Sesja/Studia i t d ;)

Z biologii w tym sem jeszcze nie uczyłam się nic, nie mam kiedy, zawsze coś innego jest. Chemie pierwsze koło z nieorganicznej udało mi się w 1 terminie zaliczyć, chociaż nie wiem jak ^^ A egz z biol u p. Guza , trudny jest, bardzo szczegółowy?


My(obecny 3 rok wet) poszliśmy sobie na biologię zaliczać święcie przekonani że to na zal... a potem się okazało że to egz. Sam dr Guz był zaskoczony, bo w indeksach nam zal wpisał tylko i trzeba było mu drugi raz indeksy dawać. A sam egz dziwny;p Nie ruszyłam kompletnie nic a nic z biologii na bieżąco ani na egz. I zdałam, zresztą jak wiele osób od nas🙂

A biologia komórki sam egz. nie jest problemem. Ale zaliczenie ćwiczeń w postaci teorii i elektronogramów to już jest problem...

Z kim masz anatomię? Anatomia to jeden z fajniejszych przedmiotów😉 i najłatwiejszych 🙂
Ja robiłam na mikrobiologię prezentację o WZW typu E i dopiero jak dostałam ten temat to się dowiedziałam, że taka choroba istnieje... Ale i tak pomimo zapierniczu kompletnego uwielbiam moje studia 🙂
Horsiaa, z prof. Boratyńskim 🙂 Uwielbiam anatomię i wykłady z prof. i ćw 🙂 Mogłabym siedzieć i słuchać cały dzień. Ale dzisiaj ładnie cały dzień się uczę. Kręgi już umiem, tnz, nauczyłam się ich dzisiaj, ale ubolewam nad brakiem kości 🙁 I tym, że w Popesko wiele elementów jest niepodpisanych i niektórych rzeczy mogę się domyślać gdzie są, tzn czy dobrze lokalizuję ^^ Ale od tego tyg już są dyżury w prosektorium 🙂 Więc wszystkie moje wątpliwości bd rozwiane;p Zostało 2 tyg, a ja tylko tak z 80% czaszkę umiem no i kręgi.. A do tego duużo innych zaliczeń. Ale jakoś trzeba dać radę🙂
Horsiaaa🙂 Wiem, że ludzie dysponują nieraz odpowiedziami z egzaminów. Czy to BHP czy biologia 🙂 Może masz dostęp do jakiś ?🙂
Oj anatomia z prof. Boratyńskim to były najlepsze chwile mojego pierwszego roku  😁
Człowiek specyficzny, nie każdy go lubi ale ja go uwielbiam.
I wszystkie zaliczenia baaardzo hmmm szalone  😁
A może coś więcej napiszesz o zaliczeniach, może na priv ?;> Niedługo kolokwium, zaawsze lepiej być przygotowanym ^^
poszło pw 🙂
O to jak z prof. B. to ciesz się 😉 na egz. będzie ci ciut łatwiej, bo będziesz wiedziała jak pyta. Ja miałam z dr Matysek i bardzo się cieszę, że na nią trafiłam, bo naprawdę fajnie tłumaczyła i mówiła co jest wazne, a co mniej.

Co to materiałów to zaraz pw napiszę🙂
3 koła już za mną, w tym o dwóch wiem, że zaliczyłam, jedno jeszcze tylko niesprawdzone. W najbliższym czasie szykują się kolejne 2- z geometrii wykreślnej i geodezji (które muszę zaliczyć w możliwie najszybszym terminie, bo położyłam mini-sprawdzian).
Ja mam po kilka kół w tygodniu, do tego w przyszłym tygodniu 2 zaliczeniowe  😵

