Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

asek132, To samo możemy powiedzieć o tym wątku, jak Ci się tutaj nie podoba, to tutaj nie wchodź 🙂 Afery tu nikt żadnej nie robi 🙂
wątek zamknięty
asek132 A czy ktoś robi tu wielką aferę ?? 🤔wirek:  W tym momencie to chyba jedynie tylko ty.
No inteligencją to ty chyba nie świecisz skoro uważasz , że można pod jeźdźcem zakrywającym siodło stwierdzić czy jest to terlicówka, bezterlicówka czy gapa  😲
Po to jest ten wątek aby wstawiać zdjęcia. Pokaż mi komentarz gdzie cię poniżyłam
wątek zamknięty
Ja już powiedziałam to co miałam do powiedzenia i nie mam zamiaru więcej tutaj wchodzić, a tym bardziej droczyć temat. siwaaa w związku z tym należy liczyć się ze słowami i upewnić się 10 x za nim zaczniesz komuś najeżdżać na opinię. Libeerte gdybyś uważnie przeczytała moją odpowiedź to byś się doczytała się, że nie mam zamiaru więcej tutaj się pojawiać i tak jest, ale też nie przejdę obojętnie, gdy ktoś udostępnia moje zdjęcia [ bez mojej zgody to raz ] na forum publiczny i pisze brednie, jak np. z tym siodłem. Nie byłoby mnie tu, gdyby nie komentarz siwaaa. Mnie obgadywanie i najeżdżanie na innych nie kręci. Jeździectwo jest dla mnie pięknym sportem, a tego co tu się dzieje nie da się nazwać jeździectwem. Pozdrawiam.
wątek zamknięty
Zresztą nie tylko ja wstawiłam tutaj twoje zdjęcie.Więc nie tylko ja mam coś do twoich zdjęć.
Wystawiając zdjęcia do publikacji w internecie  powinnaś liczyć się ze słowami krytyki, jak każdy.
Dla mnie koniec  🚫
wątek zamknięty
asek132, A jednak się pojawiasz 😀 Jeśli udostępniasz zdjęcia na swoim photoblogu to udostępniasz je dla każdego, więc powinnaś liczyć się z tym, że link do tego może znaleźć się wszędzie 🙂

PS. Po to jest forum, żeby wyrażać swoje zdanie, które siwaaa tutaj umieściła i ma do tego 100% prawo, bo nie było w tym nic obraźliwego ani wulgarnego 🙂
wątek zamknięty
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
07 grudnia 2011 12:06
Grunt, to komplet pod kolor... Makabra🙁



Nie wiesz i gadasz.
była to sesja spódniczek firmy Ohh TuTu  więc nie wiem dlaczego makabra?
http://www.ochhtutu.pl/
wątek zamknięty
No dobra, ale skoro tak, to chyba można było wziąć bardziej zadbanego konia...?
Widziałam na fb że mieli grubszą akcję z tymi dziećmi...
Z resztą nieważne. Smutno mi tylko patrzeć na te konie🙁((
wątek zamknięty
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
07 grudnia 2011 19:11
Thymson, ale o co chodzi? Koń nie wygląda na strasznie zaniedbanego, wychudzony nie jest. Każdy koń musi mieć mięśnie niczym maszyna jeżdżąca GP?
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 grudnia 2011 19:14
Może nie każdy koń musi wyglądać jak "maszyna jeżdżąca GP" ale jeśli robią sesję takich sukienek to na pewno estetyczniej wyglądałby bardziej umięśniony koń 😉
wątek zamknięty
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
07 grudnia 2011 19:31
Pytanie, czy to jest kwiatek?
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 grudnia 2011 19:41
Becia23: eee nie jest wychudzony ; o ?  Ja na tym koniu nie widze ani grama tłuszczu. Wiadomo że nie każdy koń musi wyglądać jak napakowana maszyna. Ale Nie musi jednocześnie wyglądać jak skóra i kości.
Owszem , kwiatkiem to NIE jest. Ale nie zgodzę się ze sprawdzeniem że ten koń NIE jest chudy. 
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 grudnia 2011 22:36
wątek zamknięty
dobre  🤣
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/sroczuncia1/109860887/spacerek.html 

