Top model-zostań modelką

Jak dobrze wejść na re-voltę i dowiedzieć się wszystkiego, mimo, że odcinek przepadł nie obejrzany... 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
09 listopada 2011 22:24
Bałonki nie trawię, ale zdjęcie miała zajebiste. 👍
Trochę szkoda Wiktorii, ale i tak modelka by z niej nie była... A Dorota jest tak zajebiście ładna, że chyba jej i tak ten program do niczego nie potrzebny. Prześliczna po prostu jest!! Oliwia coś nie w humorze, może ma jakieś problemy? Bez szału wyglądała... Kurcze kurcze, nie mogę się doczekać finału 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 listopada 2011 22:34
Anka dzisiaj na sesji wyglądałam świetnie! Wiktorii nie lubie wiec ciesze sie ze odpadła, szkoda mi Doroty bo ona juz wie ze nie ma szans na wygrana i tylko czeka kiedy ja wyrzucą..
Ale z tym greenpeace to poszedł po bandzie 🤔
jaaa z tym wielorybem to przegiął  🤔wirek:
cham po prostu!

Anka na foto wyszła mega!!
Szkoda Wiktorii 🙁 myślałam, że odpadnie Oliwia

a przepychanka będzie pomiędzy Olgą i Dorotą (chyba), kilka razy przewijałam się i wydaje mi się, że to ona będzie
i chyba tekst był "co robisz, suko"  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 listopada 2011 22:49
gdzie można obejrzeć ostatni odcinek? (prócz strony tvn'u, bo tam mi się nie ładuje.. :marze🙂
Mnie się generalnie zdjęcie Wiktorii podobało najbardziej i szkoda, że odpadła. Oliwia wyglądała na tym zdjęciu dziwacznie. Olga też mi się nie podobała. Nie rozumiem również dlaczego tak skrytykowali Dorotę, bo akurat na tym zdjęciu wyszła fajnie.

Nie wiem jak wy ale ja mam wrażenia oglądając te sesje i potem efekty, że oni wybierają ostatecznie chyba najgorsze zdjęcia z całej sesji  🤔

Ale to co pokazała Ania na sesji to jest dla mnie jasny dowód na zaburzenia odżywiania. Wiem, bo sama mam. Poza tym ostatnio mówiła, że uprawiała fitness 4 godziny dziennie! Ciekawe, że udało jej się przejść przez to zupełnie bez przyrostu i wyrzeźbienia mięśni.
Kawecan   Jeździec bez konia...
09 listopada 2011 22:57
Mi się wydaje że to była Olga i jakaś z 'profesjonalnych' modelek. Zdecydowanie za chuda na Dorotę.
Apropo Doroty to na moje świetnie to odegrała bo to miała być rywalizacja, a nie która ładniej wyjdzie. Michalina miała ją ciągnąć za włosy a ta miała odegrać ból podczas tego.
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
09 listopada 2011 23:16
http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=23621991&order=p&change_view=1

i co, i co ? czyja koszulka aktualnie najdroższa ?
"grubej" Doroty ! my internauci, wiemy jednak co dobre a Woliński niech się haknie w zad...  😤
Ja się nie zdziwię, jeśli Ania faktycznie wygra...

A z tym pokazem w następnym odcinku pewnie będzie chodziło o to, że wszyscy będą specjalnie się zachowywali źle, nie będą współpracować, będą im dokuczać i robić na złość, żeby sprawdzić jak dziewczyny radzą sobie w takich sytuacjach.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 listopada 2011 23:29
nie bluźnij! To forum publiczne 🤬 😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2011 07:18
Mam podobne wrażenie jak Małgo - kurczę, tyle zdjęć pstrykają podczas sesji, a do omawiania przez jury biorą czasem takie koszmarki, że włos się jeży, i cieżko mi uwierzyć, że to pan/ pani fotograf wybrali je jako te najlepsze... Np wczoraj zdjęcie Olgi. Dobra, ja za nią nie przepadam, nie uważam jej za zjawiskową i ciężko z niej coś "wyciągnać" na zdjeciu. Ale wybrali foto, gdzie wyszła jak ostatni debil (bynajmniej nie jak tylko głupiutka blondi), sami wpierw mówili, że wyszła źle, a potem, że to trzecie najlepsze zdjęcie...
Dorota mnie wnerwia, jak chce, zeby ją wywalili, to niech sama odejdzie. Traktują ją po chamsku, na modelkę się nie nadaje, co odcinek powtarza, że 'ona jest jaka jest i się nie zmieni" - to niech wróci, po co się katuje?
niestety zgodze sie z tym że Bałonka wyszła b. dobrze.

co do Doroty to mnie wnerwiła w tym odcinku bo cały czas sie żaliła i już mi uszy więdły. Jak ma to powoli w dupie to niech nie steka, nie użala sie nad sobą tylko żyje chwilą bo w takim wypadku moment odejścia będzie jej tym samym na ręke 🤔wirek:

moim zdaniem chyba powinna odpaść Oliwia...jest b. ładna ale...czasami na fotach taka niewyraźna. Poza tym wczoraj miała się "pindrzyć" do kolesia na potrzebe zdjęć a nie sie "pindrzyć"  w konkursie " której pierwszej dzisiaj wpadnie"....a gadała głupoty że to dla niej obrzydliwe jest takie coś... 😵 dziewczyno ❗ ogarnij sie.

a generalnie jedna z niewielu sesji która mi sie podobała.....tematyka, wykonanie. super.

i też mam od dawna wrażenie że wybierają gorsze zdjęcia....czasem sobie myśle kto je wybiera 🤔

Małgo
Ale to co pokazała Ania na sesji to jest dla mnie jasny dowód na zaburzenia odżywiania tzn. ❓ bo ja chyba coś przeoczyłam.

