Kącik folblutów

drobna lisek jest i to z folbluciej stadniny bo złapaliśmy w tym roku w Kozienicach😀 fajny ten Twój chłopak, a mogła bys mi powiedzieć jak sie nazywa i jakieś pochodzenie? wiem że w wątku pewnie to się przewineło ale nie chce mi się wertować 😉
oo to super, gratuluję 🙂
a moje to Osteo (Osławica po Unoaprile- Manhattan Project)
a tu pełne pochodzenie: http://www.pedigreequery.com/osteo2
Moja GLizda🙂




crazy, ogląda się cudnie 🙂 A gdy sobie pomyślę, ile to pracy...  🙇 Gratulacje!

A to mój xx aktualnie:



crazy do glisty mu / jej? daleko, fajne konisko.
A to mój folglut w sobotę za lisem( więcej zdjęć w ZNK)
A ja tak z innej beczki- chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o potomstwie Jantara po Wolver Heights. Jakie wrażenia, charakter, wygląd?
mam klacz folblutkę , czym pokryć?
myślałam o fryzie ale odradzono mi - co może z tego wyjść?
a OO?
jeżeli żadne z tych to czym? nie ma to być za duże , jeżeli nie te co u góry to bardziej pod skoki i coś z okolic woj pomorskiego
🏇 🏇 🏇 🏇
siwa, a dlaczego ty chcesz takie dziwne mieszanki robic? xx z fiordem, hafem, fryzem moze wyprodukowac "karakana" z lbem jak wiadro na cienkiej szyi, z cialem wygladajacym, jak beczka na zapalkach 🤔 Poza tym, takie "cos" nie bedzie rewelacyjnie skakac.

Ja osobiscie lubie mieszanki xx ze slazakiem, ale pod warunkiem, ze zabiera sie za nie osoba, ktora sie na hodowli zna, bo tez mi sie zdarzalo widziec brzydactwa z takiego miksa.

A folblutke polecalabym pokryc czyms, co pasuje eksterierowo - zapytaj sie kogos, kto zna sie na hodowli, pokaz zdjecia i razem dopasujcie ogiera. Tak przez internet raczej ci nie doradzimy, co bedzie pasowac do klaczy, ktorej nawet nie widzielismy.
mówie ,że jeżeli powyższe nie to czym?
myślałam właśnie o ślązaku albo KWPN
poza tym narazie ogiera nie wybieram- na wiosnę dopiero dlatego też piszę, pytam czytam 😉
Ogier Sokrates (o.Don Corleone  m.Skulica),hodowli SK Iwno. Biegał na Służewcu, od roku na wczasach!!!
siwa, a dlaczego ty chcesz takie dziwne mieszanki robic? xx z fiordem, hafem, fryzem moze wyprodukowac "karakana" z lbem jak wiadro na cienkiej szyi, z cialem wygladajacym, jak beczka na zapalkach 🤔 Poza tym, takie "cos" nie bedzie rewelacyjnie skakac.

Ja osobiscie lubie mieszanki xx ze slazakiem, ale pod warunkiem, ze zabiera sie za nie osoba, ktora sie na hodowli zna, bo tez mi sie zdarzalo widziec brzydactwa z takiego miksa.

A folblutke polecalabym pokryc czyms, co pasuje eksterierowo - zapytaj sie kogos, kto zna sie na hodowli, pokaz zdjecia i razem dopasujcie ogiera. Tak przez internet raczej ci nie doradzimy, co bedzie pasowac do klaczy, ktorej nawet nie widzielismy.


