Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
07 listopada 2011 16:32
Przepraszamy, w takim razie już nie będziemy o nic pytać skoro to taki problem odpowiedzieć...Nie wie czy trzeba zawracać głowę właścicielowi żeby się dowiedzieć ile pensjonat kosztuje i poznać opinię stojących tam ludzi...Ale może znajdzie się jeszcze ktoś inny kto tam stoi i chciałby odpowiedzieć na pytania w temacie który właśnie do tego służy...Skoro masz problem odpisać to się nie udzielaj, na pewno znajdzie się ktoś kto jeszcze tam stacjonuję i jest w stanie odpowiedzieć...
ja rozumiem, ze ten watek jest po to zeby pytac, ale skoro dopiero co pisze ile kosztujepensjonat, wlasnie jako odpowiedz na czyjes pytanie, a kilka postow nizej znowu to samo, no to sorry, ale co ja poradze na czyjes lenistwo. A pozatym pyatnie od pytania tez sie rozni. Jak ktos normalnie o cos zapyta to oczywiscie odp. Ale jak ktos jakims obrazonym tonem rzuca ( a przynajmniej ja to tak odebralam) to mi sie nie chce. Pozatym co innego jak ktos pyta o takie, ze tak to ujme podstawy (cena, miejsce), a co innego jak chce jakies szczegoly ustalac, lub ma pytanie, na ktore w danym momencie tylko szef stajni zna odpowiedz.
a ze ktos raz sprobuje zadzwonic i "nie moge sie dodzownic" no to trudno, jak sie komus nie chce wyslac smsa, to mi sie nie musi chciec posta wklepac.
Wow  😵
Cóż za ciekawa nadinterpretacja słów.
Ja forchów nie zauważyłam, ale to tylko moja skromna opinia.
Literki to literki ciężko często odpowiednio odgadnąć co dokładnie autor mniał na myśli tym bardziej jakie emocje chciał przekazać.
Jednak  👍 za przedstawieniem różnicy pomiedzy "pyatnie od pytania".

Nord nadal szukasz stajni?

Zima idzie wiec... W Proszówkach powstaje hala.
Dla szukających opcji z halą polecam.
ja sie tylko ciesze, ze stajni mamy od pierona, i kazdy znajdzie dla siebie jakas, a nie musimy wszyscy w jednej stac  😎
Przepraszam, że nie mogłam się zapytać, to może chociaż podasz telefon, żebym mogła zadzwonić, bo strony stajni nie ma i nie mogę znaleźć
jasne, ze podam tel, Rubik tez wysylalam tel, tyle , ze na pw 😉 wiec Tobie tez juz wysylam 🙂  ( i nie , ze nie moglas zapytac, tylko dokladnie ta sama info. byla podana troszke "wyzej"😉
stronki www nie ma stajnia jeszcze, bo wlasciciel sie nie chce oglaszac poki nie jest pokonczone, wlasnie zeby nie bylo takich "kwatkow" jakie byly...
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
07 listopada 2011 21:52

Nord nadal szukasz stajni?

Zima idzie wiec... W Proszówkach powstaje hala.
Dla szukających opcji z halą polecam.


NIE! Ja stajni nie szukam absolutnie, ja mam gdzie stać i mam nadzieje że już BARDZO długo, żeby nie powiedzieć nigdy się nie wyniose😉
Pytałam o Targowisko z czystej ciekawości, bo jak tam byłam prawie 2 lata temu to ośrodek zrobił na mnie ogromne wrażenie, a teraz jakoś nie bardzo się o nim mówi, a miejsce zapowiadało się na prawdę interesująco i(przynajmniej takie wtedy odniosłam wrażenie) właściciel bardzo sensowny i fajny człowiek, więc tak zapytałam, niestety to zupełnie nie moja strona od Krakowa..
A Proszówki też zapowiadają się rewelacyjnie...strasznie mi się podoba co się tam wyprawia
W naszej stajni goniliśmy lisa w niedzielę . Pogoda dopisała niewiarygodnie! Było cieplutko i słonecznie. Dzieciarnia z publicznością zajechali na łąkę kolorową bryczką.
Uczestnicy łapczywie ale bardzo fair play gonili zwierza.  🏇  W końcu trafił do rodziny ułańskiej 🙂

Impreza była fantastyczna! :kwiatek:










Luśka piękne widoki! A Julita ma ostatnio farta do zwycieństw  🏇
ja tylko potwierdzę, że impreza była super, oby więcej takich udanych! 🙂

jeszcze kilka moich zdjęć bo pozostała mi tylko rola fotoreportera 😉
lisica


kandydaci do zwycięstwa


maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
12 listopada 2011 18:44
hej, czy ktoś kto stoi w Botoi może napisać mi na pv?

