Howrse gra :)

Bazik ja jak coś też 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 grudnia 2011 13:11
Bazik dzięki!  :kwiatek:

A jak to jest z tym trenowaniem koni na GP? Zaczynacie od 2 lat, czy jak? Pierwszy raz o czymś takim słyszę.  😵  😡
od samego źrebaka 😉
najpierw zwiększasz PG a potem maksymalnie podnosisz umiejętności 😉

mam do wymiany za coś na polskim 😉
do tego jeszcze 1 pass 😉

Seahorse
x 6
Diamond
x 5

Black Orchid
x 3
Eolus' Wind
x 2
Ploutos' Parchment
x 2
Daphne's Laurels
x 2
Golden Spurs
x 2
Poseidon's Saddle
Available equipment: x 2
Poseidon's Pack
x 1

Poseidon's Horseshoes
x 1
Philotes' Stroke
x 1
Morpheus' Arms
x 1
A co byś chciała z polskiego?
ktoś chce feniksa na polskim? albo źrebię jednorożca, klacz, hanowerka. za coś na com.
nie wiem coś sensownego 😉
bo za objęcia powiewu nie wezmę xD
Moje przedmioty
 
 
Muśnięcie Filotes
x 7Laury Dafne
x 6Konik Morski
x 4Uzda Posejdona
x 2Powiew Eola
x 2Czarna Orchidea
x 2Złote Ostrogi
x 2Złote Jabłko
x 1Woda Młodości
x 1Chmurka
x 1Zwój Plutona

Coś z tego by Cię interesowało?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 grudnia 2011 13:39
To ja również się ogłoszę. Mam klaczkę, 8 miesięcy (tylko osobę, która się za nią weźmie, proszę o nie postarzanie jej za bardzo... już raz na tym przyłapałam koleżankę  :zemdlal🙂 a znając mnie to trening będzie miała ukończony przed 30.  😵
Może ktoś z polskiego serwera chce się podjąć? Mogę dać jakąś rzecz z CR (haha, problem w tym, że nie wiem, ile zazwyczaj bierzecie za trening  :zemdlal🙂
Weszłam zobaczyć howrse (nie gram już), i dostałam taką wiadomość

pokryjesz moją klacz osiołka?

Przepraszam, miałam dziwne skojażenie  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 grudnia 2011 14:49
Ile kosztuje trening konia do GP a ile "gotowy" sensowny koń do GP? 👀 zupełnie nie orientuję się w cenach 🙇
jett   success is the best revenge
02 grudnia 2011 16:40
Kiedy te karty wejdą na polskie howrse ? 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 grudnia 2011 16:49
Nie wiadomo, zwykle różnica między akcjami jest ok 2-4 tygodni, chyba że są to akcje związane z konkretnym świętem 😉
to jest akcja świąteczna, są karty z choinką, bombką, pingwinami. no i jest nowy boski koń. z tego, co zrozumiałam, dostaje się go za każde 5 kart z jednej kolekcji, ale coś za proste mi się to wydaje. no i jest teraz tyle tych boskich koni, że nie robią już takiego wrażenia jak kiedyś :/
ta promocja jest dziwna, a boski koń wcale nie jest taki fajny. jest 5 rzędów kard, za które ma się greyfella. ale to jest tak:
uzupełnione puzzle 1 = 1 Greyfell
uzupełnione puzzle 2 = nic
uzupełnione puzzle 3 = nic
uzupełnione puzzle 4 = nic
uzupełnione puzzle 5+reszta = drugi Greyfell.
za uzupełnianie Collector cards sie nic nie dostaje oprócz tego co jest w kartach.
a Greyfell jest do dupy 😉
codziennie traci trochę zdrowia i morali, jest śmiertelny. trzeba na niego zużywac orchidee i pandory, bo umiera.
jeśli przeżyje do 30 kalendarzowego dnia od urodzenia daje diament, jeśli go wyslesz to nieba- wooow :/
dopiero jeśli się ma wszystkie 12 RÓŻNYCH greyfelli ŻYWYCH tego samego czasu, pierwszego dnia miesiaca można zmienić JEDNEGO w 'Palomino sleipnir'. i każda greyfell-klacz może się rozmnażać z greyfellem-ogierem, ale tylko raz.

ale calore ma racje, jest duuużo boskich koni i juz mnie np. tak nie jarają, mam 7, z czego dwa zdobyłam w ciągu jednej promocji. bezsens, nie są już wcale rzadkie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 grudnia 2011 17:10
Ja z boskich mam snowa, mgłę i oceana czyli zwykłe darmozjady, już nawet na nie nie wchodzę 🙄 Chyba założę sobie konto na ang, trochę mi brakuje tego, że nie wiem o przyszłych promocjach 😁
Bay ooo, świetnie, że sprostowałaś. zapomniałam, że czytałam już, co robi ten nowy koń. nie dość, że tych koni jest dużo, to mało który daje coś ciekawego. piszę na tym forum od wakacji, a w tym czasie wprowadzili już Rubina, Perłę, Szmaragda, Topaza, Ametysta i chyba Szafira. jaki to ma sens?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 grudnia 2011 17:14
po co? aby oni zarobili, gdyż naiwne dzieci będą kupować kupony, żeby zdobyć swojego upragnionego konika.
dokładnie. calore spoko 😉 wydaje mi sie że było ich jeszcze więcej 😉 chociażby jade, diamond. ja mam mist, ocean, ruby, sapphire, gypse, pearl, jade. z czego 4 daja mi diamenty więc je lubie ;P
Wystawi mo ktoś konia za  597?;> Potrzebne do zadania😀 Ładnie proszę...jak mam inaczej to zadanie zrobić? o.O
ja sprzedawałam rzeczy w sklepie, jakieś łajno, jabłka. oczywiście najpierw policzyłam sobie ile mi potrzeba 🙂 bo mówimy o zadaniu, gdzie fundusze muszą się kończyć na konkretną liczbę? na com 3333, nie wiem jak na polskim
No na polskim też😀 A to może spróbuje w sklepie coś sprzedać😀 Nie pomyslałam o tym xD
jak masz jakąś kasę, to wpisz na kalkulatorze początek twojej kwoty, ale ostatnie 4 cyfry zamień na 3333. potem odejmij od tego ile naprawdę masz kasy i wyjdzie ci, ile musisz sprzedać ;p
Wiem wiem... 🙂 Już wiem 😀 Mam zaliczone😀 😉 Dzięki🙂
🏇
spoko, może komuś jeszcze się przyda 🙂
Sprzedam 2 klaczki :
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6283318
7 * doskonałości 🙂

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6283529
8 * doskonałości 🙂

Polecam 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 grudnia 2011 17:53
ma ktos plan gier na ang howrse? Dawno nie grałam i mi się zapodzial a na 1 stronie wątku jest stary, jeszcze z lizawką 😵
faaajne te karty, właśnie dostałam 5 PD 🙂
Hej mam pytanie odnosnie zadania suma dochodów kończy się na 3333. Wynosiła tyle a zadanie się nie zaliczyło. Może ktoś wie dlaczego  🙂
ma ktos plan gier na ang howrse? Dawno nie grałam i mi się zapodzial a na 1 stronie wątku jest stary, jeszcze z lizawką 😵

Wystarczy lizawkę pomijać
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 grudnia 2011 18:54
ok, dzięki :kwiatek:

edit: zarejestrowałam się na howrse.com, zrobiłam samouczek, zaczęłam robić zadania i pojawiły mi się znikąd 2 nowe konie 6 latki wytrenowane, najpierw ogier a później klacz, innej rasy niz moja "wyjściowa" 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się