produkty ANKY

T&N fiolet obłędny 🙂
a i dzięki za khaki.(mój niestety w ogłoszeniach, bo pod moim siodłem nie wyglądał za ciekawie...)
Brzask Z tego co się orientuję, to Navy to granat. Ale to Koniczka mogłaby potwierdzić, gdyż ostatnio taki zanabyła.

Ja ostatnio się łamię i marzy mi się pad, a konkretnie nie tyle sam pad co jego kolor. Koń na bezrobociu, ja nie jeżdżę... ale by może tak kupić na przełamanie zlej passy? Albo żeby w nim jeździć na koniach, które aktualnie zdarza mi się jeździć?

Mhmmmm...

Wiem, że to bezsens, but still...  😡  🤦  🤬
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 grudnia 2008 15:56
efka
Dzięki. Jednak sie nie skuszę- szukam nasyconego, ciepłego bordo. Ale nic mi się tak do końca nie podoba w tej kwesti.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 grudnia 2008 16:13
Tak, navy to granat.
W eltanie teraz pady i kolekcyjne, i standardowe po obniżonych cenach. Chyba się skuszę na jeden, tylko jak zwykle brak decyzji co do koloru ehh  🙄


Wez "Terre", poki jeszcze jest. A jak juz nie ma to larix. 😉
T&N jakie masz owijki do tego?
Losieczka
do którego?

- do błękitu miałam escapade,
- do fioletu mam polarowo-elastyczne no-name (coś jak w amigo)
- do khaki mam lamicelle
🙂
Mój Ocean ;-)
[img width=640 height=534][/img]
I ukochana Banana :-)
[img width=640 height=539][/img]
A to pożyczony od Sierki Off White.
[img width=640 height=485][/img]
A w mojej głowie przepycha się Khaki, Graphit i Oxblood :-)
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
09 grudnia 2008 08:44
ja jak już w swoje łapy dostanę larixa to chyba będę polować na biały - na sezon i jakiś odcień beżu 🙂

Dorotheah - pani w GNL miała problem aby dobrać mi owijki do tego padu ze względu na ten odcień, bo oryginalnych Anky nie było, poza tym nie po to licytowałam go na allegro, żeby potem dać tyle pieniędzy za owijki "na co dzień" i stąd zawijam na jasno, ale przy tej maści to nawet fajnie wygląda. Mam zresztą w domu jakieś owijki malinowe właśnie, może będą akurat, muszę poszukać w "końskiej skrzyni" (a właściwie końsko-motorowej, bo koński equipment dzieli tam miejsce ze sprzętem enduro 😉)
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 grudnia 2008 17:50
Ja w wakacje za namową Sierry  :kwiatek: nabyłam China Red:




Mógłby ktoś(chyba ciska miała) wstawić zdjęcie padu kolekcyjnego lila?takie,które jak najlepiej oddaje kolor
edit :


larix w róznym świetle  😉 :
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
14 grudnia 2008 17:30
Lovely larix jest super 😀 czekam na mój - ma dojść w tym tygodniu 😀
a czmu mi pad wyjeżdża  😤
👿 przed praniem ładnie leżał a teraz...
może muszę go jakoś inaczej założyć czy co ? 😕
Korsik, a robisz dziubek na kłębie?
Mi nic nie wyjeżdża, chociaż przy pierwszych zakładaniach mojego pierwszego padu też miałam z tym problem.

A to mój ostatni nabytek, dla ogiera (wiem, wiem, pokręciło mnie...):

W sumie to już mój piąty pad... I gdyby nie to, że aktualne kolory z kolekcji do mnie nie mówią, to by było ich więcej 😉 Pady są ekstra, nie tracą kolorów, dobrze się piorą, przydałoby się tylko, żeby były ciut dłuższe (pod moje 17calowe siodło Anky-pad jest na styk).

Poza tym dziś kupiłam jeszcze bluzę polar i bluzę soft-shell...  😡
aaaaaaaaaa to jest najpiękniejszy kolor padu jaki widziałam  😍

ogier będzie wyglądał pięknie  😉
quantanamera,też go licytowałam,ale rano,bo później poszłam do koni i dałam sobie spokój;p
ciska,ten pad w rzeczywistości bardziej wpada w róż czy w fiolet?Może ma któś fotkę na siwku albo na kasztanie?
dla mnie on jest taki  miedzy różem a fioletem  😉


Mi sie duzo bardziej podoba ten co wstawiła Quanta
D&A, ja też sobie poszłam, ale komputer został, a on sobie może poradzić sam, jak się go grzecznie poprosi :P
W sumie to ciekawe, bo było ze 20cia ofert, pewnie połowa, jak nie lepiej z forum 😉

Ciska, ja ogólnie jestem strasznie anty-różowa, ale jako że zakochałam się niedawno w kucyku, muszę mu się teraz porewanżować kucykową wyprawką. A im bardziej mi chłopak udowadnia, że jest bardzo ciekawym (i poważnym) koniem, tym więcej będzie dostawał derek w czaszki, różowych czapraków i  diamencikowych naczółków :P Siwego bym się w życiu nie odważyła zapakować w róż 🤣
Akurat ten różowy Altrosa jest bardzo fajny, dość ciepły i naturalny w tonie, za to całkowicie nie majtkowy (bleh) i landryną też nie świeci 😉 Będzie się ładnie prezentował na koniaku.
na Rocie by to śmiesznie wyglądało  bo taki ogromny , potężny pan ogr w rózowym padziku  😉 ale kucyk bedzie napewno super wygladał
Mi tak bardzo nie zależało,bo i tak 10 razy za dużo mam tych szmatek,więc zostawiłam to i sobie poszłam;p

O ten lila pytam,bo jest w bardzo okazyjnej cenie..ale hmm chyba jednak nie jestem przekonana.
D&A  bedzie ładnie  musisz sie przemóc  😉
Sama nie wiem,pomyślę 😉
quanta
robię, ale i tak potem się splaszcza (i dość mocno jest przyciśnięty do konia ;( )

śliczny ten różowy pad a na kucyku będzie rewelacyjnie wyglądał  😎
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
14 grudnia 2008 19:17
quanta

nienawidzę Cię  🤬  😉 😉 😉 😉 jak mogłaś wstawić  ten kolorek!!! Aaaa!!!

jak kupiłam szarego mattesa z różową lamówką to już myślałam że oszalałam, ale ten kolorek powalił mnie i nie zasnę  😂 😍

co do wyjeżdżania: mi się nigdy nie zdarzyło, kocham ten pad absolutnie za funkcjonalność, ale Anetka z opiekunką konia osiodłały i wyjechał  mimo że koń i siodło te same, więc... jak widać można i tak  😁
Lovely larix jest super 😀 czekam na mój - ma dojść w tym tygodniu 😀

a ja czekam na oxbood  😡 🤔wirek:
masz moze goty swojego? ;D
to ja poproszę o fotorelację. poddaje się  😕
🙇 🙇
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
14 grudnia 2008 19:33
wstawiałam już 😉

ale mówisz masz :P

efka- cudo!  😍 niedługo taki u mnie zamieszka
korsik mi też nie wyjeżdza :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się