Jak to dziewczyna uznała  " konik sam postanowił wybrać się na spacerek ".  🙄
wątek zamknięty
A jak interesująco okiełznany koń (z tego samego bloga)

http://www.photoblog.pl/sroczuncia1/109712072/szaza.html
wątek zamknięty
Znam tą dziewczynę osobiście i jej koleżanki przychodzące na tamtą stajnię . Sama tam kiedyś chodziłam ale zrezygnowałam z tego powodu jak tam są traktowane konie ;/
wątek zamknięty
Mi się śmiać chce z tych kłótni pod zdjęciem  🤣
wątek zamknięty
One tak tego konia "zepsuły" ,więc żeby ona wgl ruszyła z miejsca muszą ją bić patykiem po szyi . Dla mnie to jest chore ;/
wątek zamknięty
Jak tu czasem zaglądam, to podziwiam ile jest "złotych" koni- źle osiodłane, przedziwnie pozapinane wędzidła (często wcale nie łagodne), a koniska ze stoickim spokojem dzielnie "niosą swój krzyż", uczciwie pracują, nie buntują się- nie ważne, że często boli...  🤔
wątek zamknięty
Kopyciak dokładnie. Też je podziwiam bo ja nie byłabym taka spokojna na ich miejscu.  🙄
Co do komentarzy pod zdjęciem. Chciałabym zobaczyć te filmiki o których wspomniała jedna z dziewczyn.  :-)
wątek zamknięty
ja teraz mam ochraniacze i taka dziewczyna sie nią opiekuje i jej zakłada na jazdy bo nie ma siodła a ta dziewczyna skacze na niej 1m10cm na oklepi to mnie zmartwiło bo ostatnio wszystko zwaliłą i miała kontuzje

wzięte z : http://grono.net/trening-koni/topic/14815679/sl/jakie-pomoce/

Co mają ochraniacze do patentów ? Ogólnie nie zrozumiała wypowiedź...

i coś co mnie rozśmieszyło ( zapewne literówka ) : Ja uważam ,ze jedynie co się przydaję to naleśnik bądź wytok to naprawdę przydaje.
wątek zamknięty
Temat: "JaKiE pOmOcE?"
Odpowiedzi:
1. "sztylpy bądż bryczesy(takie specialne co nie trzeba już sztylp zakłądać)"
2. "ja stosuje gume... to sprawia ze konie nie machają tak łbem... i są spokojniejsze..."
3. "nie stosuję żadnych patentów. niestety moim zdaniem (nikogo nie obrażając) ktoś kto jeździ na patentach ukrywa tym samym swoje braki w technice jazdy... jedyny patent jaki działa to opuszczenie konia w dół, rozluźnienie grzbietu....żadne Tidmany, gumy czy czarne wodze...; /"

Kurcze, no niby nie mam takich specjalnych bryczesów, na które nie trzeba już "sztylp" zakładać, no ale jednak bryczesy mam, mój koń jak idzie na luźnej wodzy to łeb ma opuszczony, ale ze mnie "patenciara".  🤔 A i gumę czasem w stajni żuję, chociaż nigdy nie próbowałam dawać jej koniowi żeby był spokojniejszy.  👀

Takie fora powinny być zamykane.  😵  A my się potem dziwimy, skąd obozowe dzieciaki mają tyle świetnych pomysłów.
wątek zamknięty
Altiria ja się ostatnio dowiedziałam że krzywdze moje konie ponieważ jeżdże na nich z batem, koniska mają wędzidła w pyskach a ja co najgorsze śmiem na nich skakać, a jakiekolwiek ustawianie konia i skracanie wodzy to cierpienie dla "konisia".
O i jeszcze kiedyś usłyszałam że jedynym dobrym patentem jest bat w kolorze marchewkowym(co preczy temu że przecież nie można bata używać..) bo koń sobie kojarzy ten kolor z przyjemnością 😵
wątek zamknięty
Ja bym zastosowała długi kij z marchewką na sznurku przywiązaną na końcu. Majtasz koniowi przed oczami, on za tym biegnie, marchewka się nadal oddala, perpetuum mobile.  😁
wątek zamknięty
A.   master of sarcasm :]
12 grudnia 2011 17:14
jedyny patent jaki działa to opuszczenie konia w dół


w polaczeniu z brakiem uzycia gumy daje to ciekawy efekt koncowy  😂 😂 😎
wątek zamknięty
Wiem, że była tu już dyskusja na temat podobnych obrazków, ale jakoś strasznie mnie to rozśmieszyła i dla mnie jest to kwiatek, jeśli dla was nie - przepraszam 😀


http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/12/2a6c1b0bc0001ef92b968cc75d5e42f5.jpg?1323781216
wątek zamknięty
Libeerte  całkiem niedawno była tu dyskusja na temat much  🤣  Ale nie było jeszcze "siedzę na koniu" w wykonaniu muchy XD
wątek zamknięty
było u kogoś w avatarze 🙂
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
13 grudnia 2011 21:31
Temat: "JaKiE pOmOcE?"
Odpowiedzi:
1. "sztylpy bądż bryczesy(takie specialne co nie trzeba już sztylp zakłądać)"



zajęcia z użytkowania rekreacyjnego koni:
kolokwium
pytanie o pomoce -wymienić, odpowiedz naszego kolegi z grupy..:
-rękawiczki
-sztylpy
-bryczesy

to już wiem gdzie szukał informacji  🏇 🏇 🏇  😁
wątek zamknięty
No i wszystko jasne.  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.