Zawody towarzyskie - propozycje

[quote author=Demonowa link=topic=2023.msg1137193#msg1137193 date=1316630700]
doszły mnie ostatnio słuchy że 01.10 na Woli mają być towarzyskie skoki. wie ktoś coś? 👀

Na 90% sobota skoki, niedziela ujeżdżenie.
[/quote]

Kurcze, fajnie to pomyśleli z tym zrobieniem w sobote skoków w niedziele ujeżdżenia, bo jak dotąd te ujeżdżeniówki trafiały sie okazyjnie a teraz będzie można sobie regularnie treningowo pojeździć jakieś L/P 😉
Witam,

kto się jutro zjawi na zawodach w Radzymine? 👀
Czy w sobotę zawody na Siekierkach się odbędą czy nastąpiła jakaś zmiana planów?
Cos w okolicach Bielska/Katowic/Cieszyna nie szykuje sie jeszcze ? 🙂
kaszunia, ja byłam dziś. 🙂


Mam niewątpliwą przyjemność zaprosić Was na coroczne święto jeździeckie – Bieg Św. Huberta [[a]]http://www.kjhuzar.pl/HUBERTUS%20W%20HUZARZE.htm[[a]]

[center] UWAGA GONITWA W BEZPIECZNYM MIEJSCU - CZYLI PIASZCZYSTYM PARKURZE![/center]
połączone z MISTRZOSTWAMI WARSZAWY I MAZOWSZA W DAMSKIM SIODLE

oraz TOWARZYSKIMI ZAWODAMI W UJEŻDŻENIU   I SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY


Wszystkie te atrakcje przewidziane są na dwa dni sobota 15 października 2011 r. oraz niedziela 16 października, w Klubie Jeździeckim Huzar w Józefowie k. Żyrardowa.

Szczegóły imprezy na www.kjhuzar.pl
Od wieków (tradycja sięga późnego średniowiecza), w imieniny św. Huberta patrona myśliwych i jeźdźców, wszyscy miłośnicy koni spotykają się na organizowanych w całym kraju imprezach zwanych Hubertusem.
Impreza w tym roku będzie bogatsza o wspaniałe święto czyli Mistrzostwa Amazonek Mazowsza w damskich siodłach. Nadszedł XXI wiek – czas rozwoju cywilizacji, dużego sportu w tym olbrzymich postępów w jeździectwie. Równolegle zapanowała tęsknota za tradycją i za powrotem do korzeni. Hubertusowe święto jest szczególną okazją do połączenia elegancji, sportu i tradycji.
Piękne Amazonki zaprezentują Państwu elegancką jazdę w damskim siodle, pokazując iż jeździectwo to też styl życia, połączenie sztuki ze sportem, sprawiając iż kobiety czują się kobiece i delikatne.


W programie przewidujemy :

- Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza dla Dam
- zawody w ujeżdżeniu (sobota) oraz w skokach przez przeszkody (niedziela), - pogoń za lisem dla Dam i uczestników zawodów (niedziela).
- poczęstunek : domowy bigos, karkówka, samselowski żurek, barszcz czerwony z uszkami, kiełbaska i inne.
- Dla dzieci prowadzanki na kucykach oraz przejażdżki bryczką dla rodzin i nie tylko (niedziela)
- zabawę w doborowym towarzystwie

[center]BARDZO BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM!
BĘDZIE MI NIEZWYKLE MIŁO, MOŻE IMPREZA BĘDZIE PRETEKSTEM DO POZNANIA SIĘ TYCH KTÓRZY JESZCZE SIĘ NIE ZNAJĄ :-)
[/center]
laura_2013 15.10 jest ujeżdżenie w Gliwicach 😀
ee ujeżdzenie mnie nie obchodzi raczej :P my czekamy na cos skokowego 😉 ciekawe czy pogoda pozwoli jeszcze na jakies zawody
W najbliższą sobotę w Grodkowicach. Ktoś się wybiera??
Dziś ostatni dzień zapisów, jeśli nie zgłosi się choć 20 par, anuluję zawody i już nigdy nie zorganizuję dla ujeżdżeniowców  😕  😵
[[a]]http://www.kjhuzar.pl/zawody/2011/HUBERTUSOWY%20HUZAR%20CUP%20UJEZDZENIE.htm[[a]]
halo halo, okolice Wołomina? 😉
Caira 5 listopada ma być Hubertus w Kobyłce u Michalika połaczony z zawodami
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
16 października 2011 10:07
[move]Ośrodek Jeździecki Święciechowa zaprasza na Hubertusa 2011.[/move]
Data imprezy : 11.11.2011r.
Przewidziany plan imprezy:
1. Wyjazd w teren. Konie będą "eskortowane" przez bryczki (jedna na czele, druga na końcu).
2. Element bez którego nie byłoby Hubertusa, czyli gonitwa za lisem (na łące tuż przy padokach).
3. Ognisko w wigwamie.

