Warszawskie voltopiry :)

Możesz skontaktować się z właścicielką Luny i umówić się, żeby otworzyła w tym czasie sklep. Tylko wtedy to już raczej wypadało by coś kupić... 😉
Bischa   TAFC Polska :)
29 listopada 2011 19:49
Zajrzyj do wątku o stacjonarnych sklepachi napisz na pw do użytownika "Sklep Luna". Ja z chęcią za towarzysza będę robić, bo dla kogoś spoza Warszawy dojście jest dość skomplikowane 😉
Nie jestem pewna, czy kupiłabym coś na 100%, więc głupio mi kogokolwiek fatygować specjalnie w weekend. Zajrzę do siodlarni jeśli będzie po drodze, wstąpię do decathlonu tradycyjnie, może jakieś promocje ciekawe będą. Dziękuję bardzo za pomoc  :kwiatek:
mialam w planach wybrać się do Platinium w grudniu ze znajomymi, troche czytalam na temat klubu negatywnych opinii w internecie ale zazwyczaj są to z '08, '09 roku mógłby mi ktoś przedstawić obecną sytuacje w klubie, jak jest, jak muzyka, jak selekcjonerzy ?
Scottie   Cicha obserwatorka
30 listopada 2011 19:08
emade, Platyna to był jeden z najbardziej lansiarskich i bananowych klubów w Warszawie. Selekcja była podobno ostra, ale nie słyszałam, żeby kogoś z moich znajomych nie wpuścili. Od kiedy na Mazowieckiej otworzyło się dużo klubów- zaczeła podupadać (jak Capitol) i różne opinie od tamtej pory słyszałam. Moja koleżanka mówiła, że raz ją wpuścili z kolegami ubranymi w dresowe bluzy i adidasy... Druga mówiła, że puszczają czasem remixy "hitów" radiowych. I coraz mniej osób chce tam chodzić. Sama nigdy tam nie byłam, wolałam Capitol, The9, El Presidente (2 ostatnie już zamknięte, pierwszy ledwo żyje). Jak macie możliwość to wybierzcie się na Mazowiecką, do Banku 🙂 tam jest całkiem fajnie. RicziPriczi też ujdzie w tłumie, w MonoBarze fajnie. Enklawy nie polecam, no chyba, że szukacie sponsora, a Karmel (na Kredytowej) jest raczej dla "ziomków".
dzięki za odpowiedz, troche przebojów mieliśmy z ogarnieciem czegokolwiek w Platynie...  zaczynając od tego, że dodzwonic się do nich to nie lada wyczyn, więc napisałam do nich 2x emaila z zapytaniem na które dostalam najpierw krótkie NIE  w odpowiedzi, a pozniej prosze o numer kontaktowy (nie wiem po co i tak nie dzwonili...) oraz napisałam czy mogę zrobić rezerwacje internetowo ponieważ od paru dni próbuje się do nich dodzwonic ale bez rezultatów - odpowiedz dostałam, że jest to niemozliwe zebym się nie mogła do nich dodzwonic, w koncu dzisiaj odebrała babka w odpowiedzi usłyszałam ''CZEGO?!'' ręce mi opadły...
Scottie   Cicha obserwatorka
14 grudnia 2011 11:44
Uparłaś się na Platynę, po pierwszym mailu szukałabym innego klubu 😉
asds   Life goes on...
14 grudnia 2011 16:16
a moze REWERS?
Voltopiry czy my w Warszawie mamy gdzieś odkryte lodowisko i ono działa?  😁
asds   Life goes on...
14 grudnia 2011 16:18
Voltopiry czy my w Warszawie mamy gdzieś odkryte lodowisko i ono działa?  😁



Tor Stegny?
Bischa   TAFC Polska :)
14 grudnia 2011 16:35
salto picolo, polecam, jedyne lodowisko gdzie chodzę 😉 Nie znoszę nie móc troszkę poszaleć, co rusz wpadać na kogoś. Tylko uważać trzeba, bo niektórzy jeżdżą jak wariaci, ale są fajne proste do rozpędzenia się, w końcu to tor do łyżwiarstwa szybkiego. Latem można poszaleć na rolkach. Dla uczących się, przynajmniej rok temu było małe lodowisko (wstawione takie zwykłe okrągłe) po środku, nie kolidujące z głównym torem. Jakbyś chciała, możemy się razem wybrać, ja w tym roku jeszcze nie byłam 😉
Lubię się co prawda ścigać ale ostatnio łyżwy miałam na sobie hmm.. 4 lata temu?
Chciałam namówić mojego M i pokazać mu jaka to fajna zabawa bo on nigdy nie był. Nie wiem czy tor by go nie przeraził  😁
Szkoda, że nie robią już lodowiska przy Złotych Tarasach. Miałam nadzieję, że w tym roku wystawią a tu nic.
Bischa - jak najbardziej się z Tobą wybiorę. Może w styczniu? POSZALEĆ!  😉
Bischa   TAFC Polska :)
14 grudnia 2011 16:52
Pewnie, do 14 mam wolne od uczelni 😉 Tylko przypomnij, żebym ściągnęła gumowe ochraniacze z łyżew, kiedyś weszłam na tor, a ja ujehcać metra nie mogę! Nogi mi się rozjeżdżały, odepchnąć się nie mogłam i nie wiedziałam co się dzieje! Okazało się, że nie zdjęłam ochraniaczy gumowych (takie małe gumowe rurki na część ostrza) 😂
salto bo moze jest po prostu za cieplo, zeby tworzyc pod Palacem albo pod Zlotymi Tarasami takie lodowisko... temp plusowa, to pewnie strasznie duzo kosztowaloby utrzymanie tego 😉
Bischa   TAFC Polska :)
15 grudnia 2011 11:30
mery, w ubiegłym roku dość często bywałam przy Złotych Tarasach i lodowiska chyba w ogóle nawet pod Złotymi nie było, a temperatury były różne 😉 Co za beznadziejna zima :/
Z tego co mi wiadomo to lodowisko Arena przy PKiN dziala od 6 grudnia br.
http://www.pkin.pl/PL/oferta-pkin/lodowisko-boiska/

