Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

a ja jak co roku robie duperelki na choinke janioły i inne  rzeczy z masy solnej
jak uw was choinki poubierane bo u nas mało ozdowb sztuycznych duz takich ciastek wlasnie figurek zrobonych jabłka orzechy
CeraŁ   dużo dużo zmian..
11 grudnia 2008 18:59
POMOCY chcialabym coś kupić dla właściciela stajni, mającego konia. Kantar skórzany odpada. Bardziej coś dla niego. Zastanawiam się jeszcze nad czaprakiem bo swojego nei ma (tzn ma ale juz szmaty które np. traktuje jako wycieraczka pod siodlarią  😉 😎 :hihi🙂 i jeździ w moich starych  🤣 🙄
Ale jeździ rzadko;/

myślałam też o dużej antyramie ze zdjęciami ale.. heh./ macie moze jakies inne pomysły?. ;O

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 grudnia 2008 20:06
A może jakiś portret jego konia naszkicowany ołowkiem? Zreszta ten pomysł juz tutaj bodajze padł 😉
kcj90 moze pozbieraj wszytskie jego i jego konia zdjecia i zrob jakos ladnie w antyramie.
Czaprak tez mozesz kupic na przyklad z imieniem jego konia od razu. Albo dla niego jakas fajna koszulke z Pikeura.

Mi zostaly jeszcze prezenty dla rodzenstwa
ja jeszcze nie mam NIC, zero, null  👿 🍴
Mój drugi brat ma dobrą wiertarkę, planuję m do niej zakupić jakiś porządny zestaw wierteł 🙂
A bratowej chyba podarują zestaw podkładek z głowami kompozytorów przewidziany wcześniej dla pierwszego brata i jakieś wypasione 2 pary rajtek.
Mam mam już wszystkie 💃 💃 😅 😅
Już mam większość 🙂
Dla cioci "Mamma Mia" na dvd (dobrze że nie kupiłam od razu w Empiku - tam cena 55 zł, a w Reducie 45 zł  😲 :ke🙂
Dla taty i jego kobiety takie same kubki (nie mam zdjeć ale wejdzcie na www.inkluz.com.pl -> galeria -> porcelana -> obrazek nr 79) - moje bez podstawek - na żywo są jeszcze piękniejsze, w ogóle wszystkie rzeczy by inkluz są przepiękne  😜  😍 💘
Dla 9 letniej przyszywanej siostrzyczki gra planszowa kalambury  🙂

Pozostała mama i babcia  😅
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 grudnia 2008 08:31
Ja w tym ytygodniu ruszam na wielkie zakupy, iałam isc wczesniej, ale mama poprosiła abym na nia poczekała(chora była) i w koncu tak zostałam nna ostatniej prostej w sumie juz bez prezentow. Ale co tam, damy rade  😉
Ja nie mam żadnego prezentu jeszcze... Nie wiem jak i za co ja to wszystko kupię... Dla rodziców będzie przewodnik po Grecji, dla brata Tshirt, dla chłopaka... tajemnica  😉 Tylko kasy mam straszny deficyt...
CeraŁ   dużo dużo zmian..
14 grudnia 2008 21:20
a ja jako mały dodatek do prezentów zrobiłam mamie kalendarz  😉 🤣 zrobiłam sobie w programie Snapfire corel juz gotowe z szablonów kartki kalendarza - ze zdjęciami rodziców, wywołałam jako normalne zdjęcia i wyszły super 🙂.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
14 grudnia 2008 23:21
dla matki juz mam prezent, dla dziadków też, nie mam niczego dla ojca;/
kujka   new better life mode: on
14 grudnia 2008 23:23
edit
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
14 grudnia 2008 23:47
ja niestety też jestem spłukana...
kujka   new better life mode: on
14 grudnia 2008 23:54
edit
dla babci doszedł film na dvd

a co sądzicie na temat takich butów? wygodne są? warto kupować? moja mama jest w nich strasznie zakochana, więc chciałabym jej takie spezentować  🙂

zdjęcie pożyczone z allegro, użytk. lady-fashion  😉

ja nie kupowałabym z allegro, tylko w New Yorkerze...
Ja nic o tych butach nie wiem, ale skoro mama Twoja jest w nich zakochana i chce takie, to myslę że nie masz się co zastanawiać 😉
karolinag4 Ja mam takie buciki( no może nie konkretnie te, ale właśnie ten ''model''😉 i są baaardzo ciepłe, wygodne też są, ale od razu mówię, że warto kupic rozmiar mniejszy, bo na maksa się rozłażą i z dobrego rozmiaru robi się rozmiar większy 🤔 bo to są właściwie takie łapcie;p
kujka   new better life mode: on
15 grudnia 2008 19:02
edit
Ja nic o tych butach nie wiem, ale skoro mama Twoja jest w nich zakochana i chce takie, to myslę że nie masz się co zastanawiać 😉


Muffinka - mamie napewno, ale pomyślałam też o sobie... w glanach nie przechodzę całej zimy, tym bardziej że wyjeżdżam na ferie za granice i chcę mieć po ciężkich dniach wygodne buty 🙂
Dzięki dziewczyny, podjadę jakoś w tygodniu i kupię  🙂
A jak to u Was jest z prezentami w czasie Wigilii? Leżą sobie pod choinką/rozdaje jedna osoba/każdy bierze swoje i oglada czy jak?

