Bryczesy

Petit., kupilam je specjalnie dla tych diamentow a zostalo moze 5 🙁
[quote author=trelemorele link=topic=217.msg1196774#msg1196774 date=1321989683]
Dramka a widziałaś je na żywo?? 😀


które?


[/quote]

te ze zdjęć Precelka. Bo naprawdę oryginalnie wyglądają 😀
Precelek Muszą cos nowego wymyślać  😉

trelemorele Nie miałam w łapkach ale pewnie różnią sie tylko wykończeniem  😉

Fanga Nie możesz w pasmanterii dokupic i dokleic?  😎
Właśnie wypróbowałam jodhoury ES  😍 Nie dość, że ładne, to oczywiście wygodne. Moje z żalem pożegnane Pikeury jeansowe mam nadzieję nadal służą dobrze Magdzie. Jednak jak ktoś raz pokocha jazdę w jodhpurach, potem mu tego brakuje 🙂
Nie wiem czy już było takie pytanie ale zapytam 😉
Czy ma ktoś jakieś patenty na zmiękczenie leju? (tak wiem że trzeba było kupić bryczesy z lepszej firmy no ale cóż, nie znałam się wtedy :P)
Smarowanie leju kremem do rąk pomaga ? Mit czy Prawda ?
Pomaga, ale na skórzane leje.
I do pierwszego prania. Wystarczy kupic bryczesy ktore maja pelny lej syntetyczne, teraz juz nie robia z prawdziwej skory.  😉
Ja mam moje niezniszczalne ESy z lejem kolanowym jeszcze skórzanym, po praniu krem jak znalazł  😉.
kermit   Horses horses everywhere ..
30 listopada 2011 07:17
Tym kremem to od wewnątrz rozumiem ?
majeczka   Galopem przez życie!
30 listopada 2011 07:34
kermit, bryczesy z krótkim lejem mają naszyte "łatki" więc nie da rady od wewnątrz, no chyba że chcesz materiał kremem smarować;-)
kermit   Horses horses everywhere ..
30 listopada 2011 07:37
Miałam na myśli z pełnym lejem, bez łatek.
Od wew jezeli chcesz sie przekleic do bryczesow  😁

Ktos do mnie pisal w sprawie soft shell jodhpury  👀
Lena a powiedz mi czym się różni jazda w jodhpurach od jazdy w bryczesach?  😲
jodhpury to nie bryczesy  🤔

Zdradzę ci tajemnice, różnią sie tym ze nie masz czapsow  😉
EEEE no tyle to ja wiem 😉, bez jaj 🤣. Myślałam, ze może wygodniej czy co... :???🤔koro aż taka różnica.
O gustach nie dyskutujemy.

Jodhpury różnią sie tylko wykończeniem nogawki od kolana w dół.

Fajne  😍 http://www.galloper.pl/pl/p/Bryczesy-zimowe-Euro-star-Karin-SKr/1315
Lena a powiedz mi czym się różni jazda w jodhpurach od jazdy w bryczesach?  😲


Jak dla mnie różnica jest. Do normalnych bryczesów musiałam ubierać sztylpy/oficerki, bo inaczej obcierałam sobie nogi. W jodhpurach jakoś problem nie występował. Poza tym zimą wolę jodhpury, bo mają luźniejszy krój i łatwiej wcisnąć pod nie termogetry.  Oczywiście to są absolutnie subiektywne odczucia, może innym różnicy to nie robić żadnej 😉
To oczywiste, że sama jazda niczym się nie różni, ale w takiej codziennej robocie są bardzo praktyczne. Latem też fajnie się jeździ, bo jest chłodniej, a w upale jazda w sztylpach czy oficerkach rewelacyjna nie jest. Do jazdy w samych podkolanówkach nie umiem się przekonać i to z typowo babskiego punktu widzenia. Jodpury są super na wyjazdy - o jeden dodatkowy sprzęt mniej, czyli mniej targania. Natomiast zawodów w nich nie pojedziesz.
Agu, chyba, że jest się jeźdźcem kucowym - to się pojedzie 🙂
Zapomnij, dawno wyrosłam  🤣, ale dzięki, dobrze wiedzieć.
Lena Może twoje maja luźniejszy krój bo są ciut duże, w rzeczywiście gora leży tak samo jak zwykle bryczesy. Kiedyś marzyły sie takiego mężowi, ale eurostary kosztuja kosmiczne pieniadze  😲
majeczka   Galopem przez życie!
30 listopada 2011 20:40
Moje soft shell normalne i jodhpur mają ten sam rozmiar a pod zwykłe ciężko jest mi założyć termobielizne a pod jodhpur bez problemu, uwielbiam softshell jodhpur zimą
Bo nogawki sa szerokie
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 grudnia 2011 08:28
używała któraś z was soft shellowych bryczesów z Amigo? (krakowskiego amigo,a nie horswear 😉 )
moje dwie koleżanki ze stajni kupiły,szare,z pełnym lejem, w promocji za 199 zł ,wygladają super,pytanie jak z trwałością....
A ja wczoraj przez przypadek zostałam właścicielką soft shellów, tych z Kraemera 🙂
Felix Buhler  ❓
Lena wiadomo ze to subiektywne odczucia, ale o to mi chodziło 🙂.
Ja kilka razy jeździłam w normnalnych bryczesach bez sztylpów(sztylp?) i wygodnie mi nie było, bo albo mi noga latała, albo mnie łydka bolała od tybinek 🤔wirek:
Jodhpury maja lej do konca nogawek wiec nie trzeba czapsow.
Felix Buhler  ❓


tak jest 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się