Siwa, Ikarina ma rację. Tu masz przykładowego mixa, xx x holsztyn
http://www.bazakoni.pl/horse_6621.html

Musisz być tylko przygotowana na trochę szybszego konia, nie tylko jeśli chodzi o bieg ,ale głównie o prędkość reakcji
a co myślicie o koniu Graal ,Rytm?
http://www.bazakoni.pl/anonse,a-7088.html
http://www.bazakoni.pl/anonse,a-6080.html
kusi mnie ten pierwszy  😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 listopada 2011 21:28
crazy, wygląda pięknie! A właściwie wyglądacie  😉
crazy- ale maszynka 🙂
do Figaro.Winner
Sokrates jest Twój? Piękny, po mamusi 😉
kupiłas go juz po torach jak wrocil do Iwna?
crazy- ale obłęd  😍


a w moim życiu kolejny folblut 🙂
nie mój osobisty, ale na dłuższą współpracę 🙂
No to ja też podłączę się pod temat,tym bardziej,że od stycznia jestem szczęśliwą posiadaczką mojego 4letniego ogierzastego rumaka 🙂



Zdjęcie z początku września, od lata w treningu, porównując do tego co było w lutym,to uważam,że jest lepiej  :kwiatek:
Misiaczek po Don Corleonie  💘
Nie puchnę z dumy,bo zawsze mogłobyć lepiej niestety pół sezonu przesiedziałam w gipsie,a koniuch całymi dniami leniuchował na padoku 🙂🙂
bardzo fajny 🙂
halo faaaajny ten Twoj xx  😎
Figaro.Winner  😍  widać, że tatuś przekazał swoje świetne geny 😉 i dołączam się do pytania frees
ja wam powiem, że Figaro jest właścicielem Sokratesa, ale nie wiem czy aby nie kupił go bezpośrednio z torów  🤔
Bezpośrednio od właścicieli z torów.

i Figaro raczej kupił, a nie kupiła 🙂
Tak! Sokrates trafił w nasze ręce bezpośrednio z toru, od właścicieli. Jest ogierem o  doskonałej, zrównoważonej psychice. W głównej mierze to "zasługa" stajni - sanatorium u moich przyjaciół w Górach Świętokrzyskich, gdzie przebywał na wolności przez 10 miesięcy. Od lipca tego roku mamy go u siebie i bawimy się , jak widać na zdjęciach. Dziękuję wszystkim za słowa uznania!
Figaro.Winner a gdzie u nas w Swietokrzyskim takie sanatorium:>
Dżastka
też mam xx po Da Xian
kasetka jest strasznym przylepem ale i bardzo upartym folblutem

jak Neutrion wszedł do przyczepy 

to moja kasetka 
Pozdrawiamy z Indrisem z przed świątecznego spacerku🙂 Ziemia zmarznięta i nie idzie nic zrobić;(
martun, śliczna 🙂 kolejna "siostrzyczka" do kompletu widzę 🙂 fajnie, fajnie. Patrzyłam na potomstwo Da Xiana na baziekoni.pl; wnioskuję, że Twoja Kasetka jest od Kastanii? Też masz ją z Jaroszówki?
Co do tego jak Neutrino wszedł do przyczepy - szczegółów nie znam; ja go bezpośrednio stamtąd nie kupowałam i nie przywoziłam. Wiem, że ponoć był z tym problem (ale co się dziwić; młodziak nigdy wcześniej nie widział takiego "stracha" na żywo 😉 ). Czemu pytasz?  :kwiatek:

Chłopak już mi sie przestał obcierać ( (odpukać! żeby juz sie nie przytrafiło 🙂 ) najskuteczniejszą metodą okazało się zapinanie popręgu na ostatnie dwie przystuły i cofnięcie troszke siodła, jest dobrze 🙂 ) cieszy mnie to strasznie 🙂 nie mam żadnych aktualnych zdjęć... Może uda mi się coś zrobić po świętach 🙂
Pozdrawiamy kącik!

edit: błąd
Bischa   TAFC Polska :)
23 grudnia 2011 22:32
Nie po, a od Kastanii 😉 Po ojcu, od matki.
Ups... 😉 wieczorną porą, po sprzątaniu i gotowaniu - czasem myślenie szwankuje. Zaraz poprawiam  :kwiatek:
Do p. Karaszewskiej dzwoni się pod któryś z tych numerów?

Redakcja ksiąg stadnych PSB i PASB:
tel.: +48 (22) 331 59 90
tel.: +48 (22) 331 59 91
fax: +48 (22) 852 06 55
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się