Markuje ktoś dzisiaj?  🏇
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
18 listopada 2011 08:43
Macie jakiś pomysł jak w powalający sposób zrobić prezentację o transplantologii?
Zaznaczę jeszcze, że mam na to niecałe 5 minut 😵
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2011 11:38
santa, a na jaki przedmiot?
ash   Sukces jest koloru blond....
18 listopada 2011 11:58
Macie jakiś pomysł na wykonanie w formie plastycznej reklamy społecznej?
Niestety wykładowca nie określił co ma na myśli 😵
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2011 12:03
ash, to moze podpowiedz czego to reklama ma byc konkretnie, latwiej bedzie cos wymyslic 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
18 listopada 2011 12:06
kujka no właśnie nie wiadomo. Dziś postaram się wycisnąć z wykładowcy coś jeszcze. Rzucił hasło" reklama społeczna w formie graficznej" i wyszedł 😵 😵


kujka   new better life mode: on
18 listopada 2011 12:09
ash, no laska ale chyba wykladowca nie chce zebyscie wszyscy robili reklame tego samego, nie? to chyba macie wymyslic jakas kampanie na rzecz ktorej ta reklame tworzycie, dobrze rozumiem (sorry, nie znam sie na terminologii wiec moze jakas bzdure teraz napisalam).
stad moje pytanie - czego chcesz zrobic reklame. zapinania pasow, sprzatania po psach, segregowania smieci, oddawania krwi?
ash   Sukces jest koloru blond....
18 listopada 2011 12:16
Ah kujka, sory nie zrozumiałam Cię 😡

Myślałam raczej o reklamie na temat tolerancji rasowej, albo seksualnej
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2011 12:20
ash, fajne tematy 🙂 jak bedziesz wiedziala co konkretnie mial na mysli wykladowca to chetnie sie przylacze do burzy mozgow 🙂
ale obawiam sie ze powie cos w stylu "dowolna forma graficzna" czyli plakat ulotka bilboard czy co tam sie komu zamarzy, byle pod forme graficzna dalo sie podpisac...
ash   Sukces jest koloru blond....
18 listopada 2011 12:21
Super, dzięki! :kwiatek: W takim razie dam znać co miał na myśli mówiąc forma graficzna
Kuuurde!!! ale jestem zła! po raz kolejny nie zdałam głupiego testu. Nie cierpię testów pod każdą postacią 🙁

przepraszam, muszę się Wam wyżalic 🙁
Pociesz się tym, że ja mam testy dosłownie z każdego przedmiotu.
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
18 listopada 2011 19:35
santa, a na jaki przedmiot?

prawo konstytucyjne
Pociesz się tym, że ja mam testy dosłownie z każdego przedmiotu.


też mogą być wszystkie odpowiedzi prawidłowe albo żadna? odpowiedzi od A do E?
Różnie to wygląda, ale i takie się zdarzają.
A w jednokrotnego wyboru, czasami, są tak naprawdę wszystkie poprawne, ale trzeba wybrać najwłaściwszą  😵
Różnie to wygląda, ale i takie się zdarzają.
A w jednokrotnego wyboru, czasami, są tak naprawdę wszystkie poprawne, ale trzeba wybrać najwłaściwszą  😵


uwielbiam 🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 listopada 2011 17:48
We wtorek pierwszy egzamin. Z metodologii. Czas przysiąść...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 listopada 2011 09:36
Ja już po pierwszym egzaminie. Historia mediów, oblało... równiuteńkie 100% roku  😁

"Drodzy państwo, zapominamy o tym co miało miejsce w środę. Zrobimy kolejne podejście za jakieś dwa tygodnie, a tymczasem kujecie na blachę nakłady, daty, wydawców, tytuły... WSZYSTKO!"  😵
pony   inspired by pony
20 listopada 2011 09:44
jak to jest, że macie egazminy po niecałyvh dwóch miesiącach studiowania?
Ja teraz mam tylko kolokwia zaliczeniowe na oceny.
Od tygodnia zarywam noce i nic innego nie robię, więc jak mi to nie pójdzie to się zdenerwuje...

pony, czasami przedmioty kończą się w połowie semestru, więc pewnie stąd egzaminy.

martva, u mnie na iberystyce na pierwszym roku oblało równo 100 proc. osób filozofie i przez te chyba połowa osób odpadła  🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 listopada 2011 12:18
pony - mój zajebisty uniwerek oszczędza ile się da, głównie na wykładowcach, więc niektóre przedmioty mamy pół semestru =/ Nie wiem jak miałam się nauczyć o systemie politycznym RP przez 7 wykładów, a zjawisko wykluczenia społecznego na przykładzie bezdomności z punktu widzenia jednostki, społeczeństwa i państwa... mam cały semestr =/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się