Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Nigna   Warto mieć marzenia...
03 grudnia 2011 08:25
Ojoj wstaje  😍
fajne takie podglądactwo  🤣
Super było, ale teraz mi już nie działa, chyba wyłączyli. Najważniejsze, że zobaczyłam jak się źrebi  😜
🤔
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=W2c0TldTAjM -.-

Bije ją i się dziwi, że tak bryka...
edit zła kategoria
www.wykop.pl/link/474927/skoki-do-wody-z-koniem/

http://www.sadistic.pl/skoki-do-wody-z-koniem-vt51285.htm

Nie ogarniam tego. :P
Ciężko z tych filmików wywnioskować ale konie raczej nie sa wpychane do skoku siłą ale i tak dziwne.
Gillian   four letter word
03 grudnia 2011 20:58
No to jest przedziwne jak dla mnie  😲


nie wiem czy było... jeźdźca nie żałuję. konia tak.
Gillian   four letter word
03 grudnia 2011 22:11
było jakieś sto razy 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 grudnia 2011 10:43
Jakiś horror...
Fuck! co za panika i to zaraźliwa. Straszne dobrze , że sie konie nie połamały.
Zapraszam do obejrzenia:
.


Ja w Kierzbuniu 2011. 😉
Ja się też wrzucę:

jeden z pierwszych wyjazdów poza dom!
Bardzo podoba mi się ruch Twojego konia, tylko nie obraź się, mogę nie mieć racji, ale wydaje mi się, że ją piłujesz ("koń mówi nie" - tzn. głowa mu się rusza na boki).
Zgadzam się, kiwa się na boki. Ona jest wyjątkowo miękka, luźna i w szczęce i w szyi i na każdy dosłownie ruch ręki tak odpowiada. I generalnie ma skłonność do "zawijania się". W domu nie mam z tym problemu ale jak jestęsmy w obcym miejscu ona zaczyna "wszystko widzieć" (ona w ogóle jest straszny wypłoch) gapi się i trochę korygowac muszę. No i wtedy jest taki efekt właśnie.
Jeszcze też w tym przejeździe szła mi trochę nisko ustawiona: to jest nasz drugi problem: koń tak się gapi, zę z wrażenia przestaje iść (widać to w zepsutym zagalopowaniu na prawo, nie odeszła bo się gapiła na chłopaka zamykającego czworobok) Widać to zresztą też na samym początku: nie mogłam wjechac na czworobok 🤣
No obycia nam jeszcze dużo, dużo trzeba!


początek zabójczy 😀
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
04 grudnia 2011 21:30
Wojenka! Nigdy nie zrozumiem tego amerykańskiego wynalazku "for pleasure" - ciekawe czyjej? Bo na pewno nie końskiej. Allah nad tymi końmi czuwał że się nie pozabijały. Wiadomo co z tym ostatnim co ściągali z niego uprząż jak leżał?
Dava   kiss kiss bang bang
04 grudnia 2011 21:38
Powiedzcie mi co się dzieje z koniem na tym filmiku, bo nie jestem w stanie do tego dojść choć cały dzień się nad tym zastanawiam  😲



ps: pomijam oczywiście tego lachona w rożowej kurtce i komentarze 😉
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
04 grudnia 2011 21:50
dla mnie to po pierwsze baaaaardzo znikome ślady szacunku do właścicielki, po drugie - olbrzymia chęć pobiegania, jakby z miesiąc stał w boksie - ale ona coś pisze, że koń jest w treningu wyścigowym, po trzecie - ten koń jest przerażony  🙁
przerazony kon probowalby sie klasc?
trzynastka   In love with the ordinary
04 grudnia 2011 22:35
Ostrzegam, ze ogląda się to z otwartymi ustami i komentarzami w głowie w stylu "co za ku*** debile!".
Jak NIE uczyć konia powożenia..


edit: pewnie znowu ameryki nie odkryłam ale jaka grzywa !
    😍



💘
emptyline   Big Milk Straciatella
05 grudnia 2011 10:57
dereszowaa, ostatni maluszek mnie rozwalił całkowicie 🙂
darolga   L'amore è cieco
05 grudnia 2011 11:19

I ta muzyka w tle  😁
nine co za laska debi* po prostu, jeszcze takim koniem na droge wyjechała. Szkoda ,że jej nie staranował 🤬
dereszowa ten mały jest boski, ale sie gamoniowi nózki rozjechały 😍

u mnie w stajni też jedna kobyła otwiera sobie boks i jak sie wejdzie do stajni to obraca głowe w druga strone, że niby nic sie nie dzieje i moze jej nikt nie zauważy 😁 a jeden uroczy wałach odwizuje sie z uwiązu podczas siodłania, wczoraj go czyszcze odwracam się a tam uwiąz wisi a  koń stoi i sie dziwinie na mnie patrzy, w pierwszej chwili myśle sobie jak ja łajza go przywiązałam. Za chwile podglądam go a on zębami szarpie uwiąz i sam sie znowu odwiązał.Następnym razem go nagram i tu wrzuce  😁
darolga   L'amore è cieco
05 grudnia 2011 12:31
Haha, to tak jak mój ;-) Też się odwiązuje, boksy też otwiera, ale jak ma na podwójne zasuwki albo zasuwkę niżej, nie na samej górze boksu - to jest git.
jeden z moich koni tez otwieral sobie boks. bramke od pastwiska  i padoku rowniez. Niezafajne to bylo, zwlaszcza, ze to ogier. Szybko zostaly montowane nowe "zamykadla"  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się