Końska rewia mody cz. V (2011)

darolga nie ma co się martwić tylko czekaj na następne zamówienie 😉 Dery naprawdę w dobrych cenach da się dostać 😀

ashtray na sucho nie widać tak do końca jego uroku 😉 Mam foty tylko od Precelka póki co:



Zostały mi tylko 2 rzeczy do kupienia do pełni szczęścia 😀 Polopad Toffee i dralon Toffee/Gelb  😅
wątek zamknięty
e tam xxagaxx ja mam foty ładniejsze:P o:




🙂 cieszę się że jesteś zadowolona, ja niestety zakończyłam ostatecznie swoje podejścia do polopadów, nieważne jak są piękne, beznadziejnie wyglądają na moim koniu 🙁

wątek zamknięty
Precelek no jak się ma wielkoluda 😉  :kwiatek: :kwiatek: Choć mój też mały nie jest, ale przy twoim to i tak wyjdzie jak kucyk.

Fotki twoje są GENIALNE. Ale tak ładnie to będzie dopiero na wiosnę wyglądał (mój koń jest obrzydliwy po goleniu). Jestem ciekawa czy owije gelba pasują do niego?? Bo on się taki mega ciepły wydaje.
wątek zamknięty
Ma ktoś zdjęcia Anky Jasper na koniu?  🙂
wątek zamknięty
Precelek, co to za cudo pierwsze od lewej na ostatnim zdjęciu? (ten na którym leżą owijki)
wątek zamknięty
to brillant hellblau/cognac

xxagaxx to jest jeden z powodów dla których nie założę nowych anek 🙁 wygląda w nich jak w chusteczce  🤔wirek:  🙁 ale wydaje mi się że dla twojego konia to będzie kolor życia  🏇

wątek zamknięty
Precelek, cholerka, czyli to to na co się tak śliniłam na Twoim koniu 🙁

(p.s jakbyś chciała go sprzedać... you know  😁 )
wątek zamknięty
wpadł wam w oczy  , jakiś fajny zielony czaprak ? skokowy , tylko nie pad  :kwiatek:
wątek zamknięty
xxagaxx chciałabym być tak blisko spełnienia jak Ty! Ciężko pracuję nad sobą i ograniczam moje potrzeby do minimum  😁 Niedługo dzięki kochanej Precelek będę bliżej tego spełnienia. A Gelb jest zjawiskowy. Hellblau/cognac też! Już go widzę na moim siwym.  😜
Dobra, idę z tego wątku, bo nie będę mogła zasnąć przez Was 😉
wątek zamknięty
Ma ktoś zdjęcia Anky Jasper na koniu?  🙂


podbijam  😜
wątek zamknięty
Mam pytanie, te czaprak z krzyżen ze zdjęcia to cross z najnowszej kolekcji? Pierwszy raz go widzę, w polskich sklepach nie zauważyłam go, jest gdzieś dostępny? Bardzo fajnie wygląda 😍
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
22 listopada 2011 12:03
Tak to Cross In i są cudowne a co najgorsze jest ich więcej  😜
bez problemu do dostanie w NL..

Cross In Slate/Ivory


Cross In Ivory/Umber





wątek zamknięty
Magdzior, dokładnie tak. Cross grey z kolekcji winter 2012

edit: są dostępne na niemiecki ebay 😉
wątek zamknięty
Przyszła moja łezka cofee 😎
Będę z nią spać... a mąż mnie szantażuje, że da psu w nocy na posłanko 😂
wątek zamknięty
te crossy w PL też są bez problemu dostępne, na paradzie w Atlas Arenie w Łodzi kilka sklepów je miało 🙂
wątek zamknięty
A ja zachorowałam na polopad z kolekcji lavender-stone  😵
Czas chyba przejrzeć szafę i coś sprzedać... ale co?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 listopada 2011 15:38
kotbury, ja też mam słabość do tego polopadu, był przepiękny... ale jakoś tak póki co mi z polopadami nie po drodze 😉
wątek zamknięty
Mi po drodze i to pod oba siodła niestety 😵
Cóż w weekend czyszczenie szaf 😎
wątek zamknięty
Ten brillant wstawiony przez Precelka, to mój wymarzony czaprak 😜 ale nigdy nie trafiłam na niego w wersji VS. Kiedyś, jak stracę wszelkie nadzieje, kupię sobie Schockemohle'owy odpowiednik, ale to już nie będzie "to" 😉
wątek zamknięty
fin, a jaki jest szokmolowy odpowiednik?
wątek zamknięty
Orientuje się ktoś jakie pady były w jednej kolekcji z Burnt Orange'm ? 👀
wątek zamknięty
MoniaaA, według mnie ten: link (numer 1) jest podobny, ale nie widziałam żadnego z nich na żywo i nie mam pewności 🙂
wątek zamknięty
aaaa, do mnie leci komplet Hortensja i Red ^^ w jakis ładniejszy dzień je obfocę  i Ambera też 😀
wątek zamknięty
Jakie kolory byście brały na takiego konia? 👀 :kwiatek:
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
22 listopada 2011 20:40
Ocean! 🏇
wątek zamknięty
Myślałam może nad jakimiś beżami? Ale nie wiem, kompletnie nic nie przychodzi mi do głowy, w czym ładnie by wyglądał. 😵
wątek zamknięty
mils, to Dante? zdecydowanie jakiś beż 🙂 Może beige albo bronze? Albo może berry?
wątek zamknięty
mils, generalnie jakieś jasniejsze kolory. Beż byłby spoko, jaskrawe raczej mi się na nim nie widzą ; d.
wątek zamknięty
Pozwolę sobie wrzucić fotkę mojej koleżanki z mistrzostw europy




Zdecydowanie beige !  😜
wątek zamknięty
kittajka tak, to Dante. 😉 No i chyba na beżach staniemy póki co.
Myślę jeszcze może nad czymś w stylu Stone i Shitake, ale to nie mam pewności.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.