Bryczesy

Moim zdaniem to damskie 38, ale nie znalazłam nigdzie damskich pikeur'ów o takim kroju..
Może stara kolekcja jakaś? Albo coś, czego nie sprowadzali do Polski.
Potrzebuję pomocy w zidentyfikowaniu modelu bryczesów męskich Pikeur. Są czymś pomiędzy Pikeur Jupiter i Pikeur Volturo, ale Jupiter mają krótki lej, z kolei volturno mają kieszonkę z tyłu. Te, które mam w domu mają pełny lej aż do końca nogawki, ale nie mają żadnej kieszeni z tyłu. Nie zgadza się też skład materiału: w w.w modelach jest to 64% bawełna, 29% poliamid, 7% elastan, a w moich 65% bawełna, 27% poliamid, 8% elastan  Ma ktoś jakiś pomysł?

edit: co to za rozmiar w męskich? GB24/US26/D38



Nie ma takiego takiego rozmiaru meskiego, to damskie. Wstaw fotke i dopiero powiem ci nazwe modelu.
Znalazłam jeszcze damski model Jessi, ale on jest z krótkim lejem.
Czy ktoś wie jak wypada dziecięca i młodzieżowa rozmiarówka bryczesów HKM? Zastanawiam się pomiędzy 170 a 176,bo boję się,że 170 będą za małe w pasie czy coś. Czy ktoś kto ma jakieś bryczesy HKM w rozmiarze 170 lub 176 i mógłby podać ich wymiary?
pikeur jupiter posiadaja kieszonke z tylu na zamek i krotki lej  😎
? ale te moje nie mają kieszonki i mają pełny lej..
Nie maja kieszonki? zrozumialam ze maja, sorry, szukam dalej  😉
Kieszonki mają tylko z przodu, na kapsle. Mają lej aż do końca nogawki, wyższy stan, ale bez V z tyłu (jak w modelu Janett, który bardzo przypomina moje). Z przodu zaszewki. No i rozmiar, o który pytałam, to z metki przy nich- ustaliłyśmy, że w takim razie to są damskie.
Dlaczego twierdzisz ze sa meskie??

To musi byc stary model poniewaz nie ma go w katalogu standard.

Ile maja w pasie? Jest jeszcze model damski montana, poprzednik mondegi

prosze http://www.mon-cheval.fr/cheval/11/03/vetement-equitation/_539.html
Na początku tak napisałam, bo dopiero później zorientowałam się, że za małe na męskie 😉 A w Twoim linku są Pikeur Jupiter, Montana z tego co widziałam nie miały zaszewek z przodu. W pasie (czyli właściwie w talii, bo mają wysoki stan)- 32 cmx2. Wydaje mi się, że to coś jak Pikeur Jessi, ale z pełnym lejem, może już niedostępne😉 Dziękuję za pomoc :kwiatek:
Moze to byc poprzednik montana. sa stare jak swiat  😉
Ale w super stanie ;D i w sumie szkoda, że już ich nie ma w sprzedaży, chętnie bym kupiła rozmiar mniejsze, bo krój mają świetny 💘
Chodzi o to ze sa waskie w pasie?
Chodzi o te zaszewki, dzięki którym są luźniejsze w biodrach i fajnie wyglądają🙂
Zakochałam się  😍  😍  😍



W czym? Wedlug mnie laura i lorena sa ładniejsze.  😉
No widzisz, miałam jedne i drugie a te mi się podobają jeszcze bardziej ;-)
Lubię takie świcidełka  😍
kermit   Horses horses everywhere ..
21 listopada 2011 11:24
Diamonds are a girls best friend  😀iabeł:
Dzisiaj mierzylam bryczesy soft shell BRJ guziki pikeur  🤔
A mi się super jeździ w nowych ESach, coś mi się wydaje, że zostaną moimi number 1 😍 bardzo lubię te zakończenia flex zamiast rzepów, które mi się wiecznie mierzwiły i tworzyły zgrubienia.
eurostar medina, widział ktoś jakś fotkę poglądową na modelu? Chyba jednak za bardzo udziwnione są...i mam wrażenie że wbrew chyba założeniu producenta, te profilowane białe lamówki z przodu na udach, pogrubiają  👀

Magdzior Ja wole rzepy  😉

Precelek Za bardzo wymyślone  😎
te profilowane białe lamówki z przodu na udach, pogrubiają 

Też tak myślę.
Dramka a widziałaś je na żywo?? 😀
Petit., mam te bryczczesy tylko ze w szarej wersji i diamenty niestety szybko odpadly 🙁
kermit   Horses horses everywhere ..
22 listopada 2011 19:55
Magdzior Ja wole rzepy  😉




No uzasadnij proszę!!!  😀iabeł:
Fanga naprawdę????   😕  😕
Takie elementy nie podlegają najczęściej reklamacji. Pewnie ES też jej nie akceptuje??
Takie sliczne, heh, już je widziałam pod choinką  😕
Dramka a widziałaś je na żywo?? 😀


które?

no właśnie ciekawe, czemu walnęli w tym modelu wizualnie "pogrubiające" uda lamówki, hmmm no chyba że to wersja dla osób bardzo fit  😎 wtedy powinni produkowac je tylko  do rozmiaru 34  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się