pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Strucelka, w blondzie o wiele lepiej.W rudym jakoś tak sztucznie. I fryzura super tyle, że współczuje odrastania wygolonych włosów. Ja się pół roku męczyłam a włosy mi rosną w zajebiaszczym tempie
noen wracaj do rudości szybko  🤬 Swoją drogą jesteś mega ładna  😍
noen   A story of a fighter of our human race
03 listopada 2011 17:41
Frania, dziekuje 😡 :kwiatek:
noen   A story of a fighter of our human race
04 listopada 2011 22:38
To, ze nie umiem wspolpracowac z fotoszopem, picassa i cala reszta zdjec mozna wywnioskowac z tej przerobki, ale jak sie przymknie oczy, to w sumie wydaje mi sie, ze w blondzie byloby okej 😀 Co Wy na to? 🤣 Kurcze, no ciagnie mnie do tego blondu, ze szok! 😜
noen, rudy dawaj a nie kombinujesz!  😀


Zaczęłam używać odżywki Elseve do zniszczonych włosów. I fakt, włosy są mocniejsze, łatwiej się je rozczesuje i mniej wypada. Ale zaczęły mi się strasznie elektryzować  🤔
noen   A story of a fighter of our human race
04 listopada 2011 22:44
Atutowa, no ale mi sie tak ten kolor nudzi, ze nie chce juz go 😀 A blond loki mi sie marza 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 listopada 2011 22:52
noen, próbuj! A co Ci szkodzi  😉 Tylko mam nadzieję że wiesz, że ładnego blondu szybciutko nie uzyskasz.. niestety. A jak będzie źle to farbuj na rudo!  🏇
I zaopatrz się odrazu w jedwabie, maski, keratyne.. bo rozjaśnianie nieco zabija.
noen   A story of a fighter of our human race
04 listopada 2011 22:55
yga, ja kiedys bylam blondynka, z brazu zeszlam na blond po pierwszym farbowaniu, ale moj blond to byla pomaranczowo-zolto-biala platynka 😉 😀 I sie boje, ze znowu mi nie wyjdzie, i bede 2 tygodnie jak idiotka z czterema kolorami na glowie biegac po ulicy i straszyc dzieci 😀 A jestetm osoba, ktora nie lubi czekac na efekty, wiec najlepiej jakby mi kolor po 2 farbowaniach zalapal, co podejrzewam jest nierealne 🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 listopada 2011 23:13
po pierwszej dekoloryzacji niestety jesteś skazana na takie blondo-żółte-rude włosy, ale z czasem wszystko ładnie zejdzie.
Ej, fajnie Ci w tym kolorze ze zdjęcia!  😀

I doskonale Cię rozumiem w kwestii zmieniania kolorów, bo to się faktycznie nudzi. Tyle, że mi teraz tak włosy wypadają, że wieczorami zdarza mi się popłakiwać. A preperaty kupuję ciągle.. i tylko leci mój ciężko zarobiony hajs przez moje chwilowe zachcianki. Więc uważaj, żeby ich za bardzo nie zniszczyć.. Radzę Ci z całego serca. Ja zawsze miałam wywalone na to i kierowałam się myślą "a tam, raz się żyje", a teraz są tego przykre, a nawet bardzo! skutki..
noen   A story of a fighter of our human race
04 listopada 2011 23:15
yga, no musze pomyslec 😀 Bo mi to sie marza takie wlosy : 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 listopada 2011 23:18
Aj chciałabym takie tyle że ciemno brązowe  💘 i przedziałek (niegdyś przypałowy)  też z chęcią bym sobie zrobiła, ale z moim wysokim czołem to raczej niemożliwe  😕
noen   A story of a fighter of our human race
04 listopada 2011 23:20
yga, przesadzasz, Ty chyba wysokiego czola nie widzialas 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 listopada 2011 00:12
noen wal na blond! 🙂 jako, że nie chciałam zmieniać fryzury, bo ją uwielbiam, to po 5 latach brązu przefarbowałam się na blond 😉 za jednym razem. Fakt, że był trochę żółty, ale po 2 farbowaniu już było ok. Rozumiem ten pociąg do zmian 😉
Nie żałuję, że przefarbowałam na blond, ale wiem, że najpóźniej za rok wrócę to brązu, bo to mój kolor i najlepiej się w nim czuję 🙂 nawet wszystkie papiery (dowód i prawko) mam ze zdjęciami w brązie, jedynie legitkę studencką mam w blondzie. Śmieję się tylko, że bardzo dużo znajomych, z którymi mam teraz kontakt non stop i których poznałam po przefarbowaniu mnie nie poznają :P
noen   A story of a fighter of our human race
05 listopada 2011 00:34
Wszyscy znajomi mi odradzaja, mowia, ze bede za mlodo wygladac 😁 Sama juz nie wiem 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 listopada 2011 01:11
toż młode lepsiejsze!  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 listopada 2011 18:55
W blondzie będziesz wyglądać tandetnie i prosto, ale co kto lubi.
noen   A story of a fighter of our human race
05 listopada 2011 19:04
na razie zostaje przy brazie, chlopak mi wybil z glowy blond 😀 I planuje kupic doczepiane wlosy, takie na klipsy, bo jak mi kumpele mowily co sie dzieje z wlosami po doczepianiu na stale to ja sie na pewno nie zdecyduje 😉 Jestescie w stanie polecic mi jakas dobra firme, ktora ma naturalne wlosy, treski? 🙂
Noen ja też polecam rude 😉