Chciałabym zapytać o parę rzeczy

:kwiatek:
pogoń za lisem w Minodze pod Skałą k Krakowa
skorzystaliśmy z nowo wyrównanej drogi polnej :-) do dworu w Minodze


Gdzie w Minodze jest stajnia? i czy chodzi o ta ''w budowie''? Pytam, bo kiedys probwalam tam trafic, jako ze stoimy na Goscincu 🙂
do stajni w Minodze żeczywiscie nie jest łatwo trafic :-) bo podejrzewam ze mówisz o nowo budowanej stajni, do mojej obecnie dwukonnej jest trafic bardzo łatwo :-), ja mieszkam w śrdku wsi przy kościele, jak bedziesz chciała to moge Ci wskazac droge, często tam jeździmy w teren

Dziekuje! Moze sie przydac...wiesz moze, czy maja jakas stronke?
Himenez   Koń ma pięć serc z czego cztery w kopytach...
16 listopada 2011 10:01
Paweł, chyba musiałeś Asolę hamować, żeby z pogoni za "duchem" zrobiła się pogoń za lisem 😀. Bo cosik te koniki za wami malutkie.......
Dava   kiss kiss bang bang
18 listopada 2011 15:18
http://www.kjkszary.com.pl/strona-glowna/aktualnosci/dr-wojciech-markowski-w-kjk-szary,,110.html

Ktoś się wybiera??  🙂


Zapraszamy, zapraszamy 🙂

Dziewczyny czy orientujecie się gdzie w Krakowie mogę dostać 'od ręki' kaloszki HORZE? 🙂😉) Bardzo, bardzo pilnie potrzebuje  👀
W Hidalgo, kupowałam kilka tygodni temu.
jako widz pewnie tak 🙂
Czy jeździ ktoś z Was może w stajni "Nad Uszewką" lub w Targowisku ? i mógłby powiedzieć jak tam wyglądają jazdy/treningi?  🙂
Lunetka, W targowisku treningi tylko dla pensjonariuszy, jeśli sie nie mylę...
w Targowisku rekreacji nie ma. w sensie, nie ma szkolki jezdzieckiej. Natomiast sa "trenerki/instruktorki", ktore jakies jazdy prowadza.. ale nie wiem, ja z ich "uslug" nie korzystam i nie zamierzam. W kazdym razie takiej "typowej rekreacji" u nas brak.

Dava   kiss kiss bang bang
19 listopada 2011 06:01
W Hidalgo, kupowałam kilka tygodni temu.


Ten model: http://animalia.pl/produkt,19609,560,Horze_Kalosze_neoprenowe_Probell.html  ? 🙂

Dziękuję za odpowiedz  😀
Tak dokładnie te. Są bardzo dobre, podobnie jak te produkcji York. Mają bardzo dobre rzepy i są trwałe.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 listopada 2011 09:14
http://www.kjkszary.com.pl/strona-glowna/aktualnosci/dr-wojciech-markowski-w-kjk-szary,,110.html

Ktoś się wybiera??  🙂


Ja na pewno wpadnę choć jednego dnia jako widz 🙂
Żałuję, że nie wezmę udziału, ale niestety zimowe wydatki przerastają mój budżet 🙁 mam nadzieję, że uda się na wiosnę!
Może mi ktoś powiedzeć o pensjonacie w Zabierzowie? 😉 Warunki, opieka itd. 😉 Może być na pw. 😉  :kwiatek:
W której stajni są najtańsze jazdy? Poziom, konie ani nic mnie nie interesuję 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
21 listopada 2011 12:58
Włosań korzystając z promocji na grouponie (chyba 20 zł ? czy nawet mniej), no i chyba Tabun, Przyjaciel konika (okolice 30zł)? Nie wiem jak Pegaz, Rzeszotary
to włosań jeszcze działa??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się