Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

stawiam na czerwień, al;bo nude <3 💘 sukienka straaaasznie mi się podoba !
sklepy schaffashoes sa dzisiaj otwarte?
Na jaki numer dzwonić żeby się gdziekolwiek dodzwonić?
sklepy schaffashoes sa dzisiaj otwarte?
Na jaki numer dzwonić żeby się gdziekolwiek dodzwonić?


http://schaffashoes.pl/kontakt tu jest wszystko napisane 🙂
stawiam na czerwień, al;bo nude <3 💘 sukienka straaaasznie mi się podoba !


Dzięki 😉 (sukienka w reserved strasznie tania coś ok 140 zł) A co do czerwieni to nie jestem przekonana, ponieaz nie przepadam za tym kolorem, będe miała czarne rajstopy i myślalam nad czarnymi szpilkami z jakims detalem zeby rozświetliły sukienkę np te http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/ginette_llw1_black_colour_pumps.html
Czy ktoś wie gdzie mogę w necie dostać trapery ale takie bardziej eleganckie z futerkiem na wierzchu ?  👀
Pursat   Абсолют чистой крови
28 listopada 2011 19:23
Właściwie to wszędzie. A na Allegro jest takich od groma.
Pursat chyba się zakochałam  😍 😍 😍 😍
pianissima te rude... szał  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
29 listopada 2011 08:34
Pursat chyba się zakochałam  😍 😍 😍 😍

Świetnie to rozumiem. 😀 :kwiatek:


Jak nie przepadam za butami a obcasach, tak te bardzo mi się podobają. Domyślam się, że Agnieszka Więdłocha ma te szare od jakiegoś projektanta i kosztują fortunę, ale może przeglądając strony różnych sklepów obuwniczych trafiłyście na tańsze buty tego typu - jednolite (raczej ciemne), proste i z obcasami w kontrastującym kolorze? Z góry bardzo dziękuję za pomoc 😀


edit/ udało mi się znaleźć na Allegro buty podobnego typu, więc pytanie nieaktualne 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 grudnia 2011 16:21
wreszcie mam buty
na zimę
lekkie
seksowne
trwałe
klasyczne
na każdą pogodę
i okazję
klik
noen   A story of a fighter of our human race
02 grudnia 2011 16:30
madmaddie, padlam! 🤣
madmaddie, najlepsze buty jakie kiedykolwiek miałam! 5 lat mi dzielnie służyły, a nosiłam je prawie cały czas (i nadal służą w największe mrozy, kiedy kozaki wymiękają), w słońce i deszcz, na co dzień i od święta...
jedynym problemem było to, że na początku obcierały tu i ówdzie, ale jak się już rozeszły - bajka
zaopatrz się w plastry. jeśli nie zamierzasz nosić ich ze spodniami w środku, ubieraj podkolanówki. zakończenie cholewki przez 2 tygodnie obcierało mnie do mięska, ale głupia nie pomyślałam o ubraniu wyższych skarpet 😉
ja chodziłam lata w glanach, ale ze względu na chore stawy stały się dla mnie za ciężkie 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 grudnia 2011 17:31
też mam nadzieję, że mi długo posłużą, bo buty zawsze szybko zużywałam. tylko miałam wrażenie że mama się popłacze w sklepie jak je założyłam  😁
mi się podobają  🙂
glany są nie do zdarcia, to fakt, ale przereklamowane, poza koncertami metalowymi, na których teraz najczęściej żal mi stóp :P
Mam ogromną prośbę.
Przeszukałam "cały" internet i nie mogę znaleźć zdjęcia butów które mi się podobały.
Natknęłam się na nie w Arkadii w Street dobre buty.
Podobne do tych: http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=23699&botki-tamaris ale na płaskim obcasie, bardziej traperowate, też z podwójnymi sznurówkami.
Jakby ktoś widział ich zdjęcie albo mógł zrobić to byłabym ogromnie wdzięczna 😵
madmaddie a ja mialam 2 razy pecha do Steelow. Jedne rozpadly mi sie po pol roku, a drugie po krotkim czasie zaczely tak..skrzypiec, ze absolutnie nie da sie w nich chodzic! Dodam, ze mialam tez inne 2 pary innych glanow i dawaly rade min. 2 lata. Ah..nadal mam slabosc do takich buciorow  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 grudnia 2011 18:46
Pandurska mam gwarancję na rok, ale ekspedientka powiedziała, że jak rok minie to i tak można przyjść do reklamacji, oni nie będą robić problemów.
aleee mam odciski. przeszłam kawałek na przystanek  🤔wirek:
Przechodziłam nie jedną zimę w glanach i tak się zastanawiam, jak Wam może być w nich ciepło. Nie ma tam nic do grzania + blacha, mi palce zawsze marzły. Teraz rzadziej je zakładam, głównie na deszczową pogodę. I zawsze mam "krótkie" skarpetki (stopki), nigdy mnie glany nie obtarły w nich  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 grudnia 2011 08:35
moje mają ocieplane noski+kupiłam ciepłe wkładki 😉
przede wszystkim gruba podeszwa dobrze izoluje od podłoża. a poza tym zawsze miałam wkładki z owczej wełny, termopodkolanówki i skarpety z owczej wełny. mam teraz porównanie z kozakami - szybciej marzną mi stopy...
Wkładki to i ja mam  😉
No tak, ale do glanów zakładacie dodatkowe (grube) skarpetki, a więc same glany, jako takie, nie grzeją 😉 Uważam, że są to super buty, ale na porę wiosenną i jesienną, kiedy temperatura nie spada poniżej 0.

Sama ich tak używam, ale na zimę mam już buty do których nie trzeba stosować dodatkowych skarpet i nie zamarzam  😉
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
04 grudnia 2011 13:11
sihaja , absolutnie nie kupuj w Street !!! Kupiłam tam buty , po dwóch dniach były już wytarte w środku i na zewnątrz , a przeszłam w nich kilka godzin po sklepach ... -,- . Potem kupiłam drugie i była ta sama historia , od tamtej pory trzymam się od tego sklepu z daleka 😉 Na dodatek ich buty są nie wygodne 🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 grudnia 2011 14:25
Gauchowata ale buty pokazane przez sihaja to Tamaris, tylko tyle ze sprzedawane w Street 😉
Tamris jest świetną niemiecką marką, sama mam kilka par, uwielbiam je za wygodę, wygląd i jakość 🙂
Edytka miałam to samo napisać🙂

Poradźcie, gdzie w Warszawie najlepiej wybrać się na poszukiwanie butów? Któraś z galerii?
Celuje w sklepy ze średniej półki.
Dzisiaj takie upolowałam dla córki  💃
Gdzie kupujecie dunki Nike?
Z tego co widzę w necie taniej niż w sklepach ale na allegro się trochę boję... poza tym cholera nie moge znaleźć takich jakie mi sie wymarzyły.... jakieś takie stonowane szare/brązowe może z  różem potrzbuję na teraz!
Czy miał ktoś styczność z butami Ukala by Emu ?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 grudnia 2011 18:54
Ramires, poszukaj sklepu sportowego, który sprzedaje na allegro.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się