noen   A story of a fighter of our human race
11 listopada 2011 20:54
wisienka, swietne! 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 listopada 2011 20:58
Bisha pokaż nową fryzurę :>
na razie zostaje przy brazie, chlopak mi wybil z glowy blond 😀 I planuje kupic doczepiane wlosy, takie na klipsy, bo jak mi kumpele mowily co sie dzieje z wlosami po doczepianiu na stale to ja sie na pewno nie zdecyduje 😉 Jestescie w stanie polecic mi jakas dobra firme, ktora ma naturalne wlosy, treski? 🙂


Sorry, bzdura na kolkach. Mam wlosy doczepione od dwoch miesiecy i jest super.
Nie wiem gdzie Twoje kolezanki doczepialy i jaka metoda, ale niestety w tej branzy jest mnostwo szajsu - zarowno wlosow, jak i domoroslych pseudo- fryzjerow...
Ja wlosy normalnie myje czesze, farbuje.
Nic sie z nimi nie dzieje.

Jakie chcesz naturalne wlosy - slowianskie? Europejskie? Indyjskie?
Jaka grubosc?
Wg. mnie sama i tak nie dobierzesz, bo to trudny proces.
noen   A story of a fighter of our human race
11 listopada 2011 21:12
Dodofon, kumpela zaplacila okolo 5tys. profesjonalny salon w Toruniu. Dopoki wlosy miala doczepione, bylo przepieknie i 0 problemow, ale niedawno, zdjela po 4 chyba miesiacach i nie dosc, ze ma wlosy krotsze niz jak miala doczepiajac, ale tez ma ich o polowe mniej. Wykruszyly sie bardzo mocno, a to podobno byla najlepsza metoda, ktora wlosow nie niszczy 😉 Dlatego, ja sie takiemu zabiegowi nie poddam. Bo na prawde, bylo super, jak je miala, ale po zdjeciu, masakra 🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 listopada 2011 21:55
krótszych to raczej nie miała, przezyła bardziej szok po zdjęciu i powrotu do swojej naturalnej długości. Wiem, bo tez tak miałam  😉 ale później jak zobaczyłam zdjęcia to jednak zauwazyłam, że w długości to one się nie zmieniły  😀
mi wypadały włosy po sztuczniasach  strasznie.
I ogólnie źle wspominam zdejmowanie, bo miałam pokołtunione bardzo.. ale fakt faktem, nie dbałam za bardzo o nie, tzn suszyłam za głową w dole itd.
Ale samo noszenie takich długich włosów... aj, wielka radocha !  😜
Gillian   four letter word
12 listopada 2011 17:48
dziewczyny, można nakładac farbę na brudne włosy? czy nie bardzo?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2011 17:51
Gillian, można, nawet lepiej niż na umyte. Chyba, że brudne to masz na myśli mega tłuste.
Gillian   four letter word
12 listopada 2011 17:57
mega to może nie, ale są tłuste raczej.
Mozna na tluste, nie mozna na brudne w sensie uwalone kosmetykami czy zakurzone.

Ja jestem blond tylko dlatego, ze naturalnie mam ciemno czerwone wlosy co wyglada mega nienaturalnie, w czarnych nie wygladam a braz mi się nie podoba. Najbardziej przeraża mnie to ze okolo rok temu polowicznie osiwialam, a mam 22 lata 😲
Gillian   four letter word
12 listopada 2011 18:09
dzięki za odpowiedzi 🙂
escada nie martw sie, ja mialam 17 lat jak osiwialam bardzo. Bez farbowania co 3 tyg jestem babcia i tyle. Ale to u nas rodzinne..
escada, Czyli naturalnie jesteś ruda w taki sposób, na jaki niektóre dziewczyny się farbują 😉 🙂

To ja też zawsze chciałam blond.... ale wiem, że jak się zafarbuję na blond, to będę wyglądać strasznie, bo mam ciemną karnację, czarne naturalne włosy, bardzo ciemne brwi, ciemną oprawę oczu... Wyglądałabym jak plastik-fantastik z kiepskiej dyskoteki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się