Howrse gra :)

wydaje mi się, że pierwszy post nie jest zaktualizowany. nie wiecie, czy z tą puszką to musi być konkretnie wymiana, nie może być zwykły prezent? bo mam limit :/
Misskiedis właśnie chciałam napisać, że 3/4 ludzi z tamtej listy nie ma już z nami, a ja jestem tutaj jeszcze jak był stary wątek, więc wiesz 😉
poporstu będzie łatwiej.
yhym super, nigdy nie zaliczę tego zadania z 1eq
mam koni 80 i wszystkie mają po 4eq żaden 1 :/

zauważyłam, że moje konie dostają po 2eq w zawodach ze stawką 16eq. jeśli znajdziecie takie ze stawką 15eq to od razu wbijajcie ;p
zaliczyłam 💃 zostało mi jeszcze 10 wygranych i wszystkie skończone 😉
Ja kupiłam sobie jakiegoś w ogóle nie zrobionego konia z um. 0 i zaliczyłam to z 1 equus 🙂😉.

Podaruj jabłko koniowi urodzonemu 06.10.2010

Jak mam go znaleźć?
Czeszka, o dziękii :*.

Ma ktoś holsztyna na sprzedaż?
Nmzc 😉 Ma ktoś do pożyczenia konia do 91 zadania? ;>
Ładnie prosim  🤣

:kwiatek:
matko
też holsztyna potrzebuję, klacz
Cierp1enie nieaktualne😉
Jak znaleźć konia urodzonego konkretnego dnia?
Co do listy, moj nick na howrse.pl: Qenticaa  😀
Mój nick na pl: Jekaterina
dalej poszukuję do pożyczenia konia powyżej 25 lat z 0 um... mogę dać coś z CR za pożyczenie
jett "A może teraz szukasz strony nr 3? Podpowiedź: czy wiesz kto wczoraj wygrał najwięcej zawodów?" najwiecej zawodow (495) wygrala kociara90


i co dalej? znalazł już ktoś stronę 3?
"SS nr 3 - http://www.howrse.pl/ow/2010 - link taki sam jak wcześniej, z nieco innymi wariacjami. Wchodzimy w ranking hodowców i szukamy osoby, która wygrała wczoraj najwięcej zawodów. Link do niej to np. http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=123456, gdzie kopiujemy zaznaczony fragment - numer id osoby i wklejamy go zamiast 2010. Tu możemy znaleźć - jak na razie - ostatnią ze stron."

Mam nadzieję, że pomogłam, sama jeszcze nie mam tego dokonania, więc nie wiem, czy ta wskazówka będzie dobra  😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 grudnia 2011 10:20
Ma ktoś konia 0 um do pożyczenia?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 grudnia 2011 10:30
Za ile mogę sprzedać tego pana?

http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=18371663


Mam go od 50 dni, pamiętam jak się cieszyłam kiedy wygrałam aukcje za 900 equus. Lepiej!  😁 Cieszyłam się, że to najlepszy koń w mojej hodowli.  😁 A teraz zrobiłam się wybredna i nawet klaczy 71* za 10000 equus nie chcę kupić.  😁 Podsumowując: tak jakoś coraz ciężej mi się z tymi końmi rozstaje.  🤔
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 grudnia 2011 10:35
Jak coś to ja na howrse
marta888822
i
AtlantykowaPanna
Takie dwa główne🙂
nie widzę nr ID na stronie osoby z rankingu (na com). próbowałam wpisywać liczbę dni, nazwę, fundusze, nic nie pasuje
a jednak - http://www.howrse.com/joueur/fiche/?id=26230415 dla użytkowników com 🙂🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 grudnia 2011 11:30
nie widzę nr ID na stronie osoby z rankingu (na com). próbowałam wpisywać liczbę dni, nazwę, fundusze, nic nie pasuje


Proszę Cię bardzo, ID: 26530587
Wyprzedziłaś mnie o 0,1 s.  🤣

EDIT: przepraszam, coś pomieszałam z tym ID.  😵
hihi, właśnie jakaś zdesperowana osoba odkupiła do mojej koleżanki źrebaka, klacz holsztyńską z PG 350 za 45000 equus.  😁 😜
ale skąd ten nr wzięłaś? codziennie będzie pewnie inny, więc przyda się umiejscowienie, a nie sam numer
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 grudnia 2011 11:38
cóż, po prostu weszłam w ranking, kliknęłam osobę, która wygrała najwięcej zawodów i z linku skopiowałam ID.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 grudnia 2011 11:39
Ma ktoś konia 0 um do pożyczenia?

Podbijam!!
no to mów, że o w linku jest ;p bo na stronie osoby jest "id sheet" i tam szukałam ;p
Proszę o konia z O um🙂 Bardzo!! 😉 😁
Stoje na tym zadaniu... ! A link do konia urodzinego 6.10.10 już wkleiłam wyżej 🙂 👀
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 grudnia 2011 13:34
Jest nowa akcja na howrse.COM- świąteczne karty.  😍
Hihi, najfajniejsze są latające po ekranie jako ufo pingwinki i niedźwiadki polarne.  😜
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 grudnia 2011 13:50
Ciekawe za ile na Pl wejdzie...
Dalej potrzebuję konia pow. 25 lat z 0 um.(do pożyczenia
pff. to nie fer że na polskim jeszcze nie ma tej nowej promocji ....
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 grudnia 2011 14:14
wabankowa zgadzam się, i PW leci🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się