Pensjonaty we Wrocławiu

subaru2009 No właśnie na jednej z tych wsi za Leśnicą, niedaleko Miękini😉 Nie dziwie się, że nie może wyjść z podziwu, bo ja tez nie moge widząc na zdjęciu  👿 Może kiedyś się gdzieś w lesie przypadkiem spotkamy, hehe
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 listopada 2011 19:47
ovca  😁

vermouthowa możliwe 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 listopada 2011 20:36
W pierwszym przypadku, jak połączy siły z małżonkiem to aż strach się bać.... 😂

Przepraszam ale naszła mnie taka myśl że oplułam monitor... Zaraś&Jasiczek Team 🏇
Zairka, no nie przesadzaj... P.Jasiczek ma żonę, dzieci.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 listopada 2011 20:48
ale ja nie mysle o ślubie tylko o teamie zawodowym 😉
Takie coś mi przez głowę w ogóle nie przechodzi... :P
Zaraś&Jasiczek Team 🏇

ahahaha, ja mialam napisac, ze gdyby nie to, ze on ma zone i dzieci, to pomyslalabym, ze to on sie z nia ozenil!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 listopada 2011 20:53
dlatego mówie że oplułam monitor 😁
ja to bardziej bym stawiała pani E plus Piotrek dorożkarz z Kiełczowa ............................... ale on już nie żyje
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 listopada 2011 12:25
Dziewczyny robimy spotkanie Wrocławskich Volciaków 😎
Więcej tutaj http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,3418.msg1181610.html#new
Czyja to stajnia?? http://www.stadniny.pl/oferty/1312966663  Ktoś tam stoi?
na facebooku rozmawiałam o tej stajni z właścicielką chyba  🙂 ciekawe
ale niestety koszmarnie daleko ode mnie 🙁
A to nie jest ta stajnia Marysi - gdzie działa klub Geo?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 listopada 2011 08:33
W ogóle doszły mnie słuchy, że oprócz Mrozowa otworzyła się jakaś jeszcze jedna nowa stajnia. Zastanawiam się która to. Może to ta z ogłoszenia podanego przez brankę? Orientuje się ktoś ?
KJ Geo znajduje się w Miłocicach, nie Miłocicach Małych i nie ma u nas pensjonatu... dementując🙂
Ooo. Miałam nadzieję Cię wywołać 🙂, idę PW pisać.
Wydaje mi się, że to jest ośrodek byłej pensjonariuszki Hanny, która właśnie Hedwana kupiła. Tylko że niedawno słyszałam, że ośrodek dopiero będzie budowany i jest na razie ogrodzony teren, a w tym ogłoszeniu już jest mowa o przyjmowaniu koni do pensjonatu..  Wergeel  powinna więcej wiedzieć 🙂
wiecie coś na temat stajni w Stróży za Kątami Wrocławskimi?
A co chcesz wiedzieć? Bo coś niecoś wiem.
Przede wszystkim jakie warunki mają tam konie?
W miarę dobre. Karmione ok, chętniej widziałąbym ciut więcej słomy, ale nie jest źle. Stajnia boksowa trochę ciemna, ale boksy ok. Są jeszcze 3 angielskie boksy. Konie mają do dyspozycji 2 spore padoki trawiaste. Jest piaszczysty plac zewnętrzny spory, z przeszkodami. Hala nieduża i ze słuami w środku, ale da się spokojnie tam pojeździć (nawet jak się pokombinuje to ciągi i ustępowania między słupami wychodzą). Jest to stajnia właścicieli wrocławskiego Oxera. Ceny aktualnej nie znam niestety.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 listopada 2011 21:15
Wydaje mi się, że to jest ośrodek byłej pensjonariuszki Hanny, która właśnie Hedwana kupiła. Tylko że niedawno słyszałam, że ośrodek dopiero będzie budowany i jest na razie ogrodzony teren, a w tym ogłoszeniu już jest mowa o przyjmowaniu koni do pensjonatu..  Wergeel  powinna więcej wiedzieć 🙂

wergeel jest teraz z Marco w Lizawicach
repka a dojazd dla niezmotoryzowanych jakiś może tam jest?
Z dojazdem to tam raczej problem. Ja wątpię żeby tam coś jeździło, albo bardzo sporadycznie i raczej nie bezpośrednio z Wrocławia chyba. ale nie wiem dokładnie. Możesz zawsze dojechać do Kątów Wr., ale to potem i tak kilka km zostaje.
Madzuaa   optymizm przede wszystkim :)
14 listopada 2011 00:04
daram, do tego trzeba by dopisać :
samodzielne sprzątanie w boksie, brak odpływu gnojowicy (średnio przyjemny zapach), koń wypuszczany nie zawsze codziennie i zazwyczaj na krótko (w zimie to już w ogóle nie wiem, może być problem), są 4 boksy angielskie, ale dość wilgotne, trochę za dużo szkółek, ujeżdżalnia kryta pyli niemiłosiernie, wodę na padoki trzeba sobie przynosić samemu, brak dojazdu komunikacją miejską - to z minusów.
Z plusów- jak dla mnie mili ludzie, często coś się dzieje (organizują podwórkowe zawody, festyny etc), na pewno bardzo fajne tereny, padoków na chwilę obecną jest 6(ale trzy zostaną pewnie zdemontowane na zimę, żeby odrosła trawa), zawsze znajdzie się jakiś instruktor.

Cena 600 zł, jest chyba jeden wolny boks.

Madzuaa, stałaś tam z koniem? Nie wiedziałam, że za 600zł samemu się gnój wywala. Bardzo ciekawe. Ja piszę opinię z punktu widzenia obserwatora, bo często tam bywałam jakiś czas temu. Na hali się kurzyło, ale nie aż tak strasznie. Widywałam bardziej kurzące się miejsca.
Czy ty stoisz z koniem w Karczycach teraz?
zulu   późne rokokoko
14 listopada 2011 09:39
cena trochę sroga jak za takie warunki  😲
zwłaszcza padokowanie to podstawa
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 listopada 2011 09:40
Madzuaa, stałaś tam z koniem? Nie wiedziałam, że za 600zł samemu się gnój wywala.


Na Grobli płacisz 650 zł i wywalasz sama  😎, więc widzę, że jednak to nie była jedyna taka stajnia i z noszeniem wody podobnie ...
zulu   późne rokokoko
14 listopada 2011 10:56
Tylko że Grobla w centrum miasta, a do Stróży jest dobre trzydzieści kilka kilometrów od Rynku. To już do Lipy jest bliżej, a warunki o niebo lepsze - zwłaszcza padoki, opieka i hala. Ale oczywiście coś za coś, jest stówka drożej.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 listopada 2011 11:41
zulu co prawda to prawda 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się