U nas teraz ze względu na kilkoro dzieciaczków prezenty są schowane na początku Wigilii, potem dzieci idą do okna na górze patrzeć czy jest już pierwsza gwiazdka 😉 a ktoś z nas szybko prezenty pod choinką układa.
Na ogół dziadek z najstrszym z dzieci wyczytuje po kolei prezenty. Czasem nawet ktoś z nas skusi się na jakieś ładne wierszyki, żeby nie było tylko suchych imion 😉
u nas prezenty juz sa pod chinką jak przychodza goście a ich prezety kładziemy normalnie na oczach dzieci  mówimy im tylko ze mikołaj zostawiła te prezenty np u cioci i ciocia je przyniosła hahahah.
Prezenty rozdają dzieci  😀
jeszcze dwa lata temu to ja rozdawałam prezenty (jako najmłodsza w rodzienie)  😀iabeł:
od zeszłego roku to się zmieniło, rozdaje córka (9 lat) kobiety mojego taty  😁
A ja wgl. jeszcze prezentów nie mam ^^.
Dopiero w czwartek jadee ;D
I nie mam pojecia co kupić mojej Kumpeli ze stajni.
Ale nie chce nic końskiego bo to ma być coś dla niej ;D.
Może pomożeciee ??  😀
CeraŁ   dużo dużo zmian..
16 grudnia 2008 19:23
hehehe a u mnie zawsze jest taka niezręczna sytuacja tuz przed rozdawaniem prezentów  😁
głównie rozdaje ten kto siedzi najbliżej choinki lub ja albo mama ;p.
ja akurat jestem najmłodsza w rodzinie (18 lat :cool🙂 wiec nie ma takich zadnych akcji z prezentami 😉.

ja jutro jadę po reszte prezntów  😜
dla taty, właściciela stajni i częsciowo dla babci i dla mamy juz są.. 😉
w ogole nie czuje swiat..zupelnie. rownie dobrze moga byc za miesiac jak i za rok..
jestem zmeczona po prostu..nie mam prezentow. w tym roku umowilismy sie z mezem ze inwestujemy w dom i ewentualnie korzystajac z duzej ilosci osob w domu, ktore chetnie zostana z synkiem- wyrwiemy sie do jakiegos spa na troche.

jakos tak wlasnie mnie smetactwo dopadlo..

a ja z powodu mojej pracy obkupuje sie w prezentach dla mnie samej od calej rodziny 😉 chyba w tym roku nie bedzie niespodzianek... coz... troche szkoda, ale co ja na to poradze, ze lubie ksiazki i filmy na dvd 😀  😉
u nas prezenty wędrują pod choinke przed wigilią, rozdaje tata🙂 jako że ja jestem najmłodsza (20 lat:P) to też jazd z prezentami nie ma😉

a prezenty mam prawie wszystkie! dla siostry - kalendarz wielki ścienny ze zdjęciami z Nowego Jorku, dla mamy róże zapacowe do kąpieli i książka Stuhra, a dla taty zaraz będę zamawiać kubek Harleya Davidsona, bandane i podkladke pod myszke tez z logo H-D! całe szczęście że ojciec kupił nowy motor to przynajmniej nie było problemu bo tak to bym miała nie lada kłopot, jak to zawsze z nim:/ chłopa "zaliczyłam" na Mikołajki, więc też luz🙂 uf!

a juz jutro jadę do domku😀😀😀 może w końcu poczuje święta! bo pomimo ubranej choineczki tu w krakowie też mi jakoś tak mało świątecznie:/
nietypowe pytanie moze ktos z was zamawial prze neta zywa choinke z jakiejs plantacji,szkólki
zapowiadaja sie swieta bez choinki jak nie znajde czegos na zamowienie w necie a gdzies trzeba prezenty ulokowac
A jak to u Was jest z prezentami w czasie Wigilii? Leżą sobie pod choinką/rozdaje jedna osoba/każdy bierze swoje i oglada czy jak?


lezą pod choinką, jedna osoba rozdaje

w ogole nie czuje swiat..zupelnie. rownie dobrze moga byc za miesiac jak i za rok..
jestem zmeczona po prostu
.....

jakos tak wlasnie mnie smetactwo dopadlo..




chcesz się zamienic?
myslę ze nie...

Emi ja wczoraj pojechałam na swoją działkę i sobie wycięłam
po raz pierwszy w zyciu mam prawdziwą choinkę....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się