Szczegóły dojazdu (trochę trudno tam trafić) na PW.

Więcej informacji i zapisy : 693-715-735

W okolicach naszej stajni są naprawdę piękne okolice. W lesie mamy wyznaczoną specjalną "ścieżkę konną" - impreza w 100% bezpieczna.

[move]Serdecznie zapraszamy![/move]
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
16 października 2011 20:11
okolice Wołomina się zgłąszają ,tylko szkoda ze transport samodzielnie kosztuje 300zł ktoś jedzie to hętnie się podczepie ze swoja klaczką ,grzecznie wchodzi do przyczepy, samochodu .To co gdzie jedziemy ??
Czy mogłabym prosić o jakiś numer kontaktowy do p. Andrzeja Michalika? Potrzebuję się z nim pilnie skontaktować w sprawie tych zawodów. :kwiatek:
Czy mogłabym prosić o jakiś numer kontaktowy do p. Andrzeja Michalika? Potrzebuję się z nim pilnie skontaktować w sprawie tych zawodów. :kwiatek:



Caira masz PW
Czy ma ktoś może poprawny numer telefonu do p. Michalika? Nie mogę się do niego dodzwonić
platka   Audere est facere
24 października 2011 19:38
5 i 6 listopada odbedą się zawody w Zbrosławicach.
I teraz mam pytanko (jestem laikiem jeśli chodzi o zawody, startowałam kilka razy ale nigdy nie załatwiałam wszystkiego sama)
propozycje:
http://www.zbroslawice.info.pl/pliki/zawody/propozycje_5-6_11_11.pdf

Czy w niedzielę podczas konkursu klasy LL lub L mogę jechać towarzysko, czy towarzyskie są tylko w sobotę te 60 cm?
Z góry dzięki!  :kwiatek:
halo, jakieś ujeżdżenie na śląsku w listopadzie się nie szykuje , chodzi o amatorki, Rybnik/ Cieszyn/ Zbrosławice ?  😉
Jutro zawody w Aro, będzie ktoś? 😉
ja🙂
Caira numer który Ci podałam jest prawidłowy, wczoraj dzwoniłam na niego do p. Michalika

No więc zawody 5 listopada w Kobyłce u p. Michalika zaczynają się o godz. 10 zawodami skokowymi. Nie znam dokładnych godzin ale najpierw jest klasa debiuty do 50cm, następnie kl. LL do 80cm i klasa L do 100cm.
Koło godz 14 przewidziana jest gonitwa
Ujeżdżenie (amatorki), początek grudnia, śląskie, szykuje się coś ?  😀
majeczka   Galopem przez życie!
29 listopada 2011 18:10
Halowe Mikołajkowe Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody pod wodzą nowego Dyrektora OSKiR w Starej Miłosnej

I. INFORMACJE OGÓLNE
1.  Rodzaj zawodów
            Ranga:            Halowe Mikołajkowe Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody
            Data:              10 grudnia 2011, od 10😲0
            Miejsce:          Stowarzyszenie Szwadron RP, Stara Miłosna ul Szkolna 14
2. Organizator: Stowarzyszenie  Szwadron Jazdy RP 
                       

II. PRZEPISY OGÓLNE
Towarzyskie Zawody w skokach – dozwolony strój treningowy

III. OSOBY OFICJALNE
Sędzia Główny:  Adam Sulewski
Gospodarz Toru: Grzegorz Kordaczuk
Lekarz weterynarii – Stanisław Bednarski

IV.  WARUNKI TECHNICZNE
Hala- podłoże piaszczyste
Rozprężalnia- podłoże piaszczyste, wydzielona część krytej ujeżdżalni

V. ZAPROSZENIA  - Kluby, sekcje i zawodnicy zrzeszeni  w  PZJ i WMZJ oraz osoby niezrzeszone .

VI. OFEROWANE ŚWIADCZENIA
6.1.      Wyżywienie - w restauracji na terenie zawodów
6.2.      Stajnie: organizator  zapewnia parking dla koniowozów  w razie konieczności boksy (ograniczona ilość) tel. 604-112-522 (koszt boksu 40 zł)

VII. ZGŁOSZENIA 
Zgłoszenia ostateczne prosimy przesłać  najpóźniej  do dnia  09.12.2011. do godz. 12😲0
e-mail  szwadronrp@wp.pl 
Dyrektor ośrodka  Andrzej Laskowski  tel.695922600 

W przypadku jeźdźców niepełnoletnich wymagana jest  zgoda na start opiekunów prawnych. Minimalny wiek jeźdźca 10 lat.

