Poszukiwany/poszukiwana

Kastorkowa   Szałas na hałas
24 listopada 2011 17:20
Poszukuje konia Kastor http://www.bazakoni.pl/horse_82852.html
Wałach huculski ,gniady. Został sprzedany z SKH Nielepice i od tego czasu nie wiem co się z nim dzieje .Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje jeśli ktokolwiek coś wie.


Poszukuję starych zdjęć klaczy MORELA kuc feliński, od Morwa po Sopelek Icicle 🙂
Czy ktoś z Zielonej Góry lub okolic ma jakiś kontakt z ludźmi, którzy na początku sierpnia kupili dwa bułane kuce-Nel i Diabła ? Proszę o kontakt !

Nadal poszukuję informacji o koniach Diabolo i Nel. Dodzwoniłam się do tego faceta, powiedział że sprzedał handlarzowi które przekazał je w prywatne ręce do Niemiec. Także szukam 2 koni, które stoją w Niemczech, nie wiem gdzie, wiem, że gdzieś tam są. Sprzedane oddzielnie. 2 bułane kuce, około 143-144 cm w kłębie, masywniejszej budowy. Wiem, że odnalezienie ich graniczy z cudem, ale trzeba mieć nadzieję.
ktoś kojarzy może 20-letnią klacz xx - OSTOJA ? Gniada z gwiazdą. Matka mojej Osty.

czy żyje jeszcze? jak się ma?

Daaawno temu sprzedana z Mazowsza, w okolice Krakowa do rekreacji.

Tylko takie foto z analoga posiadam



whisperer13 tak Celta z tego co mi wiem nadal stoi w Skręcie. Sporadycznie wsiadają na nie małe dzieci dopiero uczące się jeździć. Jej aktualne zdjęcia na pewno znajdziesz na stronie Skręta: www.skret.eu  🙂
aokt
rzeczywiście juz sa fotki, kiedyś ta ich strona była bardzo uboga 🙂

Dziękuję! :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
29 listopada 2011 20:13
Poszukuję starych zdjęć klaczy MORELA kuc feliński, od Morwa po Sopelek Icicle 🙂


Ascaia nie będzie miała? 😉
Karino
Widziałam, że Drop jest do kupienia. Ogłoszenie jest na giełdzie koni
szukam jakichkolwiek informacji a najlepiej zdjęć konia Ewrim. Siwy ogier z hodowli SK Janów Podlaski.

http://www.bazakoni.pl/horse_110567.html

bardzo proszę o kontakt, jeśli ktokolwiek zna/znał tego konia. Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam
Ewrim stał  jakiś czas w Bolesławcu, a potem w prywatnej stajni koło Mosiny.
Elena   emocjonalnie elastyczna
06 grudnia 2011 06:52
🏇Poszukuję 🏇
jakichkolwiek informacji o koniu Holz-Sport Don-Camillo (m:Banana, O: Dragon;29.04.1995 r.,wałach, tarantowaty,
kuc grupa D)
eloise
W Warszawie stoi córka og. Ewrim, jakby co namiar na PW 🙂
SZUKAM:

klacz Mandarynka- izabelowata
http://www.bazakoni.pl/horse_57645.html

klacz Madame Pompadour
http://www.bazakoni.pl/horse_54992.html

Obie wyhodowane w Środzie Wlkp. Sprzedane do Zalasewa k.Swarzędza i stamtąd poszły dalej
proszę o jakiekolwiek informacje o koniu Wellington sp m. Winniefred, o. Campari lub o jego rodzeństwu. Prawdopodobnie można go znaleźć w okolicach Kalisza, jednak ja żadnych informacji nie posiadam.  🙇
poszukuję informacji o klaczy POLONIA ur. 1986-10-24  po Nafar od Płonka hod. Kadyny
z bazy koni wiem że 2000.11.10 sprzedana z SK Kadyny prywatnemu hodowcy - Elbląg jestem ciekawa czy kobyłka jeszcze żyje
Czy ktoś może kojarzy konika wielkopolska klacz ROZTERKA. konik z dychawica. Stal w 2008 roku w jednej z filli  stajni sawanka na budach michałowskich kolo Żyrardowa. wczesniej stala tez w stajni sawanka lecz w innej filli w izabelin czy truskaw.... cos takiego

Czy ktos moze ma informacjhe co z tym konikiem???
newkatharinaw piatek mogę się czegoś wiecej dowiedzieć 🙂
super bede wdzieczna :kwiatek:
Poszukuje rodzicow mojej klaczki moze ktos widzial moze ktos ma zdjecia i cos o nich wie lub slyszal
Wieczór oo gniady po o.Melon i m.Wieża
Mika sp kasztanowa(izabelowata juz teraz) po o.Krawat i m.Maskotka 4lata temu stala pod Warszawa w Błoniu w Hotelu Derby
Bardzo mi zalezy nawte na małej informacji o nich.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

08 grudnia 2011 11:26
baffinka, wiesz gdzie do Zalasewa? tu przy rozjeździe na Tulce i Poznań przez las?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 grudnia 2011 13:53
[s]A ja szukam informacji, gdzie podziewa się koń. Wałach rasy fiordzkiej maść oczywiście bułana o imieniu SERAFIN. Urodzony w 2002r przez klacz Sabina. Kupiony ze stajni ,,Bukowisko" (UKS ,,Victoria"😉 w Supraślu na jesień 2010r.[/s]

Odnaleziony !!!  😅
moneczka wiesz już coś na temat ROZTERKI ?
jakis fiord Serafin chodzi zawody  zaprzegowe z drugim fiordkiem
Teli nie wiem dokładnie jak od drugiej strony, bo byłam tam dwa razy- jak jade ze Środy Wlkp. na Swarzędz to przed Swarzędzem w lewo, więc chyba tam lasu nie ma od naszej strony 😉
Trafiły do p.Izydorka, ale szybko posprzedawał. Oczywiście nie miał czasu, żeby powiedzieć co i gdzie trafiło.
Poszukuję tego konia:

Klacz,o imieniu Włoszka,teraz ma 23lata.Kasztan,ze strzałką i gwiazdką,trzema skarpetkami.
Wiem,że była w okolicach Lublina,lecz właścicielka mimo zapewnień,że gwarantuje spokojną starość,sprzedała ją dalej i nie odpowiada na moje wiadomości. Jeśli ktoś wie,u kogo teraz jest,byłabym bardzo wdzięczna za info.
http://www.bazakoni.pl/horse_33062.html
EDIT (lepsze zdjęcie) :
niestety nie za wiele, Rosterka (bo tak sie pisze jej imię  🤔 )  jest koniem kosiarką gdzies w okolicach żyrardowa.
to mi wystarczy. Dziekuje :kwiatek:
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

12 grudnia 2011 10:00
baffinka,  jak do Izydorka, to raczej zbyt dobrych wiadomości mieć nie będę 🙁
Baffinka ja tam kiedyś  (tysiąc lat temu?  :hihi🙂 u niego jeździłam i coś izabelowatego było, ale czy to to samo to nie mam pojęcia, bo nawet te które ruszałam-łaciaki i siwe- to nikt z obsługi (ukraińskiej  :hihi🙂 nie znał po imieniu, a szefa trudno było złapać  👀

Edit: przypomniało mi się, że część koni (tych lepszych, czyli na pewno izabelki by się łapały) miało być przeniesionych do drugiego gospodarstwa, w okolicach Śródki (tej wioski od słynnej kiedyś dyskoteki  😜 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się