Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 listopada 2011 06:50
halo bardzo dziękuję, za wyjaśnienie  :kwiatek:
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 listopada 2011 10:35
Ratunku! Jak byłam mała to grałam w taką grę z baaardzo słabą grafiką- piesek w Boże Narodzenie biegał i zbierał takie różne stworki, co poziom dostawało się takie hasła do następnego jak np "don't eat yellow snow". Naplątałam trochę ale może ktoś wie co to?  :kwiatek: wujek Google nie pomaga nic a nic 🙁
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
20 listopada 2011 11:29
Happyland?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 listopada 2011 11:49
Dziękuje dziękuję dziękuję!!! :kwiatek:
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
20 listopada 2011 11:56
Nie ma problemu, proszę bardzo 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
20 listopada 2011 13:33
Ratunku od 3 godzin siedzę i szukam i pustka w głowie...potrzebuję informacji jak nazywa się program do zdjęć ikona to jakiś zwierzak rozgnieciony czerwony przynajmniej tak mi się kojarzy. Wie ktoś?
A.   master of sarcasm :]
20 listopada 2011 13:41
jak rozgnieciony zwierzaczek czerwony to na pewno irfanview  👍
slojma   I was born with a silver spoon!
20 listopada 2011 13:48
pani myk, A.- dziękuję  :kwiatek:
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
20 listopada 2011 13:49
jest na sali może dentysta - stomatolog? ;>
cieciorka   kocioł bałkański
20 listopada 2011 14:09
proszę o pomoc z znalezieniu wyrażeń w języku polskim odnoszących się do złości ogólnie, jako: szaleństwa, bestii, zwierzęcia, wroga, agresji, oraz związanych z objawami fizycznymi, zwierzętami, wrzeniem cieczy, ciałem jako pojemnikiem, i inne, jeśli wam przyjdą do głowy...
A.   master of sarcasm :]
20 listopada 2011 14:13
znaczy sie o synonimy chodzi??
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 listopada 2011 14:25
chyba o związku frazeologiczne.
cieciorka   kocioł bałkański
20 listopada 2011 16:20
tak jest. np. do cieczy: wrzał ze złości. do bestii: poskromił złość itp.
mam tekst o złości w języku angielskim ale przedstawiam go po polsku. oczywiscie bez cytatów nie można mówić o języku, ale potrzebuję mniej lub bardziej wiernych odpowiedników w języku polskim, ktore nie będą brzmiały sztucznie
Jak zmienić rozmiar zdjęcia zmniejszając Mb, a nie pixele?

edit. a raczej w jakim programie. 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
20 listopada 2011 17:04
spróbuj przez IrfanView 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 listopada 2011 17:33
flygirl, wiesz że najprawdopodobniej poleci Ci po jakości?
Wiem, ale potrzebuję do miniaturki.
Mam osiemnastkę w sali, w której zdjęte są karnisze, ale chciałabym zasłonić w jakiś sposób okna. Macie jakieś pomysły?
A.   master of sarcasm :]
20 listopada 2011 20:53
Okleic dolna polowke okien kolorowym papierem na przyklad

edit: znaczy sie, ozdobnym
noen   A story of a fighter of our human race
20 listopada 2011 21:05
kojarzy ktos ta blogerke?

🙂
Bee., a czego byś się chciała dowiedzieć? Ja co prawda nie stomatolog, ale mam kogo zapytać. 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
21 listopada 2011 08:49
Jak skutecznie pozbyć się kociej sierści z ubrań, przede wszystkim czarnych?
Od razu napiszę, że pozbycie się kotów i nienoszenie czarnych ubrań nie wchodzi w grę 🙂
Taką specjalną rolką do czyszczenia ubrań? Przyklejają się do niej włosy, a potem ściągasz brudną warstwę z rolki i pod spodem masz kolejną. Można to kupić w sklepach z odzieżą, w Ikei również.
A.   master of sarcasm :]
21 listopada 2011 09:16
Rolka albo szeroka tasma samoprzylepna 😉
Jako osoba już długo związana z końmi, aż wstyd mi, że tego nie wiem, ale niestety. Ostatnio ktoś mi powiedział, że mięśnie u konia wyrabiają sie tylko wtedy, kiedy koń się spoci. To prawda?
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
21 listopada 2011 10:43
szepcik, A., rolkę mam i taką z odrywanymi kawałkami i taką, którą się spłukuje wodą, ale niestety żadna nie ściąga wszystkich. Myślałam, że może jest jeszcze jakiś inny sposób. Coś mi się kojarzy, że słyszałam kiedyś o jakiś kulach czy czymś takim co wrzuca się do pralki i to wyłapuje różne kłaczki. Tylko nie jestem pewna czy to na pewno chodziło o kłaczki czy o coś innego  👀
A.   master of sarcasm :]
21 listopada 2011 11:10
ogolic koty  😵
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
21 listopada 2011 11:42
Bee., a czego byś się chciała dowiedzieć? Ja co prawda nie stomatolog, ale mam kogo zapytać. 😉


karolinaaa, otóż mam problem i szukam zaufanego stomatologa, bo każdy do którego chodzę raz mówi tak, a raz tak. wychodzą mi ósemki. 3 sztuki rosną całkiem ok, nie bolą. ale lewa dolna rośnie mi, po prostu w stronę zębów - na ukos, prawie pod kątem prostym do siódemek. mam zdjęcia rentgenowskie i to dokładnie widać. i jeden dentysta mi mówi, że on niekoniecznie będzie dalej rósł, a drugi, że na pewno urośnie i jeśli nie usunę to wypchnie mi siódemkę, albo w ogóle przemieści zęby. i nie wiem co robić.  🙁 będę wdzięczna za jakąkolwiek radę.
nie wiem nic na temat tych kul ale mam pralke beko usowajaca siersc... i radzi sobie srednio z kocia sierscia... tzn siersci dachowca niema ale juz z klakami norweskiego sobie nie radzi. nie mowiac o czaprakach derkach etc a cykl trwa niesamowicie dlugo!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się