Młode Konie

armara, Dziękuję bardzo  :kwiatek: Na całe szczęście wałach 😉
Twój jak zwykle piękny, ale ma jeszcze pyszczek źrebaka 😍
Coś czuję, że mu taka "gęba" zostanie  😂
drawa14   Kiedyś wszystko sie kończy....
01 grudnia 2011 19:34
Armara : Młody jest cudowny  😜
armara, moja będąc odczulana to nie bała się folii, ona chciała ją zjeść i to na moich oczach!  😁 Ewentualnie, chciała spać...

Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 grudnia 2011 09:28
Armara, rzeczywiście Jr ma bardzo dziecięcy wyraz  😁 Ale mój ma to samo i też sobie nie moge wyobrazić go w wersji "dorosły ogier"  🤣

Mada, gdzie stoicie?

Mada, gdzie stoicie?
[/quote]


Stalysmy w vethorse w falentach do wczoraj- zdjecie wlasnie stamtad. Ale brak zadaszenia gdzie mozna by bylo jezdzic w niepogode-hali czy czegos takiego zmusil mnie do przeniesienie, ale bylo tam bardzo dobrze( 2 lata tam stalam)  😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 grudnia 2011 16:53
Haha, no własnie tak znajomo mi wyglądało. A ja wczoraj tam Pana Dorosłego przywiozłam  🤣
SrokataMiłość   Gniada Księżniczka
02 grudnia 2011 17:30
Dziś ogoliłam swoją małą  😅 Była grzeczna jak by była co roku golona  😀 galopada_ Goliliście ją u siebie  🤔
galopada_   małoPolskie ;)
02 grudnia 2011 17:31
nie u nas konie nie są golone bo nie mamy hali więc przez zimę nie są w treningu  😉 poza tym siedza większość dnia na padokach a przy prawie 40koniach ciężko byłoby o bieganie z derkami  😁 (plus kupowanie ich  😁 )
SrokataMiłość   Gniada Księżniczka
02 grudnia 2011 17:34
galopada_  😁 śmieje się, Ale teraz wygląda bosko  😍 i ma króliczka playboya  na zadzie  😁
galopada_   małoPolskie ;)
02 grudnia 2011 17:35
pookaż  😉
SrokataMiłość   Gniada Księżniczka
02 grudnia 2011 17:39
Jutro zrobię zdjęcia 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 grudnia 2011 17:43
No właśnie poookaż  🙂 Przyjdzie taki czas że i ja zrobię Playboyowi króliczka na zadzie  😁
SrokataMiłość   Gniada Księżniczka
03 grudnia 2011 17:24
Tak jak obiecałam  :kwiatek: Zdjęcia Divy ogolonej

Divsonek piękna teraz  😍 jutro pooglądam na żywo  😍
u nas bylo taaaak cudownie  💘  no i oczywiscie sie posypalo..  🤔 w koncu ruszylysmy z Mloda, super nam sie razem "pracowalo", byla absolutnie cudowna i dzielna, rozkoszowalam sie naszymi spacerkami ( nareszcie panna tupta dzielnie sama w terenie, nie panikuje i nie chce wracac do koni  😅 ) no to oczywiscie nie moze byc tak pieknie i cos sie musialo sknocic  🤔 na szczescie nic powaznego, ale wkurzamnie niemilosiernie, ze " jak nie urok to sraczka"  👿 tak wiec uzeramy sie z mega uczuleniem i mega krwiakiem. bo przeciez jakby sie nic nie dzialo to zycie byloby nudne  🥂

nie wypowiadam sie coprawda regularnie w tym watku, ale czytam czytam i musze stwierdzic, ze macie sliczne te swoje mlodziaki  😜 , bardzo przyjemnie sie sledzi wszelkie historie, gratuluje postepow i zycze samych cudownych przezyc  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
04 grudnia 2011 14:12
SrokataMiłość super wygląda!