Ekstra!!!!!
O to mi właśnie chodziło!
Dzięki  :kwiatek: :kwiatek:
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
05 stycznia 2012 08:50
Kochani, pomocy!
W poniedziałek muszę kilku pracowników z jednym dyrem przenocować w Wawie, jak najbliżej początku Al. Ujazdowskich - i wygooglałam wolne miejsca w Agrykoli. Ktoś z was orientuje się w ich standardzie? Wiem, że luksusów tam nie ma, ale czy po prostu nie strach do łazienki wejść?
Z góry dziękuję za wszelkie info  :kwiatek:
Czy ktoś mógłby polecić jakąś miłą knajpkę w okolicach Magdalenka-Lesznowola-Piaseczno, czynną przynajmniej do 23.00?  :kwiatek:
asds   Life goes on...
09 stycznia 2012 11:06
ogryzek jest Oycowizna w Lesznowoli..Tam  chyba dosc długo otwarte jest
Dzięki asds, faktycznie, nie wiem czemu myślałam, że tam do 22 🙂
Warszawiacy, możecie mi coś powiedzieć o stajni Poland Park? Jakieś opinie?  👀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 stycznia 2012 20:42
Drogo, opinie słyszałam raczej średnie, że konie dużo chodzą, że dużo osób na jeździe, że atmosfera średnia, taka "nadęta". Obecnie jeżdżę w stajni SGGW (ten sam teren), z PP się nie spotykamy bo jeżdżę rano więc mogę powiedzieć jedynie o tym, że mają fajną infrastrukturę, halę z piaskiem kwarcowym zewnętrzny plac. Jakieś konie na padokach widziałam ale nie wiem czy to prywatne czy z PP. Proponuję napisać w wątku o rekreacji w Warszawie, może będzie więcej opinii 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
11 stycznia 2012 23:55
Kiedyś na ich stronie (może jeszcze jest) był formularz kontaktowy. Po jego wypełnieniu ktoś z klubu oddzwaniał. Wypełniłam z ciekawości. Dowiedziałam się, że ceny kosmiczne, a stajnia raczej nastawiona na dzieciaki, no ewentualnie taką młodszą młodzież. Stajnia promuje się jako typowo sportowa, ale słyszałam opinie, że to taki pic na wodę żeby przyciągnąć klientów. Sama natomiast tam nie byłam, nie widziałam, więc nie wiem jak to rzeczywiście wygląda.
kujka   new better life mode: on
12 stycznia 2012 09:34
Kurczak, podobne opinie slyszalam

ceny z kosmosu, nieadekwatne absolutnie do poziomu jaki sie funduje.
z reszta jaka to moze byc sportowa stajnia jak posciagali konie z takich stajni jak Agmaja, czy ewentualnie wysluzone rekreanty z Galkowa.
jazdy w grupach. widzialam filmiki z tych jazd i naprawde poziom nie odbiegal bardzo od przecietnej warszawskiej rekreacji. To juz chyba wolalabym jechac do Huberta. Poziom podobny (a moze nawet lepszy?) za to ceny jakies normalne.

poland park sie po prostu lansuje na taki ponyclub dla dzieci bogatych rodzicow. i stad rzuca takimi cenami.
Kochane mieszkanki stolycy, podpowiedźcie mi proszę, w której stajni popytać o dorywcze zajęcie na niecałe dwa miesiące  :kwiatek:
Zaczynam nową pracę od marca i nie chcę siedzieć bezczynnie do tego czasu.
Jakiś koń do pojeżdżenia, jeździec potrzebujący treningu, zawodnik potrzebujący luzaka...?
W razie czego - wiadomość na PW.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 stycznia 2012 12:24
poland park sie po prostu lansuje na taki ponyclub dla dzieci bogatych rodzicow. i stad rzuca takimi cenami.

dokładnie. no i w pobliżu ma zagłębie bogatych czyli Wilanów z przyległościami
Warszawiacy, możecie mi coś powiedzieć o stajni Poland Park? Jakieś opinie?  👀


Ja jezdzilam, 1 1/2 roku temu i bylam bardzo zadowolana.. ale teraz jest tam znacznie wiecej osob i zupelnie inna atmosfera.

Co do koni, to pewno wiele sie zmienilo ale ja pamietam tylko i wylacznie dobre konie ktore chodzily po 2 godziny maks 3. instruktorzy tez dobrzy.. no ale ceny...
Też się dopisuję i żeby nie offtopicować od razu mówię a propos poland parku, że kiedys wybrałam się z moją koleżanką, która tam jeździ (młodsza ode mnie) i bynajmniej Pani zarządzająca która akurat tam była powiedziała, że ona bez opiekuna nie może przebywac w stajni, a ja nie mogę tam być bo nie jeżdżę w ich stajni  🤔
idaczerwcowa, to wg mnie akurat bardzo dobra zasada- zakaz niekontrolowanego pętania się po stajni dla osób niepełnoletnich i nieupoważnionych. Chociaż oczywiście Pani mogła Was oprowadzić lub np. zaprosić na trybuny przy hali, a nie pokazać drzwi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się