Re-voltowe zbiórki na wykup potrzebujących koni

oj powinni chciec za duże pieniążki - na pewno większe niż są warte - bo to w końcu na szczytny cel 🙂😉)
może coś takiego? (tylko taką fotke znalazłam na kompie - a teraz reklama :P robiłam bo to zdjęcie było wykorzystane do życzeń świątecznych na stronie PTP i wysylane po świecie - teraz niech pomoże Basi 🙂

a to jeden z przykładowych obrazów



pyt. do modów: czy takie aukcje bedziemy mogli wystawiac czesciej niz raz na 7 dni??? - , to jednak dość istotne przy ilosci stron pojawiających się dziennie ...
Ten nr konta powinien być na początku tematu. Mam mało czasu a tracę go na wertowanie stron i szukanie konta 😉 Zaraz ode mnie poleci coś też.
Sio   nowe wcielenie marchewki
25 listopada 2011 08:10
😀 he, he widać ,że siłę ma re-volta duża.
Pusciłam dzis jeszcze jedne przelew- kurcze abysmy uzbierali te pieniądze. ❗
Wpłacone. Jak będzie potrzeba to po 1.12 jeszcze dołożę.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
25 listopada 2011 08:56
Jesteście WIELCY! Wrzucę do pierwszego postu dane do przelewu...  :kwiatek:
Sio napisz mi maila bo na pw nie moge odp bo jakiejs funkcji brak w tel i nie moge Ci odpisac.
marta__sz@o2.pl
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
25 listopada 2011 10:44
Stan Basiowego konta:  678,66zł
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 listopada 2011 12:25
kolorwiatru, A wydarzenie na fb założyłaś? Będzie miało większą siłę przebicia.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
25 listopada 2011 13:47
nie założyłam... mógłby ktos to zrobić za mnie? bo ja fb nie ogarniam  😡
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 listopada 2011 14:11
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
25 listopada 2011 14:21
O dziekuję  :kwiatek:

edit: Dziewczyny, stan Basiowego konta to: 943,66  😅
dostalam zamówienie na akwarelke/rysunek, jutro dogadamy sie co i jak...
ale pare dyszek wpadnie...zależy od hojności zamawiającej oczywiście 😉))
ja dorzucę się, ale niestety dopiero w poniedziałek/wtorek. Widzę, że tempo jest niezłe, ah ta siła voltowiczów 👍 🏇
Niestety jestem w dołku finansowym, ale zaraz coś dla Basi podrzucę! Grosz do grosza i się uzbiera potrzebna suma 🙂
Dołączyłam do wydarzenia na fb, może namówię znajomych na sypnięcie groszem.
:kwiatek:
Teraz to juz nie wyśle , ale w poniedziałek jak najszybciej coś sie wyśle . mam nadzieje ,ze sie uda!🙂
Moniqa, kochana większość z nas nie może sobie pozwolić na duże sumy. Sama dziś wydałam blisko 100zł na psa znalezionego w lesie, przywiązanego do drzewa i zagłodzonego.  Ale każdy grosik się liczy, każda złotówka zbliża do wykupienia Basi. My z chłopem odkładamy drobne kwoty na Basię. Za kilka dni znów przeleję co uciułamy.
OT ale co z psem?  🙁
Forta, młoda suka ON. Rany na łapkach straszne. Guzy na głowie. Dostała antybiotyk, wet ją opatrzył, dał zapas leków i odwiozłam do nowego dobrego domu. Samochód tylko musimy  jutro prać, bo średnio zniosła podróż 300km. Ale najważniejsze, że już nikt jej krzywdy nie zrobi.
sorry za  🚫 ale coz to jest ON ?  🤔
owczarek niemiecki, oczywiście mam na myśli psa w typie, bo rodowodu w zębach nie miała.
Do kiedy zbieracie pieniążki? Może będę miała trochę grosza, ale dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, to bym się dorzuciła.
aaaa faktycznie, to by to ON pasowalo  😁 wybacz  😡 tak sie przed chwila wkurzylam, ze na chwile wylaczylam racjonalne myslenie.
witam
proszę o kontakt mailowy w jaki sposob mozna adoptowac konia. Mam stajnie, moge jej zapwenic dozywotni dom i sweitne warunki
Manta   Tyłkoklep leśny =)
26 listopada 2011 09:50
Basia pieeeekna, jak dla mnie koc perfekcyjny 🙂
niestety, na koncie zostalo mi ledwo ponad 3zł - nie wstyd sie tyle dolozyc? Bo wiecej nie mam, sama musze teraz zrobic wyprzedaz domowa na naprawe auta, ale jak jakis grosz wpadnie to cos jeszcze dorzuce, tylko nie wiem, czy te grosze tez przelac od razu?
Ja mam na sprzedaż kilka par bryczesów. W różnym stanie i rozmiarach. Chętnie wyślę jakieś osobie, która zapłaci za nie na konto Basi...
Zdjęcia w galerii: http://s19.photobucket.com/albums/b183/salusia/aukcje/
Pierwsze zdjęcia są zmniejszone, dalej po dwa większe.

