Olsztyńscy voltowicze

😀iabeł: Złośnikiem być  😉
śliczny! a jaką ma ładną tabliczkę na boks
zielona33, jaka fajna stajnia!🙂 To Marengo?
Ircia   Olsztyn Różnowo
06 grudnia 2011 11:12
zielona33 skąd ja znam takich złośników he he  👀
szkoda że u mnie na boksie nie może nic wisieć, bo taki jeden pacan albo zwala, albo wciąga do boksu  😀iabeł: 
zielona33, jaka fajna stajnia!🙂 To Marengo?


Tak to Marengo  😍
Kochani! Ogromna prośba. Pomóżcie mi wygrać super zestaw dla mojego konia i zagłosujcie na zdjęcia zalinkowane poniżej w konkursie Sklepu Jeździeckiego GNL. Bardzo Was proszę o oddawanie głosów 🙂 Ten konkurs ma dla mnie ogromne znaczenie, a każdy głos wielką wartość. Przepraszam za SPAM.


http://photocontest.gnl.pl/home/direct/601

http://photocontest.gnl.pl/home/direct/603

http://photocontest.gnl.pl/home/direct/602

Z góry dziękuję 🙂
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
06 grudnia 2011 20:13
zielona33 no Lary pewnie na Św.Mikołaja tak zareagował,jak ten mu prezent wieszał 😉 a moje od Mikołaja dostały hehe Pana kowala!
zielona33 no Lary pewnie na Św.Mikołaja tak zareagował,jak ten mu prezent wieszał 😉 a moje od Mikołaja dostały hehe Pana kowala!


ahahahah  😁
to załączam "Mikołaja"
i obiekt napaści Larego
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
07 grudnia 2011 09:31
To Maciek na fotce?  Ten siwy
To Maciek na fotce?  Ten siwy

Tak  😉 chciał zjeść "Mikołajowi" fajkę  😁
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
07 grudnia 2011 15:11
Jak go ostatni raz widzialem to byl prawie caly kary,  fajnie sie na nim jezdziło🙂😉) 😀
zielona33 skąd ja znam takich złośników he he  👀
szkoda że u mnie na boksie nie może nic wisieć, bo taki jeden pacan albo zwala, albo wciąga do boksu  😀iabeł: 


Ircia szykuj się, stęskniłam się
będę dusić pacana  🤣

jascus199 ja znam Maćka tylko w takim wydaniu  😉
[quote author=maleństwo link=topic=216.msg1189894#msg1189894 date=1321515767]
Equi Point polecam, super kontakt, w obrębie Ols dowożą nieodpłatnie. pasze takich firm, jak pisze megi 007. Musiałam konia przestawić z Eggersmanna na Besterly, ale nie narzekamy, zamawiam też karmę dla psa.
[/quote]

czemu musialas zrezygnowac z Eggersmanna ? Mamy olsztynskiego przedstawiciela tej firmy 🙂😉)
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 grudnia 2011 11:45
O, nawet nie wiedziałam. Ale nie traktuję tego w kategoriach "buuu, musiałam zrezygnować". Mój koń ma się z grubsza tak samo na wszystkich paszach, jakie do tej pory dawałam 😉
Moj w sumie tak samo ma, bo traktuje pasze jako dodatek, nie staly element kazdego karmienia 😉 Ale jakos lubie Eggersmanna i ciesze sie, ze mam dystrubutora u siebie w stajni - dzieki temu dostawe do stajni za darmo 😀
czy ktoś z forum prenumeruje Konia Polskiego, Konie i Rumaki lub inne końskie gazety? i udostępnił by je do wglądu? szukanie poprzez bibliotekę doprowadzi mnie do szału.. 😵
akkzi - a cos konkretnego potrzebujesz ? Ja mam KP od kilku lat, ale wiekszosc w domu, w Olsztynie mam tylko kilka numerow, ale gdybys cos potrzebowala to moge poszukac w domu i przywiezc.
angeel łatwiej by było zapytać czego ja nie poszukuje 😉

szukam wszystkiego co dotyczy kopyt (schorzeń, podkuwania  oraz naturalnej pielęgnacji) , żywienia, życia dzikich koni, zmian w użytkowaniu koni i sposobów ich utrzymywania... 
Baaardzo potrzebuje waszej pomocy!
Czy ktos moze mi polecic weta ktory dojedzie do Olecka, ma sprzet i zna sie troche bardziej na nogach? 
Mozecie mi podpowiedziec jakies opinie na temat p. Wroblewskiego i p. Pacynskiej na pw.
Dziekii!
Chcesz więcej wiedzy dla siebie czy masz "końską" pracę domową? Bo to co napisałaś to jak spis treści Wielkiej Encyklopedii Koni 😉...
raz że do poszerzenia swojej wiedzy, bo jak się okazuje im więcej wiesz, tym więcej wiesz, że nie wiesz 😉
a dwa, że do pracy, hmm może być że "domowej"  😂

Czy ja wiem, że Wielka Encyklopedia Konia? wydaje mi się, że są to rzeczy które każdy koniarz wiedzieć powinien. Gdyby nie fakt, że muszę mieć "potwierdzenia na papierkach" to by mi aż tak bardzo na tym nie zależało...
Ja pochwalę się wizytą o Irci
było superr, bardzo się stęskniłam
a Impuls Ircia Śliczności !!!!! tfu tfu
czy te piękne kantaryi ze zdjęć zielonej33, są u nas w arcusie?🙂 Potrzebuję właśnie polarowego🙂
czy te piękne kantaryi ze zdjęć zielonej33, są u nas w arcusie?🙂 Potrzebuję właśnie polarowego🙂

powinny być 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
11 grudnia 2011 20:09
Ola są ale tylko full, ja zamawiałam przez neta i to  w miarę tanio, bo po 35 zł plus przesyłka, firmy york, ale rozmiarówka jest większa niż prawdziwy rozmiar.
zielona33 hmm ale fajne te koniska ,widzę że Haszysz trochę utrudniał sprawę bo się  w Tobie zakochał, ale nie dziwię sie he he  🏇 
akzzi - biblioteka uniwersytecka ma WSZYSTKIE numery końskich gazet tych popularnych. Innych pewnie też, tym lepiej bo bardziej specjalistycznych.
Ircia, Ooo a my właśnie potrzebujemy cob🙁 Dzięki za odpowiedź🙂 inaczej jechałabym przez całe miasto na marne.
Hija wiem, że biblioteka ma, ale szukanie w niej interesujących mnie artykułów doprowadza do szału. Wyszukuje, myślę, że będzie mi odpowiadał, zamawiam by mieć wgląd, czekam 2 h, po czym okazuje się, że artykuł nie odpowiada... i znowu wszystko od nowa... A już nie mówie o kolejkach do skserowania...

Dlatego pytam na forum czy ktoś prenumeruje, bo ułatwiłoby mi to sprawę.
Ale możesz iść i obejrzeć sobie wszystkie na miejscu. A przynajmniej te starsze. Pod schodami na 1 piętrze jest chyba wejście do zielonej kolekcji z czasopismami i tam możesz sobie przejrzeć wszystkie gazety normalnie bez zamawiania, nie licząc tych kilku najnowszych które są w czytelni.
Hija w takim razie jutro pójdę to sprawdzić, bo mnie zawsze kierowali by zamówić, poczekać i obejrzeć/skserować... 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się