąt został miesiąc, a potem tylko styczeń i sesja 🙄
Od kiedy macie przerwę świąteczną?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 listopada 2011 13:29
Czy znacie jakieś publikacje i książki na temat socjopatii/ psychopatii i genu mordercy?
Zaliczenie dopiero w styczniu, ale teraz juz zaczynam tworzyć prezentację....  🙇
ovca   Per aspera donikąd
09 listopada 2011 13:32
A ja jestem zwolniona z socjologii  😅 mamy w roku 5 prac pisemnych  i test na końcu, wysłałam pierwszą pracę, prowadzący wezwał mnie do siebie i powiedział, że albo ktoś mi to napisał, albo za bardzo się przyłożyłam  😂  stawia 20/20, zwalnia z kolejnych prac i zaprasza w lutym na test tylko  😁
Chuda - i tak zapewne wiesz więcej niż ja, bo ja społeczną miałam z 2,5roku temu i to jeszcze tylko jeden semestr 😉

Notarialna - u mnie w bibliotece są np takie:
Psychopaci są wśród nas / Robert D. Hare ; przeł. Anna Skucińska
Naruszanie norm prawnych w psychopatii : analiza kryminologiczno-psychologiczna / Beata Pastwa-Wojciechowska
Wybrane cechy osobowości sprawców zabójstw i innych przestępstw : materiały dydaktyczne / Teresa Bielska
Ale czy znajdziesz dokładnie to czego szukasz to nie wiem.
Hija ja poszłam na egzamin cos ala Ania Bałoń z TM 😀 "przed wejsciem wiedziałam a teraz zapomniałam. Przepadło" hahaha
Strucelka u mnie:
•ferie zimowe - od 27 do 31 grudnia 2011 r.
•przerwa międzysemestralna - od 13 do 18 lutego 2012

ovca ale fajnie  🏇


My dzisiaj na 8 rano byliśmy w kompostowni. O 16 jeszcze tak od nas wszystkich jechało, że sami ze sobą wytrzymać nie mogliśmy  😁 Wszystkie rzeczy przeszły tym smrodem, nawet aparaty (  😁 ), portfele, telefony.
Najgorzej było wracać autobusem i metrem - autentycznie było nam strasznie głupio (serio jechało od nas na kilometr) a innego powrotu na uczelnię nie było  🙄
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
09 listopada 2011 22:29
Czy znacie jakieś publikacje i książki na temat socjopatii/ psychopatii i genu mordercy?
Zaliczenie dopiero w styczniu, ale teraz juz zaczynam tworzyć prezentację....  🙇

Mogę zarzucić kilkoma konkretnymi badaniami (chyba przede wszystkim amerykańskimi), chcesz? Tylko nie wiem czy znajdziesz gdzieś coś bardziej szczegółowego po polsku
Strucelka, U mnie przerwa świąteczna jest od 22.12.2011 do 02.01.2012. Ale może jeszcze jakieś dziekańskie zrobią.... Choć trochę wątpię, ale wolnego i tak sporo.
btw, na czym Ty to w końcu jesteś? 🙂

Hija, A  to ci. Kurde, chyba zaniosę te Twoje zadania jakiemuś matematykowi, bo nie mogą mi z głowy wyjść. Chcę poznać rozwiązanie! 😁
Strucelka, na UJ jest od 22 do 3 stycznia  🙂

Sesja od 28 stycznia...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 listopada 2011 10:17
Sankaritarina turystyka i rekreacja na AWFie 🙂

To mam na prawdę fajną uczelnię, bo mam od 19.12 😎 do 2.01
Ufff, dzisiaj odpuściłam sobie wf o 7.30 🙄 i idę dopiero na 15 na wykład z biologii a potem hiszpański i ... długi weekend 😜 (jak co tydzień  😀)
kujka   new better life mode: on
10 listopada 2011 12:24
a ja sie dowiedzialam co bede miala na zaliczeniu z fonetyki u jednego z prowadzacych (jest dwoch):
http://www.mzr.pl/pl/koran/mp3a/001a.mp3
Al-Fatiha do wyrecytowania bezblednie -.-

na szczescie na magisterce juz zalatwilam wszystkie projekty prezentacje i inne bzdury wiec do konca semestru jedyne co musze robic to notatki i punkciki za aktywnosc na zajeciach. uff!
Notarialana dużo na ten  temat pisze Kazimierz Pospiszyl - poszukaj w jego publikacjach i Irena Pospiszyl też zachaczała o tą tematykę. Poza tym Kępiński, B. Gawda, J. Kozarska-Dworska, L. Cierpiałkowska.
Na ten temat jest naprawdę sporo literatury - szukaj też w podręcznikach do psychopatologii, psychiatrii, DSM, ICD...

