produkty ANKY

mam lepsze zdjęcia mojej anki kameleona, i porównując ze szmatoholikami wychodzi mi że jednak to jest seagreen

Livia   ...z innego świata
22 listopada 2011 07:52
chilli, problem z Seagreenem jest taki, że na zdjeciach zawsze wychodzi niebieski, a nie morski 😉 Ale faktycznie, porównując ze szmato, twój wygląda tak samo 🙂
Livia   ...z innego świata
23 listopada 2011 12:39
Znów mi trafia, że post pod postem piszę... 😉

Słowo się rzekło, zatem przedstawiam Sangrię - na razie solo, niedługo w połączeniu z kuniem 😉



Coś mi mówi, że w tym kolorze będzie koniowi super 😎
Co do wrażeń z macania: materiał dość fajny, pad sztywniejszy niż stare, ale... ogólnie całość do przyjęcia 🙂
Po praniu będzie jeszcze fajniejszy. I kolor NA PEWNO dobry do karego.  😉 Przynajmniej moim zdaniem.
Livia, będzie pięknie  🙂
Livia   ...z innego świata
23 listopada 2011 15:27
tunrida, Azbuka, dziękuję 🙂 Mam nadzieję, że pod siodłem ten pad też się fajnie ułoży i będzie szał 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 listopada 2011 17:35
Livia będzie super!
Livia, na karym będzie pięknie wyglądać 🙂
Za to moja sangria po kolejnym praniu zrobiła się strasznie cienka 😵
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
23 listopada 2011 18:32
chilli2, Mi na tej fotce Twój pad nie wygląda na sea green, a zdecydowanie bardziej  jak kreta blue... Kreta i inne błękity też łapią różne odcienie zależnie od światła.

Livia,
Śliczny! Czekam niecierpliwie na foty na koniu
Livia   ...z innego świata
23 listopada 2011 19:05
Dzięki dziewczyny 🙂 Już się nie mogę doczekać przymiarki 🙂

kittajka, ty mnie nie strasz, że po paru praniach mi się taka cienka szmatka zrobi z padu  😵
Livia, ale ja nie strasze 🙂 ja po prostu chyba trafiłam na felerny egzemplarz
dziewuszki nikt nie ma jeszcze nic z najnowszej ?
Livia jak nie lubię takich kolorów, tak na Twoim będzie szał
light khaki

Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
24 listopada 2011 17:31
No to ja jeszcze raz butterscotcha. Teraz mamy taki kolor  😁




to też Sangria?

zdjęcie z internetu, koń to Bon Bravour (bardzo fajny zresztą :cool🙂

Pyza, świetne zdjęcie! Super, gdyby je Quanta wstawiła, bo wtedy byłaby jasność, jak ten pad wygląda w pełnym słońcu (np. moje zdjęcie) a jak w bardziej zimną i szarą aurę. Super!  😍
Livia   ...z innego świata
24 listopada 2011 18:22
chudapigi, to chyba też Sangria, wygląda na tym koniu świetnie  😜 Tylko kłóci mi się ten krótki pad z za długimi tybinkami w siodle...

Pyza, bardzo fajne i ciekawe zdjęcie - Butterscotch to wielki kameleon 🙂
chudapigi, wygląda na sangrie 🙂
Ma ktoś zdjęcie fuchsji? Bo to chyba podobny kolor do sangrii.
Livia   ...z innego świata
24 listopada 2011 18:32
kittajka, uderz do forumowej Brzask, ona miała Fuchsię 🙂 Ale po zdjęciach Fuchsia to taka fajna czerwień, trochę podobna do Bright Red 🙂
Pyza ale piękna fota 😍 Rivaldo ale ci się śliczna czekoladka zrobił 🙂
A tak porównuje z fotami ze szmatocholików i kolor wcale nie wyszedł ekstremalnie inaczej. Wygląda podobnie 🙂
Czy na forum jest w końcu jakiś szczęśliwy posiadacz Jaspera? fajnie byłoby zobaczyć pad jak się prezentuje na modelu...
A przy okazji znalazłam w necie...

Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
24 listopada 2011 21:40
Sierra, to dam do odpowiedniego watku 🙂 No co slonce, to on jest inny. Na jednym dla mnie to totalnie brzoskiwnia.

Livia, dziekujemy 🙂 Lubie tego Buttera 😀

Demonowa, no ciemny sie chlopak zrobil 🙂 Ale do Grudnia taki bedzie. Pozniej golimy i bedzie koloru czekolady z automatu  😁 + zobaczycie! 😁

Edit. Dodaje jeszcze zdjecia

"Brzoskwinia"




Pyza, to chyba nieodpowiednie miejsce, ale: piękne zdjęcia!!
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
24 listopada 2011 22:00
Mia, czemu nieodpowiednie? Do padow Anky? Ale dziekujemy 😀
Pyza mogliby naprawdę zrobić taką brzoskwiniową Anke, bo ona strasznie ładnie wygląda 😂 Zgłośmy się jako pomysłodawcy 😁
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
24 listopada 2011 22:13
Demonowa, no to prawda  😍 A w nagrode za pomysla dostac wszystkie Anki z kazdej kolekcji  😁 oszalalabym 😀
Pyza, na Twoich fotkach wyszedł jak apricot 😲
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
24 listopada 2011 22:18
kittajka, hihi mowilam, ze brzoskwinka 😀
Pyza to naprawde trzeba przemyśleć 😁 Dodatkowo dostają już gotowe zdjęcia prototypu na modelu i to katalogowej jakości 😁
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
24 listopada 2011 22:21
Haha, no to prawda 🙂 mam jeszcze kilka wiec moge wyslac 🙂 Uuuuuh, chce, chce! 😀 Ale faktycznie jak apricot.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się