Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Sama jazda konna w zdrowo przebiegajacej ciazy jest bezpieczna. Niebezpieczny moze byc upadek.
Moja pani ginekolog radzila mi jezdzic w drugim trymestrze, nie w pierwszym.
Potrzebuję pomocy w zidentyfikowaniu modelu bryczesów męskich Pikeur. Są czymś pomiędzy Pikeur Jupiter i Pikeur Volturo, ale Jupiter mają krótki lej, z kolei volturo mają kieszonkę z tyłu. Te, które mam w domu mają pełny lej aż do końca nogawki, ale nie mają żadnej kieszeni z tyłu. Nie zgadza się też skład materiału: w w.w modelach jest to 64% bawełna, 29% poliamid, 7% elastan, a w moich 65% bawełna, 27% poliamid, 8% elastan 🤔 Ma ktoś jakiś pomysł?

edit: co to za rozmiar w męskich? GB24/US26/D38
zeby stwierdzic co to za model potrzebna fotka.  🙄
Wiecie może gdzie znajdę wymiary kurtki schockemöhle lub ma rozmiar M i mógłby ją zmierzyć?  :kwiatek:
Chodzi mi o ten model:
http://www.lamri.pl/schockemohle-sports/schockemohle-kurtka-jezdziecka-team-blouson-2.html
Hej.Widziałam ostatnio taką piękną kurtkę Pikeura, czerwoną z białymi elementami , z logo, raczej na jesień.Orientuje się ktoś może jaka to może być ?  :kwiatek:  😍
to CHYBA ta : , lub bardzo podobna. Straaaaasznie mi się podoba,a nie wiem jaki to model itd.  😡 
Obawiam się że tej kurki już nie dostaniesz. To model sprzed 3-ch sezonów. Zapomniałam jak się nazywa.
Bywają na allegro, ale beżowe
To model Larissa
Frankusowa - dziękuję bardzo  :kwiatek:  kurczę,na prawdę nigdzie jej nie ma ? ja muszę ją mieć !  :emota2006098:  :emot4:  :/  :nunchaku:
Tylko używana. Napisz do ktoś może ci odsprzeda jak zaproponujesz odpowiednia kwotę  😀iabeł:

Ja mam podobną fouganza  😁
Dramka - pisałam o informacje na temat modelu itd. ale nie otrzymałam odpowiedzi,więc nie sądzę,żeby chciała sprzedać nawet :P .  A jaką masz? chętnie zobaczę wszystkie podobne odpowiedniki  😜
Wszystko ma swoja cene  😉  😀iabeł:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 grudnia 2011 21:26
zalcia97, sorry,jakoś umknęło mi Twoje pw - sorry 🙂
kurtkę kupiłam używaną, przez ogłoszenia na rv za małe pieniądze,nie wiem,co to za model,a nie chce mi się jej teraz w szefie szukać 😉
ale jeżeli to ta, to występowała w pewnym momencie co sezon, tylko w różnych kolorach, nie ma ich już?


moja koleżanka ma taką samą i jeszcze chyba granatową.
Widziałam jakieś ostatnie sztuki (brązowa, granatowa) w Inter Api w Milanówku, ale chyba już same małe rozmiary zostały.
zalcia97 Przypomniało mi sie ze moja kolezanka ma taka, moge zapytać czy chce sprzedać. Tylko kwestia ceny.

Cedryk 152 chyba
ktoś -aa spoko.  🙂
Dramka -spytaj się spytaj się !  😅
Wielkie dzięki za pomoc dziewczyny  :kwiatek:
Tylko powiedz ile chcesz dać
Hej.Widziałam ostatnio taką piękną kurtkę Pikeura, czerwoną z białymi elementami , z logo, raczej na jesień.Orientuje się ktoś może jaka to może być ?  :kwiatek:  😍
Niekoniecznie to Larissa bo może to być Cantara, która wisi u mnie w szafie i jest boska (nadmieniam że nie mam zamiaru jej sprzedawać 😉 przynajmniej na razie 😉) Widziałam też Larissę i też jest fajna, ale to już starszy model, nie tak "szpanerski" 🙂
http://www.equishop.pl/zobacz,897,kat,50,pikeur-kurtka-damska-cantara
[img]http://www.google.pl/url?source=imglanding&ct=img&q=http://shop.horse-green.com/portale/components/com_virtuemart/shop_image/product/Cantara___giacca_4c3c38bfac759.jpg&sa=X&ei=xQDYTuPFHu7N4QTW-ZHkDQ&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNF9VKkZQHzk53NxMJET-fq341oz2A[/img]
Cantara nie ma rekawow wykonczone gumka kolorowa
Adriena chodzi o Larissę na 100% poznaję po ściągaczach 🙂
Miałam taką  i poznam wszędzie 😀
Cantara, super wygląda  🤣
adriena ta też jest super, ale właśnie nie ma tych ściągaczy , a one mi się podobają  😡
Ten model przynajmniej jest dostępny do kupna,ale nie przeżyję bez ściągaczy  😂 😵  Hmn, to może ktoś coś jeszcze wyluka, może była jeszzce jakaś podobna i jest gdzieś dostępna  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 grudnia 2011 09:34
poszłam do szafy - moja kurtka ze zdjęć,to Labella.
A jaki rozmiar bo wyglada ze ma za dlugie rekawy nie?
pytanie,

widzial ktos jakas ladna czpeczke z daszkiem w kolorze brazu - czekolady  ?

bede wdzieczna za info

w pasi koniku poinformowano mnie ze nie maja i miec nie beda bo to nie ten sezon.. a ja niecierpie zimowych grubych czapek 🙄
Czy ktoś wie, czy można gdzieś kupić (najlepiej w Polsce) taki kask w jakim jeździ aktualnie Edwina Tops Alexander?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 grudnia 2011 15:20
Dramka, 40 😉

kotbury, nie wiem,ale trzeba by znaleźć jej zdjęcie,bo logo jest dość widoczne 🙂
mi się podoba kask Penelope 🙂
Ktoś To nic dziwnego że duża 😉

Ten daszek jest okropny  😵

Mi sie marzy nowa mucha, ale wygladam w niej jak muchomorek  😡
Czy ktoś wie, czy można gdzieś kupić (najlepiej w Polsce) taki kask w jakim jeździ aktualnie Edwina Tops Alexander?


kotbury tutaj: www.spamujenalogowo.pl. Ona jeździ aktualnie w modelu Wellington Classic 🙂
A!!! Olszyn many thanks :kwiatek: 💘

Tam właśnie nie widać żadnego logo i jest piękny i elegancki i taki mi się marzy... tylko, że ja nie jeżdżę żadnych zawodów tylko u siebie za stodołą i po polach i się zastanawiam czy będzie praktyczny.
A!!! Olszyn many thanks :kwiatek: 💘

Tam właśnie nie widać żadnego logo i jest piękny i elegancki i taki mi się marzy... tylko, że ja nie jeżdżę żadnych zawodów tylko u siebie za stodołą i po polach i się zastanawiam czy będzie praktyczny.


Na pewno jest bardzo bezpieczny 🙂
a czy praktyczny: zależy o co pytasz? Czy się nie będzie brudził? w sumie nie mam jakichś wielkich doświadczeń, swój mam od 2 miesięcy i jeżdżę w nim jakoś 2, 3x w tygodniu i wygląda jak nówka sztuka.
btw też strasznie polowałam na ten kask  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się