Ogłowia

No z tego co pamiętam to Twoja kobyła bardzo ładnie w nim wygląda 😀
asds   Life goes on...
19 listopada 2011 14:22
Zdjęcia kiepskiej jakości i na szybko bo kobyłe do żłobu ciągneło ( wędzidło za duże, bo nie siwej, na szybko podpięte zeby posprawdzac cyz nachrapniki pasuja)

Chamberlain

hanower



Meksykan



Modelka za bardzo pozowac nie chciała. Lepsze fotosy ( grubego też ) będą jak pogoda się trochę poprawi na sesjon
a wy co , w TVN wystepujecie  🏇
asds   Life goes on...
19 listopada 2011 14:33
Wiesz......trzeba jakoś dorabiac... Wkońcu parę samochodów stacja straciła 11.11.


Tak z innej beczki... Patrzcie jakie cudo!!!!!Tylko kurde munsztukowe ;/





nachrapnik  😍
cieciorka   kocioł bałkański
19 listopada 2011 18:05
e tam, przy naczółku wygląda jak okablowany i za dużo się tego robi przy sprzączkach.
poza tym, co z tego, że munsztukowe, skoro prosto można zrobić z niego zwykłe ogłowie?
asds   Life goes on...
19 listopada 2011 22:16
powiem szczerze ...mi by zależało sam nachrapniuk dorwac do mojej rureczki Doberta 😀
A ja się zastanawiam nad zakupem ogłowia z tym, że brązowego no i z meksykańskim nachrapnikiem. Z początku zamówiłam Equip'a, 🤔wirek: ale po dłuższym przeanalizowaniu i poszperaniu w internecie byłoby ono drogim zakupem, który jest aż nad zwyczajny ... A jako, że nie stać mnie na jakieś ponad 600 zł, to ponadto ograniczałaby się do boku nachrapnika z napisem "Equipe" i nic więcej, żadnych wyszyć ani ładnego naczółka  🤦. I właśnie dochodząc do sensu. Znalazłam boskie ogłowie z www.febro.pl, które co prawda nie jest z meksykanem ale to jak ono wygląda i jego przyzwoita cena, urzekły mnie strasznie. Patrzcie jakie cudo  😍 :
http://www.febro.pl/product-pol-9-Brazowe-oglowie-HV-Polo.html


Ach, no i te lakierowane części w innych ogłowiach <3 Lecz tak czy inaczej, to powyższe urzekło mnie najbardziej, chociaż jakby się przyjrzeć normalne ogłowie...
do mnie nie przemawiaja ani oglowia z fot ASDS ani to hv polo...
asds   Life goes on...
20 listopada 2011 07:10
Katija


Ano...każdy ma swój gust....  Ja to musze patrzeć też na to że mam upodobanie do wielkogłowich koni, a więc kolejny myk
Na wstępie chciałam przeprosić wszystkich, którzy czekają na zdjęcia białego Pfiffa. Zdjęcia zrobiłam, ale byłam w stajni pod wieczór i uwierzcie, ale wstyd je pokazać. Dziś wybiorę się wcześniej i obiecuje porządne zdjęcia.

asds - Ogłowie HV Polo jest dość ciekawą pozycją. Trochę kiczowate, ale przy tym bardzo fajnie zrobione, z dbałością o szczegóły. Skórka mnie osobiście zaskoczyła bardzo na plus. Gdybym nie potrzebowała prawie na gwałt kupić ogłowia munsztukowego wróciłabym ze sklepu właśnie z HV. - powiedz mi proszę co to za ogłowie munsztukowe, które wklejałaś wyżej?
Ja niestety zakochałam się w bardzo drogim ogłowiu  😵 - > http://www.gnl.pl/oglowie-wembley-xline-saragossa-p-3197.html
asds   Life goes on...
20 listopada 2011 11:14
Na wstępie chciałam przeprosić wszystkich, którzy czekają na zdjęcia białego Pfiffa. Zdjęcia zrobiłam, ale byłam w stajni pod wieczór i uwierzcie, ale wstyd je pokazać. Dziś wybiorę się wcześniej i obiecuje porządne zdjęcia.

asds - Ogłowie HV Polo jest dość ciekawą pozycją. Trochę kiczowate, ale przy tym bardzo fajnie zrobione, z dbałością o szczegóły. Skórka mnie osobiście zaskoczyła bardzo na plus. Gdybym nie potrzebowała prawie na gwałt kupić ogłowia munsztukowego wróciłabym ze sklepu właśnie z HV. - powiedz mi proszę co to za ogłowie munsztukowe, które wklejałaś wyżej?