a ja dzisiaj mierzyłam młodziaki. Na razie 2,5 latki mają spory rozrzut. Klacze 158 i 162, ogierki 161, 164, 165  🏇

Za to 1,5 roczniaki 160 i 161  😵  😁
SrokataMiłość   Gniada Księżniczka
04 grudnia 2011 14:37
No to ładnie  😁
Za to 1,5 roczniaki 160 i 161
galopada_, po jakiś wielkich rodzicach, że takie mamuty już rosną?  😉
galopada_   małoPolskie ;)
04 grudnia 2011 15:59
no właśnie nie. Matki po 164 ojciec 163  😁

Ale mój z matki 165, ojca 168 a ma 177-8. Jego półbrat (po tym samym ojcu) od matki (162cm) też ma tyle  😁
Wy im coś podajecie! Pewnie hormon wzrostu, a tutaj aniołeczki, że nie wiedzą czemu to takie wielkie. Przejrzałam was.  😁

Ja bym się cieszyła, uwielbiam wielkoludy, pomijając problemy z siodłaniem i zakładaniem ogłowia np. Moja siwa ma około 165 cm, także mam swoje optimum obok i mi wystarczy.
galopada_   małoPolskie ;)
04 grudnia 2011 16:06
No oczywiście, cały dzień na pastwiskach, muesli i witaminy  😁
Oczywiście! Ja nie wiem jak z nieczystym sumieniem, można grać niewiniątko.  😁

Tutaj różnica wzrostowa między mną, a Młodą. W sumie konkretów brak, ale można jakieś wnioski wysunąć. A strój bardzo roboczy, nie spełniający norm UE.  😁

Szukam kogoś kto podjąłby się ujeżdżenia młodej klaczki, najlepiej żeby była to kobieta gdyż klaczka jest niewielkiego wzrostu. Najlepiej województwo śląskie.
Czy ktoś mógłby mi polecić kogoś sprawdzonego i godnego zaufania,  będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 grudnia 2011 16:37
A my dzisiaj po raz kolejny pracowalysmy pod okiem doświadczonej osoby 😀
Młoda już mniej reaguje złością na łydkę.  Dużo pracy, dużo cierpiwości ale widac światełko w tunelu  😅
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 grudnia 2011 17:53
Byłam dziś w odwiedzinach u Mujiego. Już był w terenie i chodził w karuzeli  🙂 . Trener go chwalił, że bardzo grzeczny i szybko łapie  😍
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 grudnia 2011 19:20
W Piątek młodego ciut nosiło albo chciał się popisać bo wreszcie odwiedziła nas Horsiaa  😅 i trochę się nad nim pozachwycała  🏇

Aczkolwiek ta persona na drugim zdjęciu to ja 😉
Ma takie piękne zdjęcie w kłusie!
Na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie niż na zdjęciach🙂
Pozachwycałam się zarówno ja jak i przybywający ze mną😀
Młody robi się naprawdę przystojny i będzie wieeelki🙂
Gosic dziękujemy, wzrost zakończyliśmy na 'jedynie' 170cm 😉

Subaru2009 aaaa!!!! Dziękuję i tak!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
SrokataMiłość o dopiero teraz zdotarło do mnie że kupiłąś Divę - super wygląda i koniecznie sprawozdanie poproszę o postępach wraz ze zdjęciami bo to jedna z moich ogłoszeniowych ulubienic🙂

A ja dzisiaj jestem dumna z malucha bo skakaliśmy parkurek, oczywiście wysokości śmieszne, większość kopertki niewiele nad ziemią wystające ale cieszy mnie, że fajnie daje się prowadzić i naprawdę coraz lepiej galopuje, w liniach oczywiście jeszcze sobie tropem węża pcozątkowo suniemy ale jest coraz lepiej🙂 Za dwa tygodnie mamy towarzyskie zawody w skokach u nas i ma być jakiś mini mini LL parkurek szkoleniowy więc może sobie wyjedziemy na zapoznanie ze strachami z głośnikami itd, niech się przyzwyczaja chłopak.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się