Howrse gra :)

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6183632  mój nowy nabytek  😉 siedzę i trenuję.
Dunkaa   mam 10 laur i 3 ostorgi do sprzedaży🙂
OOOOOOOOOOOOOOOO! Pisz na pw, ile byś chciała 😉
Posiadasz 3 687 555 Equus
Masz 31 Kuponów

;D. Fajnie, fajnie.
Sisisa, nie wiem za bardzo ile jest wart, ale jestem w stanie uzbierac trochę 😉
Skoro Ro chodzą po 200, to nyks nie wiem.
dziewczyny, mam zadanie breed unicorn na com, a ja zadnego jednorozca nie mam,jak to załatwiacie?
Musisz kupić jednorożca, a potem wyhodować małego.
nie no, w zyciu bym na to nie wpadła... :/

kiedys dziewczyny tak robily, ze wymienialy byle jakiego jednorozca w ciązy, bądz cos w ten desen, dlatego pytam.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 grudnia 2011 21:58
Ja na pl pożyczałam jednorożca i zwracałam jednorożca plus źrebaka (jak uzyłaś RP to oddawałaś 1 źrebola a drugi zostawał u ciebie)
a jakbym miala jednorożca zrebnego i by sie u mnie tylko ozrebila to by sie zaliczylo zadanie?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 grudnia 2011 22:05
chyba tak, o ile urodziłby się rożek 😉
mialby ktos zrebną rożkę pozyczyc na com?

ozrebię, zrebaka oddam, a jesli nie rożek wyjdzie to będę kryc dopóki nie będzie rożek i oddam :kwiatek:
nie wiem, czy jeszcze może Bay ma jednorożce na com. Napisz do niej.  😉
Słuchajcie, głupia sprawa, dziewczyna powiedzmy znajoma,  pytała się czy nie znam nikogo kto kupiłby od niej konto w grze, nie ma na nią czasu a zlikwidować jej szkoda, więc poleciłam jej RV i ten wątek, dziewczyna napisała tu że chce sprzedać konto, i jej post wydawał mi sie ok. szczególnie że przecież nie jedna osoba tu pisała o sprzedaży konta. Okazało się że na dzień dobry dostała ostrzeżenie, post jej skasowano i napisane jest że nie ten wątek 🤔wirek: to miała dać do ogłoszeń o sprzedaży wirtualnego konta?.  Może napisała coś nie tak? Przecież nie  jedna osoba tutaj ogłaszała sie że chce sprzedać  konto, więc jestem zdziwiona że sprawa została tak załatwiona. 
Przede wszystkim to były 3 takie same wiadomości na jednej stronie, w tym post pod postem.
Właśnie dostałam wiadomość o treści: "sprzedasz mi rubina za 2 kupony?"  😵 Dobrze wiedzieć, że mam rubina, zawsze myslałam, że to szafir  😁 😁 🏇
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
03 grudnia 2011 23:38
Właśnie sprzedałam klacz holsztyńską na ang za 15 000 equus, kupiłam ją za 500. O jaa, kocham nowe objectives.  😁
isabelle, dunkaa, ja juz nie mam 😉 zostala mi 6scio/8mio miesieczna klaczka i ogier, jako jedyne nie chcą pójść. kup jakiegoś taniego za 1 kupon.
ja mam jednorożke i mogę sprzedać 😉
Isabelle  ja mam jednorożke na com, mogę pożyczyć🙂
Właśnie urodziły mi się bliźniacze klaczki jednorożki. Co prawda z upominku hestii, ale fart, ze klaczki  😜
ja na 2 krycia jednego ogierka dostałam  😉
pamiętacie jak rok temu promocja kończyła się w sylwestra ?
stawiam, że w tym roku będzie tak samo więc promocja pojawi się u nas 8 grudnia w czwartek 😉
Niedługo będzie świąteczny event na polskim howrse🙂
Chodzi wam o te karty? ;>
Oby nie. One są beznadziejne 🤔wirek:
czemu ? można objęcia wygrać i kamień, a karty przecież dostajesz tylko za logowanie się i wysyłanie koni na zawody a te czynności robisz codziennie xD

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6038847  😍
Zastanawiam się, czy hodowca mojej arabki niczego nie zachachmęcił w papierach, bo źrebak mi wyszedł myszaty... Nie wiedziałam, że to możliwe 🤔 Ale jak dla mnie mogą się takie rodzić codziennie, choćby wbrew genom i przepisom PASB 😁
ale araby mogą być myszate 😉
Ale tak w realu? Bo że w grze, to widzę, ale naprawdę takich z pręgą i tak dalej to chyba nie uświadczysz? No chyba, że mam złe informacje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się