moda, ciuchy etc...

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
15 listopada 2011 20:38
Dziewczyny proszę o radę 😉 Niedługo idę na imprezę w stylu rock'n'rollowym i zastanawiam się nad butami:

lub

(chyba któraś z dziewczyn chyba miała te buty, naprawdę mają 12cm? Bo obawiam się, że zbyt długo w nich nie potańczę ;P)
Może macie jakieś inne propozycje? Nie tylko butowe, ale też ubraniowe ;P Będę wdzięczna :kwiatek:
mam problem spodobała mi się kurtka na wystawie w sklepie chce wejść w internet ale nie mogę sobie przypomnieć jak to się pisze, czyta się jak butik ale inaczej jest to pisane i za chiny nie mogę sobie przypomnieć jak, może wy wiecie
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 listopada 2011 12:19
Boutique ?
tak dzieki
Mam dylemat- czy połączenie brązowych kozaków i czarnych spodni jest akceptowalne czy raczej dyskusyjne i obciachowe?
To pytanie zadałam już wujkowi google i głosy podzielone są pół na pół. A Wasze zdanie?
asds   Life goes on...
16 listopada 2011 19:38
Niewidzialna

Pierwsze buty ekstra? Skad te cuda? 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 listopada 2011 19:39
olenka- nie rozumiem czemu miałoby być obciachowe?
Też nie rozumiem, dlatego pytam 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 listopada 2011 19:54
to masz swoją odpowiedź.
Jak dla mnie czarne spodnie to tylko czarne kozaki albo kontrastujące. Z brązowymi głupio. Ale bez przesady, strasznego obciachu nie robi 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 listopada 2011 20:35
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ2baOEJBgIlV_Bei3ejlkMkNfgYut_Aj54B7pH-1C_bJ3dZj4dPoJUj15e[/img]

Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2011 21:41
gdzie dostanę gruby, długi i trochę luźniejszy (chociaż niekoniecznie, wzięłabym większy rozmiar  😁 ) sweter? były kiedyś w H&M śliczne, a ja byłam bez grosza i skończyło się na tym, że zaczynam marznąć...
edit: allegro i szafa przekopane.
yga, nie podoba mi się 🙂 Nie wiem co na to szeroko pojęta MODA, ale mi osobiście się nie podoba żadna z tych kombinacji.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 listopada 2011 22:03
Niewidzialna

Pierwsze buty ekstra? Skad te cuda? 😀

rockmetalshop 😉
Kurcze, sama nie wiem jakie buty. Na górę mam pomysł ale z butami jest problem 🙄
Ja uważam, że jasny brąz z czernią wygląda ok, ale ciemny brąz + czerń już nie za bardzo
cieciorka   kocioł bałkański
17 listopada 2011 23:46
na pierwszym zdjęciu buty ledwo widać, ale wygląda dobrze, na drugim buty są ohydne, ale kontrastujące, trzecie nie dość że brzydkie to nie pasują.
ale wyraziste, np rude, jasno brązowe- why not?
Scottie   Cicha obserwatorka
18 listopada 2011 10:42
A ja bym właśnie tak mocno kontrastujących nie założyła... ostatnie jak dla mnie wyglądają najlepiej, bo są najciemniejsze 😉 aktualnie mam kawowe kozaki i w zasadzie nie lubię, jak mi "przecinają" nogę, wolę czarne buty. W ogóle nie lubię chodzić na przykład w białych adidasach/trampkach i w czarnych spodniach, dla mnie buty zawsze muszą być przedłużeniem spodni. Jeśli spodnie są ciemne to obuwie też musi być ciemne- jeśli mam jasne jeansy, to mogę sobie pozwolić na jasne baleriny.
Pursat   Абсолют чистой крови
18 listopada 2011 13:51
Ja się od ciuchów japan style trzymam już z daleka. 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 listopada 2011 14:14
dlaczego, rozlatują się?
Serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
18 listopada 2011 15:00
Miałam kilka rzeczy. Zdjęcia a rzeczywistość to dwie różne bajki. 😉 Nie zdziwiłabym się, gdyby te płaszczyki w realu okazały się cienkie jak papier, ze szmacianego materiału.
Któraś z was ma może sprawdzonego sprzedawcę rajstop na allegro? Bo mój to jednak kit wciska...
Scottie   Cicha obserwatorka
18 listopada 2011 15:49
Szukam takiego płaszczyka:

http://allegro.pl/zara-plaszcz-trencz-kurtka-welniany-czarny-40-l-i1938191071.html

Jest z Zary, można go było kupić na jesieni 2010 roku, kosztował 499zł. Zależy mi na kolorze granatowym (bo w takiej wersji kolorystycznej występował), w rozmiarze M- ale może być również L.

Przeszukuję co jakiś czas allegro i na ten wpadłam dopiero teraz (po roku!), ale zależy mi na innym kolorze, bo ten podkupiła mi koleżanka 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
18 listopada 2011 20:08
Wszyscy mają blaszkę, mam i ja! 😀

Gdzie dostanę w Polsce?  😜
[[a]]http://www.welikefashion.com/p/10679-Bag_Herla_Blue.html%20..[[a]]
http://s180.photobucket.com/albums/x252/Sandrusia_photo/?action=view&current=_MG_1259_kopie.jpg

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2011 21:29
Pursat, za ile kupiłaś?
noen   A story of a fighter of our human race
18 listopada 2011 22:07
JARA, one kosztuja 20zl chyba 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
18 listopada 2011 22:28
Kupiłam na Allegro, bo u siebie już ich nie widziałam. 30 zł + przesyłka. W sklepie - 29,90. Handel na All kwitnie, niektórzy wołają sobie 45 zł za taki kawałeczek metalu... 🤔
Szukam ciepłego płaszcza na zimę, najlepiej wełnianego. Ktoś coś widział ? 👀 Wszystkie płaszczyki jakie oglądałam jakieś takie cienkie  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się