Kącik Ujeżdżenia

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 listopada 2011 07:58
Przecież zawsze tak dzielili 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 listopada 2011 08:36
no nie, nie zawsze. Dawali wyniki np. wszystkich L, P, itd razem a tu jest podział na L-1 itd.
Czy jedzie ktoś do Zbrosławic na HPPP-A 25-27.11.2011?? Bo ja planowałam ale choroba pokrzyżowała mi plany, mam zarezerwowany dwuosobowy pokój w "Młynie" na miejscu, poniewaz ja go nie zajmę, chetnie 'oddam' komuś moja rezerwację - wartość 90 zł 🙂 jezeli ktos chętny zapraszam na pw
No to dam kilka moich fotek , jeżeli można 🙂 może ktoś się rozpozna może znajde jakieś jeszcze jego 🙂




edit:przepraszam za pierwsze za duże zdj🙂
na czym polega pozorna zmiana kierunku?
Na tym, że pozornie zmieniasz kierunek? Czyli go nie zmieniasz??? Nie wiem...a kto to wymyślił?  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 listopada 2011 07:39
Tuptek:

1.  zdjęcie to ja z Negocjacją 🙂

Dzięki!
Happiowa, ogólnie - na "zjechaniu" do litery x i powrocie na ścianę. "Pozorujesz" zmianę kierunku.
halo, ale to w czworobokach nazywa się serpentyną o jednym łuku.
Się mi wydaje, że "to" obecnie się... w ogóle nie nazywa 🙂 (tylko literkami opisywane)
W zamierzchłych czasach istniała taka komenda i tak się ją wykonywało.
serpentyna o jednym łuku 😉 uczę się właśnie L4 programu i to tam jest 2 razy 😉
dzięki :kwiatek: tak mi się wydawało, ale mam opis i po nim nijak nie mogłam dojść jak to zrobić 😁
Czy ktoś wie może czy są gdzieś wyniki ze Zbrosławic?
Znalazłam tylko z piątku: http://www.voltahorse.pl/
Nigdzie w internecie nie widzę, a na SZJ ostatnie dodane wyniki są z lipca...
za chwilkę Puchar Świata (ujeżdżenie) w Londynie na żywo na Eurosporcie
A co w tym momencie leci na eurosporcie? Znalazłam kanał w internecie, ale nie wiem czy to to 🙂

Dobra, już wiem 😉
szemrana- dzięki za cynk 😀
tak bez echa, a polska zawodniczka bardzo ładne % wykręciła we Frankfurcie w Finale Pucharu Świata 🙂
http://www.dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1502&Itemid=1
tak bez echa, a polska zawodniczka bardzo ładne % wykręciła we Frankfurcie w Finale Pucharu Świata 🙂
http://www.dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1502&Itemid=1

To nie był finał, tylko eliminacja. Finał jest wiosną w Hertogenbosch.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 grudnia 2011 21:50
To był Finał Młodych Jeźdźców, w Hertogenbosch jest Finał GP😉
To był Finał Młodych Jeźdźców, w Hertogenbosch jest Finał GP😉

A ok, ja mówiłam o tym co oglądałam, czyli o relacji z konkursu GP Freestyle, przepraszam za zamieszanie  😡
Widzieliście? 🙂

[[a]]http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20111221%2FINNE_DYSCYPLINY%2F284559824[[a]]
mówi trener Sałacki. - Beata na co dzień trenuje i mieszka w Niemczech, ale w zawodach będzie reprezentować nasz klub. Tak będzie do igrzysk w Londynie. Po nich, kiedy już zostanie oddane do użytku centrum przygotowań olimpijskich w Zakrzowie, przeniesie się do nas i będzie także prowadziła szkolenia.

Ooooo 🙂 Ciekawe, czy te przenosiny to takie dogadane, no i czy na stałe, czy tylko na jakieś dojazdowe szkolenia? Byłoby super, gdyby na stałe, chociaż dopiero co KP publikował duży wywiad z Beatą i  była poruszana kwestia przyjazdu do Polski i nic na to nie wskazywało...
Widzieliśmy 😉
Swoją drogą ciekawa jestem bardzo jak oni zamierzają zorganizować to centrum przygotowań olimpijskich. Byłam tam na obozach 7-5 lat temu i już wtedy centrum miało być już już za rok  😀iabeł:. Nie bardzo tam mają miejsca na takie cuda, chyba że mają jakiś okoliczny teren. Nie wiem zobaczymy, ale ciekawa jestem bardzo jak to będzie wyglądało.
Zorilla, miejsce już jest, budynek też jako tako ma swój kształt. Ja jestem ciekawa czy da radę się utrzymać na tych zasadach co były planowane.
Taaak? A w którym miejscu jest? Jakie planują zasady? Jak Ci się chce co chętnie poczytam na PW co nie co 🙂
Zorilla, hala wielkości dwóch czworoboków i nowe stajnie 😉 Widać dawno nie byłaś w Lewadzie 🙂
croopie tak jak napisałam z 4lata co najmniej. Fajnie. Super. A w którym miejscu? Za maneżami i stajnia sportową?
Zorilla, hen hen, jeszcze za trawiastymi padokami 🙂 Na miejscu starej świniarni, czy co tam innego na górce było 😉
O ho ho to kawał drogi. Fajnie. Całkiem nie najgorzej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się