jaki operator telefonii kom.?

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 maja 2009 16:17
Ale ja przechodzac z orange z ofety MIX (chyba? no,ze mialam np 50 zl na wygadanie + ew. doladowania karta) do ery(wlasnie na taka sama oferte jak w oragne) nie moglam zachowac numeru - podobno cos takiego bylo niemozliwe..
Dokładnie.. Ja przenosiłam się z Orange do Play w grudniu.. Koszt to chyba 50 zł netto o ile nic nie kręcę..
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
30 maja 2009 23:32
przeniesienie z ery do play to 50zł... co najlepsze, opłatę pobiera era :]
przeniesienie z ery do play to 50zł... co najlepsze, opłatę pobiera era :]


U mnie też opłate pobrał były operator (Orange) a nie PLAY.. To chyba standard. Nowemu operatorowi zalezy na pozyskaniu klienta to nic nie woła 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 czerwca 2011 15:45
Jestem od lat w Erze, czyli teraz T-mobile.
Już od kilku osób słyszałam że powinnam się cieszyć i że na lepsze wyjdzie.
A ja zastanawiam się nad przejście do Orange.
Teraz będę przedłużać umowę i dostałam ofertę, niby całkiem korzystna ale telefony kiepskie :/ za coś co w pełni by mi pasowało musiałabym sporo dopłacić a takiej możliwości nie mam.
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
18 czerwca 2011 16:42
mialam w Plusie, w Erze ale aktualnie mam w Orange od ok 10 lat,stanowczo z czystym sumieniem polecam  😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 czerwca 2011 16:51
A jak to jest?
Gdybym chciała przejść do Orange to obowiązuje mnie oferta jak dla nowego klienta czy korzystniejsza?
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lipca 2011 14:43
Nie edytuje celowo, bo wątek spadł daleko.

Mam telefon w T-mobile, umowa do końca sierpnia, mam zamiar zrezygnować ze współpracy z nimi.
Jednak chciałabym zatrzymać swój numer, czy jest możliwość żeby miałam nadal ten numer w T-mobile ale na kartę?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 lipca 2011 17:38
Ja od kiedy pamiętam mam numer w Plusie, cała moja rodzina również, ale nie mamy z tego tytułu żadnych korzyści. Dlatego coraz poważniej zastanawiam się nad zmianą i rozważam Play.
Jak wyglądają wasze odczucia z perspektywy czasu??
Przez X lat miałam abonament w Erze. Potem wraz z końcem umowy przeniosłam się do Play (powód błahy - w Erze nie mieli takiego telefonu, jaki chciałam dostać przy podpisywaniu nowej umowy). Koszt to 50 zł, które trzeba było zapłacić Erze, Play później to zwracał.
Byłam w Play 2 lata. Ogólnie super, polecam operatora. Tylko, że ludzie z innych sieci mają do Play strasznie drogo i dlatego ponownie mam numer w Erze (T-Mobile obecnie).

Edit: int i jęz.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 lipca 2011 19:02
Tylko, że ludzie z innych sieci, mają do Play strasznie drogo

To mnie właśnie najbardziej martwi...
Z drugiej strony nie podoba mi się oferta Plusa, między innymi jeśli chodzi o dostępne modele telefonów.
Nie edytuje celowo, bo wątek spadł daleko.

Mam telefon w T-mobile, umowa do końca sierpnia, mam zamiar zrezygnować ze współpracy z nimi.
Jednak chciałabym zatrzymać swój numer, czy jest możliwość żeby miałam nadal ten numer w T-mobile ale na kartę?

Tak🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lipca 2011 21:52
espana, ooo to super, dzięki  :kwiatek:
asds   Life goes on...
10 lipca 2011 23:06
Ja jak tylko skończy mi się umowa w Play przechodzę  do T Mobile. Nigdy więcej Play!!! /brrr
asds, rozwin-czemu? bo ja wlasnie rozwazam przejscie plus->play.
ja już dawno przeszłam z Plusa do Play i jestem zadowolona 😉
wielu moich znajomych teraz uciekło do play, mój mąż uciekł z ery do play dla firm i też bardzo zadowolony.
Mnie drażni dużo wiadomości, które wciąż dostaję od T-mobile - wy też w innych sieciach ciągle coś dostajecie?
Kiedy byłam w Play, nie dostawałam. Chyba, że wiadomość o wystawieniu faktury za okres rozliczeniowy z kwotą - to mi się bardzo akurat podobało 😉
A od T-Mobile dostaję sporadyczne wiadomości, od razu je usuwam...
Przeniosłam się w październiku z rodzicami do Play w ofercie dla firm. Bardzo sobie chwalimy. Wiadomości z play nie dostaję.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 lipca 2011 12:49
rtk, mam erę/t-mobile i nie dostaję wiadomości. Może dostajesz tyle dlatego, że nie anulowałaś wiadomości handlowych? Ja tak zrobiłam i mam święty spokój.

