Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Tłumaczenie od tego fryza jest zabojcze 🙂 a cena 2500zł to jest kup teraz?
Kup jak chcesz, teraz albo później.. Jak masz o 2500 tys za dużo bo w życiu tego konia nie dostaniesz
Gillian   four letter word
01 grudnia 2011 14:11
mnie bardziej interesuje dlaczego ogłoszenie o fryzie jest w dziale "koniki polskie"?  😂
od nas z forum, dziwne obostrzenia wiekowe jak na fundacje końską

Mam zamiar niedługo otworzyć fundację dla koni 
W fundacji tej będą konie potrzebujące domu miłości a także stałej opieki.
Przyjmę każdego konia może być po kontuzjach itd. dla mnie to nie ma znaczenia liczy się pomoc z woj. wlkp.
Przyjmę koniki do 13 roku życia które już są zupełnie skreślone na samym starcie np. przez wypadek

Bardzo proszę o kontakt na e-mail - saandrulaa@onet.pl
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
01 grudnia 2011 19:47
Co do ogiera - TOZ pozostał bez jakiejkolwiek odpowiedzi... Można było się tego spodziewać.
Nic głośno nie powiem, ale sprawa ogiera po cichu się toczy. Nie w TOZie oczywiście. Trzymać kciuki.
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
01 grudnia 2011 20:28
Oooo, to się bardzo cieszę i oczywiście trzymam kciuki.
Daj znać jak będą jakieś efekty  😉



Bardzo cieszą mnie sformułowania - "mam nadzieje, że ktoś się tym
zajmie", ja takoż wielokrotnie mam nadzieję, na coś.






rozłożyło mnie na łopatki- czytam i nie wiem o co biega.
Melechow

i drugie ogłoszenie tej samej autorki, jeszcze bardziej boskie! :

Witam!

Mam zamiar utworzyć wraz z mamą i siostrą fundację na rzecz koni w Poznaniu

Narazie nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy nawet na wykupnie działki o powierzchni ok.3 hektarów.

Szukamy więc osób w których zostało jeszczę choć trochę miłości i osób których by nam pomogły w dofinansowaniu fundacji która będzie nosić nazwę " Save the horse "

Celem naszej fundacji będzie ratowanie koni głównie z rzeźni lub tych koni które już nie dostają rządnej szansy.

Tutaj liczy się nawet grosz...Potrzebna jest twoja pomoc aby fundacja powsatała.

Każda pomoc jest potrzebna jeśli chodzi o pomaganie innym a zwłaszcza tym co tego potrzebują najbardziej.

My nie chcemy nic wzamian od tych koni poprostu chcemy żeby żyły dla nas


Prosimy o pomoc

e-mail - saandrulaa@onet.pl


Jeśli zła kategoria to bardzo przepraszam


a odpowiedz na to ogłoszenie jest niesamowita  🏇 :

Witam

Ja również mam zamiar założyć fundację i także apeluję o pomoc szanownych rewoltowiczów, znanych z dobrego serca i szczodrości. Nadrzędnym celem fundacji będzie zakup dużej ilości piwa, które będę mógł żłopać wieczorami. Mieszkam w małej wsi. Władze gminne nie zapewniają mi żadnych atrakcji, wiec sam muszę o nie walczyć. Od rana do wieczora jeżdżę konno, ale zmrok zapada już około 16 i mam sporo czasu do zagospodarowania. Proszę o zrozumienie... wystarczy sześciopak piwa dziennie, nie mam dużych potrzeb. Proponuję niech każdy forumowicz wpłaci chociaż po 1 zł na moje konto (chociaż można wpłacać więcej)

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za zrozumienie.

Byłbym zapomniał, fundacja nazywać się będzie "horse and beer" i nic w zamian nie chce tylko to piwo.



wspaniałe!  🙇 🙇 🙇 👍 👍 👍
troll chyba, co?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 grudnia 2011 22:40
Bogu  😉 a tu masz dodatek do ogłoszenia klik
Jak zmniejszyć link do takiego ładnego słowa KLIK?
jezu co tam się dzieje w tych naszych ogłoszeniach oddaniowych, ja kwiczę ze smiechu, pies sie na mnie patrzy jak na debila a ja radosnie opluwam monitor


pinkna odpisała:
Przepraszam że tak bezczelnie ale czy ty robisz sobie jaja? 

Żałosne...


na co mój nowy prywatny bohater:

No gdzież bym śmiał... Przepraszam że Cię uraziłem. Naprawdę chce mi się pić, suszy mnie jak cholera. Tara zebrała w chyba niecały miesiąc ponad 100 tys zł mi wystarczy jakaś część z tego i obiecuję scany paragonów z monopolowego zamieszczać codziennie i zdjęcia jak mi bebech będzie pęczniał od piwska również. Pozdrawiam wszystkich przyszłych ofiarodawców.

Ps. ależ konkurencja na rynku fundacji, już mi robią czarny PiR, zaraz pewnie jakiś moderator na mnie naskoczy, a ja chciałem dobrze...


normalnie jest moim idolem 😍

PS: moja droga służko, klikasz ikonkę"swiata" w oknie pisania wiadomosci, dolny rządek kwadracików u góry, trzeci od lewej, pokazuje się takie cos:

[.u.r.l.].[./.u.r.l.],
wtedy robisz tak [u.r.l.=tu wklejasz link długi]tu piszesz to co się ma wyswietlic, np klik[./.u.r.l.],


oczywiscie bez kropek, a to co jest ukośne to rzeczy, które Ty wklejasz/wpisujesz
i juz 🙂
http://allegro.pl/siodlo-westernowe-hr-reczna-robota-i1968611349.html

Siodło jest duże, około 18 cali, raczej nie na kurdupla.