powodzenia 🙂
Hija, A  to ci. Kurde, chyba zaniosę te Twoje zadania jakiemuś matematykowi, bo nie mogą mi z głowy wyjść. Chcę poznać rozwiązanie! 😁

A proszę bardzo, bo może do tego wrócimy to będę miała dobrze rozwiązane. Póki co zrobiłyśmy (bo same baby :P ) jakieś łatwe przykłady z matrycami. A na następne ćwiczenia z innego podręcznika w ogóle się mam przygotować. No ale może kiedyś zrobimy i te zadania.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 listopada 2011 14:35
Najgorsze jest to, że powiedziała nam że sami możemy wybrać temat. No to z kumpelą wybrałyśmy. 'Psychologiczny model seryjnego mordercy' jako problem tożsamości globalizacyjnej. No sama powiedziała, że mamy zahaczać o psychologię, no to zahaczyłyśmy. A że nas to interesuje to stwierdziłyśmy, że będzie dobre.
Baba cała w pretensjach, że nie bierzemy psychiatrii tylko taki temat, który wg niej NIE JEST problemem jednostkowym i społecznym. Cóż..
Zaczął się długi weekend. Dla mnie od wczoraj. Do nauki histologia, anatomia. 🙂 To lubię. Ale całą naukę blokuje mi systematyka z biologii. 6 kartek nazw własnych po polsku i łacinie. Zawsze coś się znajdzie, co mnie zniechęca do nauki. W liceum historia, której było najwięcej, a teraz biologia. :p A myślałam, że na wymarzonych studiach bd kochać wszystkie przedmioty ;p
A myślałam, że na wymarzonych studiach bd kochać wszystkie przedmioty ;p


taaa, lepiej się przygotuj że te wymarzone studia wyleją na Ciebie nie jeden kubeł zimnej wody 😉
Oby nie za szybko ;P
Studiujesz wet w Lbn ?
tak, jestem na 2 roku 😉
Ale Ci faaaaajnie ;P Chciałabym mieć już anatomie za sobą ^^ i biologię;p
anatomia trwa 3 sem - najgorsze przedemną 😉 kości są proste, poczekaj jak bedziesz zdawać nogi :P biologia to pikus,oegz t test, chyba 90 czy 100 pytan. Jeśli jest sie czego bać to chemii i biologii komórki. Ta biologia komórki jest zdecydowanie najgorsza z pierwszego semestru.
Z biologii w tym sem jeszcze nie uczyłam się nic, nie mam kiedy, zawsze coś innego jest. Chemie pierwsze koło z nieorganicznej udało mi się w 1 terminie zaliczyć, chociaż nie wiem jak ^^ A egz z biol u p. Guza , trudny jest, bardzo szczegółowy?
ja się uczylem z godzine, przerobilem pytania z poprzednich lat, to czego nie wiedzialem ściągłem i dostalem 4 🙂 (ale mialem już wcześniej zoologie na zoocie, co mi w jakimś stopniu napewno też pomogło). Do zdania 😉
Potrzebuję pomocy  :kwiatek:
Na metodykę nauczania muszę przygotować 5 minutowy wykład, temat dowolny, najlepiej coś końskiego, ale niekoniecznie. Ma być zabawne. Mam kompletną pustkę w głowie. Pomocy 🙂
to moze o tym jak zachowywać się przy i w stosunku do koni. A moze byc prezentacja? wtedy mozesz zrobic o masciach albo rasach i wrzucić kupe zdjęc 😉
Ma być prezentacja, ale ma być ciekawa. Najfajniej byłoby żeby była z humorem. Opowiadanie o koniach nie będzie ciekawe dla laików, musiałabym znaleźć fajny aspekt. Szukałam czegoś śmiesznego w stylu "How to ride a horse" ale niestety w internecie brak ciekawych obrazów i opisów z humorem a ja nie mam głowy do wymyslenia tego.
Kolega miał prezentację o wpływie Viagry na żywotność kwiatów ciętych i zrobił tym furrorę😉
na zal z seminarium na zoocie moi koledzy zrobili prezentacje o gadach i do niej nakrecili filmik "jak złapać węża" polew był mega i dostali 5 😀

dla Was może to nie będzie tak smiesznie, jak było wówczas dla mnie (bo ich osobiscie nie znacie) 😉 w każdym razie liczy się pomysł! więc kombinuj 😉 powodzenia 🙂
to może poszukaj "how not to ride a horse" i na pewno będą w necie filmiki z wsiadaniem tył na przód albo koń olewający jeźdźca, czy wywożący go gdzieś 🙂
uh!
a ja mecze sie juz 2 h z prezentacja na makroekonomie pt "budzet panswa"
niby nic... a jednak jestem perfekcjonistka i byle czego oddac nie chce! dzisiaj musze wyslac na maila gotowa prezentacje do profesora... 😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się