Howrse gra :)

a w realu to nie wiem xD
Bo mi chodziło o to, że w realu mają tylko maści podstawowe. Kiedyś chciałam nawet pisać na kontakt, żeby się dostosowali, ale jak tak na źrebola patrzę... 😍
no to gratuluje 😉
Mogę pożyczyć klacz jednorożca - na międzynarodowym
(Klacz + źrebak wracają do mnie)
Pisać na PW w Howrse - login - paranoya
i cholerka bezróg sie urodzil. nastepne krycie pod wieczór :/ chyba wszystkie mi punkty pojdą na to
:/
Tak to bywa 😉

U mnie to stadami się pojawiają.
Jak pokryję kilka klaczy, to albo przynajmniej 3 jednorogi, albo żadnego... i gdzie tu logika?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 grudnia 2011 11:06
Mamy świąteczną promocję  🏇 🏇
ej, nie dostalam kart na pl!
Eeeej. WTF. Beznadziejne te karty... Nie ogarniam ich.

Kiedy te pingwiny do mnie powrócą?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 grudnia 2011 12:00
pingwiny sa wysyłane na biegun i przynoszą rzeczy ale to dopiero później. W zeszłym roku były chyba renifery i przynosiły np. mgłę albo snowa jeśli miałaś odpowiednia ilość renów
Ci co logowali się przed 12 dostaną karty jeszcze dzisiaj, może to potrwać do wieczora. Chociaż raz się postarali, juz myslalam, ze znowu bedzie nie fair  👀
Chciałby ktoś Kamień filozoficzny na polskim w zamian za jakiś przedmiot na międzynarodowym?
(Najchętniej też kamień, albo objęcia, ale możemy sie dogadać)
Karty nie takie złe 🙂 na razie z fajniejszych rzeczy zdrapałam KF i 50 000
exile mam zestaw posejdona na wymianę na międzynarodowym 🙂
Czy ktoś miałby na pl do wymiany różdżkę płodności za coś z CR albo equus?
a ja zdrapałam objęcia i siodło szyte na miarę i nic więcej ciekawego 🙂
teraz poluję na diamentową kartę na aukcjach 🙂
Ja cały czas czekam na karty za logowanie, a z kart za zawody nic ciekawego  😀iabeł:
wabankowa, pisz na PW na międzynarodowym 😉
Jestem jak najbardziej za zestawem
Orientuje się ktoś jak wymienić karty? ;> Wiem że trzeba 2 diamenty poświęcić ;\
Czeszka musisz zdrapać taką, jaką już miałaś. Wtedy pod guziczkiem "aktywuj" pojawia ci się "wymień" i możesz kliknąć. Wtedy dostajesz losowo taką, jakiej jeszcze nie miałaś z tego samego koloru (np. brąz na brąz) i tracisz 2 diamenty.
A mnie się bardzo ta prom podoba- na pl już sobie wydrapałam 2 OM i KF.
Jeśli ktos ma za dużo chmurek, to ja chętnie przyjmę na Kayka  😀
Ja zdrapałam objęcia i 10 000 E. 😉 Nic więcej szczególnego😀
Pomoże ktoś przerzucić KF ?
Na lewe czy com ?;>
nie dostalam zdrapek!
Isabelle   Za zalogowanie się? Może na kontakt? ;> Tylko jak masz lewe to nie radzę:P
wygrana karta na aukcji, dlatego się cieszę bo kasa nie poszła na marne 🙂
A ja jestem zła, Owlient jak zwykle daje... ciała. Dalej nie mam zdrapek za logowanie. Jak była podwójna ilość składników do eliksirów w rogach, ja dostałam taka ilość jak zawsze, a po napisaniiu na kontakt, sprawa do dzisiaj jest "w trakcie rozwiązywania"  🤔wirek:  Kasę z ludzi to by ściagali, a dopilnowac wszystkiego już ciężko  🤔
A może ktoś posiada jakieś ciekawe - niepotrzebne przedmioty na międzynarodowym?
Chętnie wymienię te przedmioty z polskiego:
Konik Morski
x 4
Laury Dafne
x 2
Złote Ostrogi
x 2
Podkowy Posejdona
x 2
Chmurka
x 1
Woda Młodości
x 1
Czarna Orchidea
x 1
Puszka Pandory
x 1
Lira Apolla
x 1


I tak bywam tam tylko w ramach promocji, a na internationalu przydałoby się powiększyć kolekcję 😉


Nie wiem czemu ale zamiast 3 kart dostałam 4 i w jednej z nich było to:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się