Podaję wymiary bryczesów:

Master Jang, dwukolorowe granatowo-beżowe, mały lej, materiał prążkowany, dość cienki i rozciągliwy, zmechacenia, pas 39,5-46, biodra 53,5-68, dł. zewn. 97, wewn. 70,5.

Mary Ann, brązowe wypłowiałe, lej szarawy, te mają przebarwienia i zmechacenia, pas 40-47, biodra 50-57, dł. zewn. 92, wewn. 69,5.

Fury, miodowe z granatowym lejem, te też mają przebarwienia i zmechacenia, ale mniejsze, zamek kieszonki jest zepsuty, pas 40,5-45, biodra 51,5-60, dł. zewn. 93, wewn. 68.

Euro Star granatowe, materiał prążkowany, kiepsko wyglądają w środku, ponieważ są zmechacone, z zewnątrz minimalnie, z przodu na lewym kolanie plama z czegoś brązowego, z tyły nad lejem puścił szew, jest zszyty, pas 38,5-46, biodra 47,5-60, dł. zewn. 103, wewn. 73.
ja wlasnie wczoraj pisalam do Kolorwiatru, ze wysylajac jej paczuszke dla Basi moge dorzucic sprzet, ktory moglaby sprzedac i pieniadze zainwestowac w Basie. ( bo ona prowadzi te akcje, mi moglby ktos nie uwierzyc, ze kasa ze sprzetu idzie dla Basi), ale mozna tez sprobowac faktycznie w tym watku po prostu , a osoby kupujace wplacilyby kase bezposrednio na konto "Basiowe" 🙂
wiec jezeli bylby ktos zainteresowany nowym uwiazem Eskadrona kol.nici pinki/smurf lub owijkami eskadrona flax rozm pony to prosze o kontakt  😅
Witam,
mamy wspólnie z siostrą stajnie pod Gdańskiem, 7 ha pastwisk z lucerną, duże boksy i kupę ludzi, którzy Basię z pewnością by pokochali. Osobiście miałam do czynienia z bardzo trudną, nieufną kobyłką, która przeszła cały proces resocjalizacji, więc myślę, że i doświadczenie też jest w prowadzeniu trudnych koni. Jeżeli szukacie dobrego domu dla Basi, to możemy zaoferować jej swoją stajnię. Oczywiście chcemy Basię kupić, a nie wziąć za darmo. Jeżeli jest taka potrzeba to składamy swoją deklarację. Uważam, że lepszego miejsca nie ma 🙂 i dla świnek też by się u nas miejsce znalazło 😀 pozdrawiam i czekam na informację. 💘
No! I po problemie! Brawo! Kup!
Jestem "ZA". Kupcie jak najszybciej 🤣 Bo obawiam się, że w miarę trwania zbórki  MOŻE ZACZĄĆ pojawiać się flotylla małolatów, co to za darmo chcą dostać konisia 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się