Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

kuka to kukulka a oko mruga :P
hej. Mój mąż złamał nogę w poniedziałek. I takie pytanie mam, może ktoś wie:
Ile mniej więcej trzeba liczyć na leczenie złamania kości strzałkowej z przemieszczeniem?
A.   master of sarcasm :]
09 listopada 2011 07:37
To zalezy od wielu czynnikow, m.in. jak powazne jest zlamanie itp itd  Srednio zdaje sie ze 6 tygodni.
To zalezy od wielu czynnikow, m.in. jak powazne jest zlamanie itp itd  Srednio zdaje sie ze 6 tygodni.

!! obyś miała rację !! ja gdzieś doczytałam, że 6 miesięcy.. i byłam załamana ...
Artanis ja miałam złamaną piszczel- z odłamkami i gips miałam prawie 8 tygodni  😵 no i do tego 2 miesiące rehabilitacji
http://technow.pl/swinka-rozdzielacz

wg tego co tam napisali to nigdzie  😉
dlaczego? 🙁 bym miała prezent już na swięta
Wie ktoś jaki może być powód, że w cacaoweb nie działa mi wielki ekran? 🙁
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 listopada 2011 19:37
Czy ktoś może chciałby pomóc mi i mógłby przerobić jedno moje zdjęcie?
:kwiatek:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 listopada 2011 22:17
Co mogę dawać do jedzenia świeżo wyklutym ślimakom afrykańskim bo ogórka nie ruszają za zasmakowały w rodzeństwie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 listopada 2011 17:45
http://technow.pl/swinka-rozdzielacz

wg tego co tam napisali to nigdzie  😉


Jeszcze jest przedłużacz 😉
http://www.purpose.com.pl/pleasure/news-przedluzacz_w_nowej_odslonie.html
Averis   Czarny charakter
10 listopada 2011 19:19
Kochani! Ogromna prośba do Was. Czy znacie jakieś książki o wpływie rodzaju drzew na bezpieczeństwo przeciwpożarowe budynków? Wiem, że był pewien pan, który takie dziełko napisał, ale zupełnie wypadło mi ono z głowy a jest mi to niezbędne. Będe wdzięczna za wszelką pomoc :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 listopada 2011 21:25
Jeszcze jest przedłużacz 😉
http://www.purpose.com.pl/pleasure/news-przedluzacz_w_nowej_odslonie.html

nawet jej kabelek z odpowiedniej strony wychodzi  😂
Averis, chodzi o rodzaj drzew rosnacych w okolicy, czy o rodzaj drewna uzyty do budowy?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 listopada 2011 21:38
Pytałam w wątku o telefonach, ale zapytam tu jeszcze raz.

Mam telefon w T-mobile i doładowałam sobie konto poprzez mbank na kwotę 50zł. Dostałam smsa zwrotnego, który potwierdził, że konto zostało doładowane i smsa skasowałam. Nawet się dziwiłam, że coś krótko mam ważne konto. No i próbowałam wysłać smsa i nic. Sprawdzam stan konta,a tam 1gr!
Więc doładowałam jeszcze raz konto kwotą 5zł i znów to samo: dostaje smsa, że moje konto zostało doładowane, ale nadal stan konta wynosi 1gr.

Włączałam i wyłączałam tel. Nawet włożyłam kartę do innego, bo mój dwa razy zalany i podejrzewałam, że coś może nie tak.
Weszłam na swoje konto na T-mobile i tam też niby mam 1gr, napisałam do nich maila.
I teraz nie wiem czy odzyskam tą kasę, bo pierwszego smsa (50zł) z numerem referencyjnym wykasowałam 🙁
Averis   Czarny charakter
10 listopada 2011 21:42
katija, o drzewa rosnące na działce. Takie wytyczne co sadzić, co ścinać i dlaczego tak 😉
JARA, ale masz potwierdzenie przelewu z banku, więc spoko- wszystko da się odkręcić.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 listopada 2011 21:45
JARA, ale masz potwierdzenie przelewu z banku, więc spoko- wszystko da się odkręcić.


Potwierdzenia przelewów oczywiście mam.


Edit:
To była chyba awaria w t-mobile bo już wszystko hula 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 listopada 2011 15:07
Znacie może trochę tańszy zamiennik Equistro Mega Base?
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 listopada 2011 16:11
Co zrobic by przywrocic polskie znaki na klawiaturze?
Musialam cos kliknac i teraz nie wchodza polskie znaki a tego sie czytac nie da.
Szukam piosenek jako podkład do filmiku klasowego, koniecznie bez słów. Melodia musi być śmieszna, pokręcona, dziwna etc. Coś w stylu:

Co zrobic by przywrocic polskie znaki na klawiaturze?
Musialam cos kliknac i teraz nie wchodza polskie znaki a tego sie czytac nie da.


jeśli przestawiła Ci się klawiatura to naciśnij jednocześnie lewy shift i lewy ctrl
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 listopada 2011 20:06
Jakim chodem poruszają się konie na wyścigach?
Znacie może trochę tańszy zamiennik Equistro Mega Base?

sama sobie zestaw- to sa elektrolity, witaminy i biotyna w jednym.
Jakim chodem poruszają się konie na wyścigach?

oni mowia, ze galopem, ale te konie ida cwalem, galopuja np na terningach ale mowia o tym canter.
Jak sie powinno wymawiac magiczne: ''Lengyel, magyar két jóbarát, együtt harcol s issza borát'' [czyli po naszemu: Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki]?
Moglby mi ktos napisac fonetycznie? Nigdzie nie moge czegos takiego znalezc.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 listopada 2011 21:37
Dzięki katija życie wręcz ratujesz  🙂
A.   master of sarcasm :]
11 listopada 2011 21:42
Jakim chodem poruszają się konie na wyścigach?



stepem, klusem, kentrem i galopem... i jeszcze istnieje cos takiego jak polmach...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
11 listopada 2011 22:29
o co chodzi z nową akcją na facebooku? :p np. Londyn, 16 miesięcy?
o co chodzi z nową akcją na facebooku? :p np. Londyn, 16 miesięcy?

no właśnie ja też nie wiem o co chodzi  🤣 pełno znajomych na tablicę powrzucało takie stwierdzenia. Objaśni ktoś?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się