Wpisowe od konia:  60 PLN
Startowe: 20 zł za jeden przejazd w całości przeznaczone na wypłatę nagród w danym konkursie
Korekta  zgłoszeń ostatecznych w dniu zawodów  najpóźniej  godzinę przed rozpoczęciem konkursu.
VIII. ZAGADNIENIA WETERYNARYJNE
8.1. Aktualne szczepienia.



IX.  INFORMACJE  RÓŻNE
9.1. Nagrody :flots, nagrody rzeczowe  w klasie Debiutów i LL, pieniężne w konkursach L i P -100% ze startowego podzielone wg następującego klucza
I miejsce 50 %
II miejsce 30 %
III miejsce 20 %
Liczba startujących Liczba nagród
1-4 1
5-8 2
Powyżej 9 3


9.2.  Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności w razie wypadków i zachorowań zawodników,  luzaków i koni jak również w  przypadku kradzieży, zniszczeń, pożarów i innych zdarzeń losowych.
9.3    Wstęp na teren zawodów bezpłatny

X. Program zawodów (godziny rozpoczęcia orientacyjne, w zależności od ilości zgłoszeń)

10😲0 Konkurs nr 1,  Debiuty,  dokładności przebierańców*  wys. 50- 60 cm

11😲0 Konkurs nr 2, klasa  LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 80 cm (art.. 283.2.1)

12😲0  Konkurs nr 3,  klasa L,  zwykły, wys. 100 cm, (art.238.2.1)
                                               
13😲0 Konkurs nr 4,  klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm(art.269.5)



*mile widziane przebrania zarówno zawodników jak i koni za najlepsze przebranie ufundowana zostanie nagroda specjalna!!!

Zapraszamy!!!


Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie zawodów.

Na hali wymienione podłoże, dobre elastyczne, bezpieczne dla koni.
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
02 grudnia 2011 19:56
Wie ktoś może coś o jakiś amatorskich w Wielkopolsce ?  😜 :kwiatek:
Wie ktoś może o zawodach towarzyskich na Partynicach w przyszły weekend?
Tak, są 😀
Strzała a w sobotę, czy niedzielę?
jest gdzieś jakaś propozycja tych zawodów?
Gdzie zawsze dostępne są informacje o zawodach w aromerze? Wiadomo coś o najbliższych halówkach? 😉
PROPOZYCJE
I Towarzyskich Zawodów w skokach przez przeszkody
MOKRE 11.03.2012


1. Organizator: Stajnia Wierzbowy Gaj
Dyrektor zawodów (informacje): Justyna Pyziołek (tel. 0 603 775 475)
2. Termin zawodów: 11.03.2012r. (niedziela) - rozpoczęcie godz. 10.00
3. Termin zgłoszeń: do 09.03.2012
email:kimberlay@wp.pl (tel. 0 603 775 475)
4.Miejsce zawodów: Mokre , ul. 15 Sierpnia 13(3km od Radzymina)
Parkur: Hala 20x45m
Rozprężalna: parkur zewnętrzny, w przypadku złej pogody rozprężenie przed każdym konkursem na parkurze na hali
5. Program zawodów – rozpoczęcie 10.00
Konkurs nr 1, „Debiuty”, dokładności , wys. 60/70 cm.
Konkurs nr 2, klasy LL, zwykły wys. 80 cm.
Konkurs nr 3, klasy L, dwufazowy  wys. 100 cm
Konkurs nr 4, klasy P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, 
Konkurs nr 5, 3 przeszkód wys. od 100cm
6. U koni  – wymagany jest paszport z aktualnymi szczepieniami.
7. Nie przewiduje się odprawy technicznej. Zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia dokumentów i wniesienia opłat na min. godzinę przed rozpoczęciem konkursu.
8. Opłaty: 30zł- jeden przejazd w konkursie
Do klasy L (łącznie z L) możliwe 4 przejazdy konia
Powyżej L klasy możliwe 3 przejazdy
9. Nagrody:
Puchary i flo dla najlepszych par.
10. Na terenie zawodów zapewniony będzie catering, WC, ujęcie wody.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, wypadki i inne szkody mogące powstać w trakcie zawodów oraz w czasie transportu na i po zawodach. Zaleca się ubezpieczenie NWW.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do korekt w programie zawodów.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się