GFS - dressage bridle z equestrianclearance.com
Katija


Ano...każdy ma swój gust....  Ja to musze patrzeć też na to że mam upodobanie do wielkogłowich koni, a więc kolejny myk


KATJA jestem , nie katija  ❗


no o gustach sie nie dyskutuje, ale co ma do tego zamilowanie do "wielkoglowich koni"? Smoku mial "leb jak sklep" wiec cos wiem o duzych lbach 😉
ircia2

dlaczego? ja uważam że białe ogłowie+czarne siodło+biały czaprak+białe owijki lub ochraniacze=całkiem fajne zestawienie, a że siodło czerne oj tamoj tam
w takim zestawieniu pewnie i tak....ale jak szybko by mi sie to znudziło 🙄
no generalnie nie mój typ  🙂

ja jednak z tego delikatnego zrezygnuje....

Isabelle a mogłabyś wrzucić fotki? :kwiatek:
Dramka a to jakiś problem, że chcę znać model?


U znajomego trafiłam ogłowie START
I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, to ogłowie kosztuje jakies 120-130zł a skórka miękka i elastyczna...
Nat, fotki mam na drugim komputerze, wieczorkiem wstawię, bo w galerii mam malo korzystne :kwiatek:

a szczerze mówiąc macalam stubbena wczoraj, jestem dosc laicka jesli o skóry chodzi, ale nie widzialam zadnej róznicy w sztywnosci i jakosci miedzy moim a stubbenowkim 🙁
Ktoś-nie pamietam juz kto 😉- na priva bardzo mi polecał właśnie to ogłowie START (diamond chyba konkretnie).
starty maja fajna skóra naprawde , jak na ta cene  🤔
Nat :kwiatek:

to juz wstawialam-wersja ze skosnikiem:


a tu bez skosnika, ale na róznych wysokosciach, bo eksperymentujemy:

kon tak stasznie spięty w stój:




naczółek:



nachrapnik od dołu:
Isabelle   :kwiatek:
Czy wie ktoś może co to za ogłowie  :kwiatek: http://www.photoblog.pl/skanalop/108586721/czubus.html niestety odpowiedzi od właścicielki nie dostałam  🙁
A ja zamówiłam dla mojej klaczki o to cudo  😍 
Aroid faktycznie fajne, daj znać jak sie dowiesz :kwiatek:

a ten koń jak fajnie malowany...jakb przypadkiem go farbą potraktowali 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 listopada 2011 18:16
Potrzebuje naczułek czekoladowy brąz, najlepiej z jakimiś ozdóbkami w rozmiarze Cob. No i rozsądna cena.
Aroid rzeczywiście fajnie wygląda to ogłowie  😉
A koń to jest rzeczywiście "malowany" od ścian świeżo malowanych w stajni, tak pisała właścicielka bloga..


A ja dalej czekam na foteczki białego ogłowia  💃
Mons   nowe życie z gniadą lasencją;)
24 listopada 2011 09:53
czy ktoś może polecić mi jakieś dobre jakościowo ogłowie (najlepiej schockomohle, kieffer i tego typu firmy 😉 ) w kolorze czekoladowym, naczółek delikatnie zdobiony, chętnie opadający, lub profilowany, nachrapnik: hanower, meksykan, albo szed, ale ogłowie musi mieć złote okucia?

cena do ok 600zł myślę, najchętniej z wodzami.
Mons czemu akurat te firmy? Nie powiedzialabym zeby byly powalajace. Nie wolisz u dobrego rymarza zrobic sobie na zamowienie dokladnie takiego oglowia jakie chcesz, wedle zyczen? 🙂
jak juz koniecznie musi byc firmowe to polecam passier- absolutnie fantastyczne  😜  😍  😍  😍
Ja z wielką radością mogę zaprezentować wymarzonego Artemisa z Hooksa od forumowej Natt92 (  :kwiatek: )
Armaniuch nabrała moim zdaniem kobiecej delikatności w tym ogłowiu i nawet przyłapałam ją parę razy na zdjęciach z zadowoloną miną  😁
Teraz tylko muszę wyszukać jakieś delikatniejsze wodze do niego i już będzie szczyt szczęścia  😍 😅




slicznie wygląda, ale sadziłam ze to ogłowie wyglada ciut inaczej... sadziłam ze naczółek jest dłuższy i bardziej opadający a nachrapnik z bardziej widocznym mieciuchnym podszyciem, tak mi sie przynajmniej po fotkach katalogowych wydawało 🙁
emuu a czy naczolek w artemisie nie byl przypadkiem opadajcy? nie wiem, nigdy nie widzialam na zywo, ale zawsze na zdjeciach tak wygladalo jakby wlasnie opadajace to swiecidelko bylo, nachrapnik tez sie szerszy na zdjeciach wydawal. Zludzenie optyczne?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się