Jeden plus przejścia ery w t-mobile: brak reklam smsowych i głupich konkursów.
Bischa   TAFC Polska :)
01 grudnia 2011 09:51
Ja mam pytanie, wiem, że w Orange jest coś takiego, jak możliwość zadłużenia się na złotówkę, coś się wysyła i dostaje się złotówkę na dzwonienie/smsy. Co trzeba zrobić?
Scottie   Cicha obserwatorka
01 grudnia 2011 09:57
Wysłać smsa o treści KREDYT na numer 808. Możesz dostać od 1-5zł. Tu masz wszystko napisane: http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_charge?category=PREPAID_CHARGE&articleId=3030309
A moja praca przeszła teraz z era/T Mobile do Play.
I oferta jest aż o 50% niższa.
Ciekawe jakie są "małe literki" ?
Bo aż wierzyć się nie chce.
Play zaoferował mojemu synowi gps ZA DARMO.
Hm... owszem, za darmo ale tylko na terenie Polski.
Za używanie za granicą przyszedł rachunek na ok 600 zł!!  👀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 grudnia 2011 10:00
Taniu,  haczyk jest taki,że wszyscy do Playa mają drożej... dużo drożej.tylko Play-Play wychodzi tanio albo darmo.
[quote author=Ktoś link=topic=1051.msg1206350#msg1206350 date=1322733620]
Taniu,  haczyk jest taki,że wszyscy do Playa mają drożej... dużo drożej.tylko Play-Play wychodzi tanio albo darmo.
[/quote]
Tak. To wiem. Szef chyba zakłada,że bedziemy do siebie tylko dzwonili.
Ale ceny w obrębie sieci i w Era mieliśmy. I wychodzi taniej.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 grudnia 2011 10:04
my mamy służbowe telefony w Orange i między całą Grupą Kapitałową połączenia mamy gratis, to żaden cymes 😉
To ja mam takie pytanie-skąd mogę wiedzieć,że ktoś jest w Play-u?Moja znajoma ma nr orange i ostatnio do niej dzwonie i gadam chyba z 40 min bo mam rozmowy za grosze a jej mąż mi mówi,że niezle zapłacę za rozmowę bo ona jest w Play  🤔
Bischa   TAFC Polska :)
01 grudnia 2011 10:37
Usługa KREDYT nie jest dostępna w Twojej ofercie

😵 😵 😵 😵
Gdzie można się dowiedzieć (do biura obsługi zadzwonić nie mogę, bo nie mam nic na koncie :zemdlal🙂 o co chodzi? Regulamin czytam i nic nie ma 🤔wirek:
Moze musisz zmienic taryfe?, kiedys mialam w orange, i zalezalo chyba ktora masz taryfe zeby skorzystac z kredytu.

A teraz mam w Erze, bo tansze sa rozmowy niz w orange i bardzo mnie ratuje usluga Bonus, zazwyczaj mam okolo 200-300 darmowych minut albo 2razy tyle smsow. Na dzwonienie na stacjonarne wydawalam naprawde duzo.   

PLAY jest przereklamowane.... Mój facet przeniósł się z plusa do play bo stwierdził, że będzie taniej no i niestety przeliczył się. Od jakiś 5miesięcy dostaje rachunki na ok.400-490zł... w tym m-cu przyszło 540zł, chore! a w Plusie narzekał, że musi zapłacić 200zł miesięcznie. Jutro jedziemy do salonu, żeby zerwać umowę i zapłacić karę umowną, bo na pewno wyniesie nas to dużo taniej niż płacenie tych comiesięcznych horrendalnych sum! Ja od 5 lat mam telefon w Plusie dla firm, teraz mam idealny abonament..  za 70zł mam do wygadanie 6 godziny do wszystkich+ 250sms do wszystkich+300 MMS do Plusa

edit: A poza tym niejednokrotnie kiedy staram się połączyć z moim chłopakiem to zamiast sygnału słyszę ludzkie głosy tak jakby operator podsłuchiwał, miał ktoś kiedyś podobnie, bo mi się to zdarza min raz w tygodniu...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się