prawko

to to samo, nie martw się 🙂
nooo, są jeszcze inne "koperty", ale teraz tyle tych kamer wszędzie... 😎😎
Sądny termin ustalony - 12. 12 godzina 13 🙂 mam nadzieje, że będzie szczęśliwy- pierwszy. Zdaje w Dąbrowie Górniczej, któraś z was tez tam zdawała? Jak opinie  😀?
ja, ja!  💃
na pewno zdasz, ja zdawałam 03.03 i zdałam 🙂 wyjechałam też ok 13, nie było za dużego ruchu, więc masz spore szanse 🙂
A ja dzis zdałam za pierwszym razem, wiec jak widać wszystko jest możliwe 😀
zdałam! dzisiaj za drugim razem ! 💃 💃 💃 aaaaaleeee się ciesze! 😅
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 listopada 2011 12:05
A ja zmieniłam instruktora i jest cudooownie  😅 w końcu się uczę i korzystam 🙂!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 listopada 2011 16:27
A ja ze względu na wadę wzroku dostałam prawo jazdy na 4 lata i zbliża się termin, kiedy muszę zrobić znów badania. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że to trochę kosztuje  😀iabeł:
exploited, gratulacje!!! 😀
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
21 listopada 2011 18:14
exploited, gratulacje  😅

ja tez się pochwalę!
w czwartek oblałam teorie  😡. Jakimś cudem udało mi się wbić w okienko na dzisiaj i tak oto... czekam na plastik!  😅 😅 😅
Szybko! Super!
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
21 listopada 2011 18:17
Po oblaniu w czwartek następny miałam wyznaczony na 13 grudnia.  😵
Zuziasta ja też mam 13! niech to będzie szczęśliwy dzień. 😉
Zuziasta congrats!

A ja dzisiaj poszlam sie zapisać i... mam termin na piątek  🤔
W związku z tym zrobiłam niezły sajgon w szkole jazdy bo muszą mnie gdzieś w grafik upchnąc jeszcze...

Ale ja tego za cholere nie zdam, nie czuję się za kółkiem chyba tak pewnie jak powinnam... poza tym musze teorie powtórzyc bo nic nie pamieta 🙄
Zuziasta ja też mam 13! niech to będzie szczęśliwy dzień. 😉


Moj samochód egzaminacyjny miał numer 13 i okazał sie szczęśliwy 😀
Ja jestem już po 20 godzinach i czuję się za kierownicą jak dziecko we mgle w związku z tym zaplanowałam soie jeszcze dodatkowe 8 godzin. Mistrzem kierownicy to ja zdecydowanie nie jestem  😵
Frania, ja tez nie czulam sie zbyt pewnie po 20 godzinach i wyjezdzilam dodatkowe 10, ale warto bylo, bo zdalam za pierwszym podejsciem 😉
A ja biorę tylko jedną godzinę. Właściwie to mama mi tak powiedziała, bo za drogie godziny, żeby brać więcej. 😁 Mam nadzieję, że wystarczy mimo wszystko.
Ja dodatkowo brałam 2h, inna sprawa że wykupiłam kurs 40godzinny(było chyba 200zł różnicy miedzy 30 a 40h wiec baaardzo mi się to opłacało  😀). I jeszcze jeździłam z tatą sporo po okolicy  😉
A ja ze względu na wadę wzroku dostałam prawo jazdy na 4 lata i zbliża się termin, kiedy muszę zrobić znów badania. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że to trochę kosztuje  😀iabeł:

Też przez to przechodziłam i mój portfel uszczuplił się o prawie 200 zł  😵 
Najlepsze w tym wszystkim było to, że ja prawie w ogóle do okulisty nie chodze- więc niby jak miała mi wystawić papierek że mi się wzrok nie pogorszył przez te 5 lat 😂 Na szczęście rok wcześniej koń mnie wysadził w powietrze, poleciałam na głowe i miałam piękne limo i z krwiakiem leciałam do okulisty. I to była moja jedyna wizyta tam, poza tą prośbą o zaświadczenie. Pani bardzo sympatyczna i wystawiła mi tak, że już mam bezterminowo  😀
Teraz tylko pozostaje tak jeździć, żeby nie odebrali  😀iabeł:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 listopada 2011 14:25
Mam nadzieje, że mi teraz też bezterminowo wystawią...
miałam dzisiaj pierwszą jazdę  😍  😍  😍
wyjechałam od razu z parkingu na ulicę i jeździłam sobie godzinę po mieście, żeby się przyzwyczaić do samochodu.
nie sądziłam, że to takie proste  👀  Trafiłam na bardzo fajnego instruktora, który po 5 minutach spytał "a parcie na prędkość to po kim masz?"
jedyny problem jak na razie to puszczanie sprzęgła, muszę się skupiać, żeby nie ruszać jak rakieta  🤣
podoba mi się  😜
A ja miałam dziś najgorszą jazdę w życiu. Nic mi nie szło. Takie durne błędy robiłam, że instruktor już chyba tracił cierpliwość  🙄 Na dodatek okropnie siedziało mi się w samochodzie. Ja nie wiem, czy nigdy nim wcześniej nie jeździłam, czy co, ale ni cholerki nie mogłam go wyczuć.
No, ale każdy może mieć gorszy dzień, prawda?
Jasnowata prawda, ja w zeszłym tyg miałam taką jazdę, normalnie chciałam już zrezygnować. Jak od 1 lekcji szło mi niesamowicie super, wtedy myślałam, że się cofam...
Ale na szczęście już jest ok, choć popełniam głupie błędy typu czasem za szybko puszczę sprzęgło  🤔


Wczoraj miałam pierwszy raz łuk, nie wiem czemu ale cofanie szło mi lepiej niż jazda do przodu  🤔wirek:
Mnie dziś najbardziej piesi wkurzyli i już miałam ochotę ich porozjeżdżać. Bo stoją na przejściu, ja ich widzę, ale stoją, no to jadę, a oni mi włażą jak ja już jestem całą maską na pasach. No i dostaję burę od instruktora, po hamulcach, samochód gaśnie, a ja się stresuję i o. 
I nienawidzę parkowania prostopadłego i skośnego. Kocham równoległe, a akurat dziś tego nie ćwiczyliśmy.
http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Nowe-przepisy-dotyczace-prawa-jazdy,wid,14010120,wiadomosc.html
Prawko tylko na 15 lat 🤔 😵
Mam nadzieję , że to nas nie będzie tyczyło jak te nowe przepisy z egzaminem teoretycznym??
Tak sobie czytam te nowe przepisy iserdecznie współczuję tym,którzy będą zdawać na nowych zasadach...Przecież to jakaś masakra totalna...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 listopada 2011 22:21
Trzeba zdać przed 11 lutego 😵
Nam instr. wszytsko kombinuje i układa tak, żebyśmy jak najszybciej poszli na teorię, zdali i mieli z głowy.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 listopada 2011 22:29
"Musi też przez pierwsze osiem miesięcy kierować wyłącznie pojazdem samochodowym z naklejoną z tyłu i z przodu okrągłą nalepką z zielonym symbolem liścia klonowego. " Wyrwane z kontekstu wygląda śmiesznie 😂
A ja nawet dostałam taką nalepkę na samochód wraz z zestawem podręczników. nie wiem czy to dokładnie ta, bo dość mała i liść klonowy to to nie jest. A i ma pod spodem napisane "www.grupaimage.pl"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się