Howrse gra :)

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 grudnia 2011 18:02
Ludzie, czy mogłoby mi 5 osób podesłać punkty dorastania?  :kwiatek: Nick avirra.r
Jestem dość mocno zdesperowana.  😁


Ponawiam.  :kwiatek:
nie wiecie kiedy na polskim pojawi się ta nowa oferta co jest na międzynarodowym?



co chcesz w zamian?
malinowaa poszlo zapro. Wyśle...
Poszła chmurka dla wabankowej🙂


Edit:  Czy ktoś potrzebuje holsztynkę? ;> Mogę pożyczyć.. 😉 Jeśli wszyscy już mają to ją sprzedam 🙂
Cierp1enie jeśli to do mnie to to co Ci niepotrzebne
Kto pożyczyłby konia powyżej 25 lat z 0 umiejętnościami ?
Mogę dać coś z CR

nick Rydon
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 grudnia 2011 18:25
Oferta o wymianach już nieaktualna. :-)
Rydon ja mam 😉 cofnij się o jedną stronę i zobacz kto ostatni go miał i napisz do tej osoby, że pozwalam 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 grudnia 2011 19:03
Potrzebuję osób (3  :lol🙂, które pomogłyby mi na ANGIELSKIM ( :lol🙂 howrse przesłać rzeczy z CR, z lewego konta na główne.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
"SS nr 3 - http://www.howrse.pl/ow/2010 - link taki sam jak wcześniej, z nieco innymi wariacjami. Wchodzimy w ranking hodowców i szukamy osoby, która wygrała wczoraj najwięcej zawodów. Link do niej to np. http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=123456, gdzie kopiujemy zaznaczony fragment - numer id osoby i wklejamy go zamiast 2010. Tu możemy znaleźć - jak na razie - ostatnią ze stron."

Mam nadzieję, że pomogłam, sama jeszcze nie mam tego dokonania, więc nie wiem, czy ta wskazówka będzie dobra  😉


działa  :kwiatek:





kupię niepotrzebne konie do 800eq
potrzebuję do zadania "posiadaj 106koni"  😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 grudnia 2011 22:49
❗ ❗ ❗ Wymienię się z kimś do zadania, ktoś da mi puszkę za cośtam i po chwili wymiana z powrotem i obie osoby mają zaliczone zadanie 🏇
Cieszę się 😉

Ludziska kochane, mógłby ktoś pożyczyć 1 punkt dorastania? Jutro oddam, chcialam dzisiaj wyźrebić kobyłkę  🏇
❗ ❗ ❗ Wymienię się z kimś do zadania, ktoś da mi puszkę za cośtam i po chwili wymiana z powrotem i obie osoby mają zaliczone zadanie 🏇


ja zrobiłam zwykłą wymianę puszka za puszkę
i za chwilę miałam zrobione zadanie
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 grudnia 2011 22:56
Tylko że ja nie mam puszki, dlatego mogę wysłac coś innego a później wymiana z powrotem 😉
Misskiedis ja mogę się wymienić Puszką  😉
jak coś to wystaw wymianę na Dancing Diana, z tym że z powrotem możemy się zamienić jak będę miała limit odświeżony, bo na razie została mi 1 możliwość 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 grudnia 2011 09:35
ok, wystawie ci za cokolwiek i jak ci zejdzie limit to napisz to się odmienimy 😉
Kurcze, nowej promocji dalej brak🙁
Wymienione 🙂
ma ktoś pożyczyć starego konia z um. 0 ?
jeśli tak to prosiłabym bardzo, bardzo zarezerwować na Jekaterina.
Może nową promocję wprowadzą o 12😲0
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 grudnia 2011 10:48
Tylko że kalendarz powinien być od 1.12 🙁
na com nie ma kalendarza. zbiera się karty, "zdrapuje" i po uzbieraniu 5 kart z każdej kolekcji coś tam się dostaje 🙂 nie wiem do końca na czym to polega, ale jak uzbieram pierwsze 5 to pewnie się dowiem 🙂
12... promocji niema. zaczynam sie obawiac ze nie bedzie juz🙁
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 grudnia 2011 11:05
może zrobią coś przed samymi świętami  🙄
Ewentualnie od 6go..  🙄 Jak narazie lataja ufa z dodatkowymi kuponami przy zakupie  🙄
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 grudnia 2011 12:17
Potrzebuję osób (3  :lol🙂, które pomogłyby mi na ANGIELSKIM ( :lol🙂 howrse przesłać rzeczy z CR, z lewego konta na główne.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


Ponawiam.  :kwiatek:
Cóż, ja właśnie złapałam 3 takie UFO. Ale z tą promocją na polskim...  🤔wirek:
malinowaa ja mogę, z konta bazik na angielskim coś przesłać.

trenuje jeszcze ktoś konie do GP? jeśli tak to chętnie skorzystam i dobrze zapłacę 🙂
ja trenuje 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 grudnia 2011 13:04
bazik w takim razie dostaniesz rzecz od mila2882, a prześlesz na avirra.r 🙂
Ok 🙂

Dunkaa, zaraz się skontaktuję na PW 🙂
okej 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się