suknie, sukienki do jazdy konnej, do sesji zdjęciowych - gdzie kupić?

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 grudnia 2011 19:08
MsCarmen pasuje ta bladość tej sukni do klimatu zdjęcia!


No to moja kiecucha 🙂 z grubej satyny na dole tiul 🙂

w stój




bluzeczko-gorsecik

jejciu jakie piękne te suknie macie 💃
ma ktoś może jakieś cudo na sprzedaż ?
juliadna to Ty na zdjęciach?

Ja też się podczepiam, czy ktoś coś ma do użyczenia (Poznań i okolice), czy znowu czeka mnie wycieczka do teatru😉
a tu moja pierwsza suknia końska - dałam za nią 150 zł ?? na allegro , pod spodem mam golf ( okres hubertusowy już były przymrozki)

a tak btw, podchodziłam do konia 20 minut, bo spylał na moj widok gdzie pieprz rośnie  🙇
pari01 Boska! 😍
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 kwietnia 2012 10:15
pari01: taka śliczna suknia a takie zdjęcia  🤬 ! W teren i zainwestować w porządnego fotografa : D nie po to chyba 120 zł wydałaś . Cudna jest *.*
Nigna wiem, wiem czekam na ciepełko i trochę wyższą trawę  🤣
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 kwietnia 2012 16:50
Thymos nie, moja koleżanka 🙂 moje wdziano i moje zdjęcie 🙂
Nikt nie ma na sprzedaż jakieś kiecki ?  🙇
rozmiar dowolny, jakoś się pozmienia : ) błagam 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2012 19:21
alledrogo pada do stóp
nie wszystko się nadaje na konia, ale jak tak patrzę pobieżnie, to parę mogłoby być w porządku.
Kurcze, aż mi się zachciało przez ten wątek sesji w takiej wielkiej sukni ....
Taki mały  🚫, ale w lumpkach też jest sporo rzeczy końskich ^^ Ostatnio wyłapałam bryczesy i koszule konkursową  😎 . Ale musze popatrzeć za sukniami mhm  🙄
mam do oddania sukienke dla dziewczynki tak 130-140 cm gdzieś, butelkowa zielen dół z klinem bialym z tyłu, złota góra z długim rekawem. z weluru.
taka myśle XVII wiek ?

ktos może potrzebuje?
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 kwietnia 2012 21:24
horse_art: to raczej do ogłoszeń nie ; )
oj niby tak, ale tu chyba szybciej sie ktos znajdzie 😉
nie chce jej sprzedawac czy wymieniać - poprostu dostałam bo pośredniczę w darach z niemcowa i jako "końską" mi dano żebym komuś oddała ....
wiec tu sądziłam, że najszybciej jesli wątek o  tym 😉
jak sie nikt nie znajdzie to oddam razem z resztą rzeczy dalej.. aż ktos wyrzuci albo znajdzie amatora na takie historyczne....

edit: jednak dobry wątek, w ogloszeniach by za rok ktos odkrył 😉
ponieważ kilka os pyta: sukienka od ramion do dołu ma ok 100 cm. ten wzrost dziecka to tak na oko..nie znam się na dzieciach ;/
jutro zrobie zdjęcie i wstawie
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
11 kwietnia 2012 07:21
Pojawiłam się już w wątku DIY, bo suknia uszyta przeze mnie, ale nie mogę się nią przestać chwalić  😁
Wiecie co, zabieram się za szycie. Koniec OT!
HappyHorse,mam kilka kompletów w stylu orientalnym,jak się uporam z robotą to porobię zdjęcia(resztę pw)
komplet w stylu staropolskim
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 kwietnia 2012 20:13
Jak wy to kurde szyjecie ; o  Ja maszyny do szycia nigdy w życiu nie widziałam 😀 dla mnie to czarna magia ; o
ja upolowałam w lumpie za 15 zł suknię ślubną, jest wyjątkowo brzydka ale na konia w sam raz 🙂


Ma ktoś do oddania suknię( ślubną  lub długą elegancką ) za DARMO lub za symboliczną opłatę? rozmiar (S-M ) może być większy, kolor obojętny. 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 kwietnia 2012 18:53
.
Nam zazwyczaj wypożyczają stroje z teatru w Lublinie🙂
Tutaj suknia wypożyczona na pokazy w Białce podczas czempionatu koni małopolskich 🏇


Upolowane w ciuchlandzie: spódnica z wysokim stanem, do tego zwykła biała koszula:



I błękitna suknia z nad morza😉



Mam jeszcze białą suknię, z koronkami, ale zostawiam ją za sesję z lepszym światłem🙂😉))
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 lipca 2012 18:01
Dziewczyny doradźcie 🙂

Na dniach idę do krawcowej, będę u niej szyć delikatną sukienkę na konia, satyna+szyfon. Góra będzie z satyny, a na niej szyfon. Macie pomysł jak zrobić dekolt+ramiączka?

Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lipca 2012 19:07
ja bym robiła coś takiego jak na zdjęciach u Parysowej, tylko z okrągłym dekoltem. albo gorset na cienkich ramiączkach, tylko to niekoniecznie będzie wygodne do jazdy  😁
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
31 lipca 2012 11:10
to wrzucę dodatkowo swoje, niestety nie mam sesjowych.






Moja sukienka, a właściwie spódnica, została uszyta przez krawcową za 50 zł 🙂  Z kosztem materiału to ok 150 wyszło, szyta z 3/4 koła, w formie "fartucha". Wiąże się ją na plecach i robi kokardę. Chciałam dłuższą, ale nie wystarczyło materiału. Plusem jest że w siodle skokowym zasłania mi całe nogi. Zakładam do niej cylinder lub toczek, bluzkę z żabotem i w zależności od pogody żakiecik. Prezentuje się naprawdę fajnie 🙂

EDIT: Polecam wszycie obciążników, bo jednak podwiewa. W galopie nawet bardzo, przekrzywia się i zaczynają wystawać stopy🙂 Nie wiem co zrobiłam że się wkleiło dwa razy;<

Usunąłem jednego Twojego posta, ale zostawiam ślad, że to ja.
wawrek
No to ja się pochwalę - jakby ktoś chciał wypożyczyć którąś z sukni to od dziś jest taka możliwość 🙂







to ja dorwałam suknię za 20zł w lumpie 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 września 2012 12:41
Ja tez ostatnio w lumpie upolowałam spódnicę 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się