Poza tym ostatnio mówiła, że uprawiała fitness 4 godziny dziennie! Ciekawe, że udało jej się przejść przez to zupełnie bez przyrostu i wyrzeźbienia mięśni. no dla mnie to też było dziwne. i do tego śmigała rowerem gdzie sie da. Ja sie śmieje że przez przeżucanie końskich kup 😉 i generalnie robote przy koniach/sianokosach wyrobiły mi sie mięśnie troszke-pomimo ze jestem drobna osobą to nie mam takich wątłych kończyn  😁
A zauważyliście, że ten odcinek był wyjątkowy?  Bałon ani razu się nie popłakała 👍 😂
Aaaaa dobrze powiedziane. Wiedziałam że czegoś tym razem brakuje 😀iabeł:
Oglądalność spadnie 🙁
😉
Nat chodziło mi o to, że ona zjadła połowę tego co dookoła niej leżało. Nawet Piróg skomentował, że on myślał, że ona będzie udawała że je.
Po prostu dla mnie wyglądała jakby wiedziała "z czym się je" bulimię.
Acha.
No to ciekawe gdzie sie udała po sesji: na sjeste czy...."kibelek" 👀
No właśnie, nikt przecież nie kazał jej tego jeść, tak jak mówił Piróg, mogła gryźć i wypluwać, umazać się jakimś ciastkiem, łapać garściami, a ona od razu zaczęła pakować do ust ogromny kawałek ciasta...
Może catering był słaby 😉 Ale tak serio- to coraz częściej wydaje mi się, że ona jest osobą podstawioną, postacią wyreżyserowaną, która ma zwiększyć oglądalność. Jeśli nie, to ciekawe jak potoczy się jej dalsza kariera po programie. Niby inteligencja w modelingu to rzecz drugo albo i trzeciorzędna, ale uważam, że spryt i odrobina zaradności są niezbędne. Takie głupiutkie, naiwne dziewczątko bardzo szybko zostanie wykorzystane, zmanipulowane i oszukane.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
10 listopada 2011 10:26
Może catering był słaby 😉 Ale tak serio- to coraz częściej wydaje mi się, że ona jest osobą podstawioną, postacią wyreżyserowaną, która ma zwiększyć oglądalność. Jeśli nie, to ciekawe jak potoczy się jej dalsza kariera po programie. Niby inteligencja w modelingu to rzecz drugo albo i trzeciorzędna, ale uważam, że spryt i odrobina zaradności są niezbędne. Takie głupiutkie, naiwne dziewczątko bardzo szybko zostanie wykorzystane, zmanipulowane i oszukane.


Miałam podobne zdanie, póki nie zobaczyłam u Wojewódzkiego Anny Jagodzińskiej - jestem przekonana, że nie spotkałam w życiu równie głupiego stworzenia.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 listopada 2011 10:33
A zauważyliście, że ten odcinek był wyjątkowy?  Bałon ani razu się nie popłakała 👍 😂


Bo dzieki Ani jej grupa wygrała 😂
Muszę przyznać że dziewczyny w tej edycji są tak dobre nie licząc może dwóch, trzech że normalnie żal jak każda odpada  😎
Miałam podobne zdanie, póki nie zobaczyłam u Wojewódzkiego Anny Jagodzińskiej - jestem przekonana, że nie spotkałam w życiu równie głupiego stworzenia.

To muszę poszukać gdzieś tego odcinka!
Jeśli chodzi się o wypowiadanie się w tej edycji, to wszyscy po kolei z wyjątkiem tej dziennikarki nie potrafią zdania sklecić.
Pan projektant w ostatnim odcinku kilka razy pokazał, że nie zna j. polskiego 😀 .
Z bulimią uważam, że przesadzacie, ja jem więcej niż Ania, a jestem niższa od niej i do grubych nie należę. 3 steki po 400g to dla mnie przekąska i jestem zupełnie zdrowa.
Ja to zaczynam podejrzewać, że Ania specjalnie jest taka ciapowata.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 listopada 2011 16:31
dycha, nie zgodzę się, osobiście znam bardziej ciapowatą osobę od niej i uwierz, że ta osoba nie zachowuje się tak specjalnie...
ta jej bezradność już mnie zaczyna wkurzać. może dlatego, że nie lubię nastawienia na nie i szybkiego poddawania się.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 listopada 2011 17:26
Nie chcę Ani bronić, bo jej nie znam wystarczająco (znam bardzo dobrze jej przyjaciółkę) i pewnie nikt mi nie uwierzy, ale Ania a) nie ma bulimii, b) nie jest podstawiona, c) jest taką gapą, jaką ją widać - cóż, widać , że taka gapowatość się opłaca.
nie można stwierdzic , ze ktos nie ma bulimi...

nawet rodzice ,czesto nie zauwazaja tego ,a co dopiero koleżanka koleżanki
no tak, zauważają wszystkowiedzący widzowie 😁
Dlaczego nie ma tu opcji "lubię to" ...?
Nie zmienia to faktu, że modelka nie musi być mądra 😀.

Jeśli chodzi o Dorotę to ja nie widzę, żeby była gruba i bardzo jej współczuję, bo od początku ma pod górkę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się