😂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 grudnia 2011 23:36
Bogu jesteś nieoceniona  🙇  🙇
Cassie   Kanalia niepospolita :)
02 grudnia 2011 10:12
http://allegro.pl/golenie-strzyzenie-koni-i1959642258.html ktoś chce sobie ogolić konia ??  😀 wzorki genialne  🤣
Ten koń w gwiazdki  😍
Uwaga!Cena podana na aukcji dotyczy golenia jednego konia bez dojazdu i bez nog!  no to jak dojechac bez nog heheheh(wiem ze chodzi o konskie ale smiesznie to brzmi)
😁 gwiazdki wymiataja
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 grudnia 2011 10:47
anil, też miałam to napisać, zaczęłam się zastanawiać czy golący przyjedzie bez nóg i żeby dosięgał do konia to trzeba za nogi dopłacić czy co? 😁
anil, żeby dosięgał do konia to trzeba za nogi dopłacić czy co? 😁
  hahahaha no nie wierze dopłata za nogi 😁
co oprócz zdjęc jest w tym tak nietypowego? poważnie... przeciez bardzo często się mówi "golenie bez nóg i głowy" i chyba kazdy wie, ze chodzi o ogolenie calego konia oprócz jego nóg i jego głowy...

to tak samo jakby powiedziec ze ogłoszenie o sprzedazy np munsztuka jest zabawne, bo to chodzi o wędzidło munsztukowe, a ktos sobie napisał, ze sprzeda munsztuk...

ale moze jestem jakas dziwna, ze mnie to nie bawi 😉
bo to chodzi o wędzidło munsztukowe, a ktos sobie napisał, ze sprzeda munsztuk...

albo chodzi o wedzidlo munsztukowe, albo o munsztuk.  chcac sprzedac munsztuk trzeba napisac, ze sprzedaje sie munsztuk, chcac sprzedac wedzidlo munsztukowe trzeba tez napisac. to dwie rozne rzeczy.
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
03 grudnia 2011 13:32
Co do fryza, to jakiś rok temu pisałam do tej babki. Pisała, że koń jest w UK. cena to 2,5 tys, a transport konia do Polski 2 tys. Ta pani sama nie mówi po polsku (tłumaczy w google translate), podała mi nawet numer to jej siostry, która mówi po polsku i pytała się mnie, czy znam angielski, bo po angielsku będzie jej się łatwiej ze mną porozumieć.
[hr]
znalazłam coś takiego:
http://www.allekonie.pl/component/marketplace/page/show_ad/catid/2/adid/15723
lążowany i przyjoł siodło  🤣
ale nie takie błędy się już widziało...  :/
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
03 grudnia 2011 13:37
nie chce mi się zmienić post.
z przyzwyczajenia napisałam poprawnie.
miało być :
lonżowany przez ą ( jak w ogłoszeniu )
Tak, tak. Tylko musisz wysłać kaskę na ten transport. I na tym się skończy. Chociaż nie. Jeszcze za kwarantanne trzeba bedzie zapłacić, niezbędne szczepienia i Bóg jeden wie co jeszcze. Bywały też ogłaszane tinkery i gypsy wannery. Zresztą, oni tak samo ogłaszają też psy i koty. Na tej samej zasadzie. Znam parę durnych i naiwnych osób ,które dały sie tak naciąć.
Przeklejam z kwiatków.

MASAKRA!
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1970677607
tajnaa, eee mnie to nie dziwi, kiedyś w jakimś Medicoverze czy innym Lim-ie widziałam reklamę gabinetu ginekologicznego (ich) i jeden z reklamowanych zabiegów to przywracanie błony dziewiczej...
Błona mnie zmiażdżyła poprostu 😲 nigdy bym nie wpadła na cos takiego
powracajac do naszego forum:
[quote author=hronovsky promen link=topic=189.msg1207295#msg1207295 date=1322773873]
Witam

Ja również mam zamiar założyć fundację i także apeluję o pomoc szanownych rewoltowiczów, znanych z dobrego serca i szczodrości. Nadrzędnym celem fundacji będzie zakup dużej ilości piwa, które będę mógł żłopać wieczorami. Mieszkam w małej wsi. Władze gminne nie zapewniają mi żadnych atrakcji, wiec sam muszę o nie walczyć. Od rana do wieczora jeżdżę konno, ale zmrok zapada już około 16 i mam sporo czasu do zagospodarowania. Proszę o zrozumienie... wystarczy sześciopak piwa dziennie, nie mam dużych potrzeb. Proponuję niech każdy forumowicz wpłaci chociaż po 1 zł na moje konto (chociaż można wpłacać więcej)

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za zrozumienie.

Byłbym zapomniał, fundacja nazywać się będzie "horse and beer" i nic w zamian nie chce tylko to piwo.

[color=green]ten post nie zostanie przez moderacje na razie usuniety, poniewaz bardzo dobrze, a i zabawnie obrazuje absurdy w tym watku. jednak prosze reszte o powstrzymanie sie od komentarzy.


ciekawe jakie absurdy :/



post przeklejony w oryginale
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
04 grudnia 2011 09:50
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się