Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego ciągle poruszacie ten temat. incognito powiedziała swoje, mod powiedział swoje, a Wy dalej TO SAMO. ile można?
DeJotka, ale jesteś śliczna i dziewczęca!
dzięki,na codzień ukrywam wszelkie przejawy tego 😉
Bischa   TAFC Polska :)
04 grudnia 2011 23:14
rewir, bo chamstwo należy tępić, Ty na to lejesz, ja leję, pare innych osób leje, ale znajdą się tacy, których to zaboli. Ale widać w tym przypadku jest ważny tylko i wyłacznie czubek własnego nosa. Do tej pory milczałam, zlewałam, ale postanowiłam się odezwać, ot i wszystko.
Cariotka   płomienna pasja
05 grudnia 2011 08:58
Wreszcie jakieś zdjęcie bez konia 😁
[quote author=DeJotka link=topic=28.msg1210281#msg1210281 date=1323026319]
W internecie łatwo skakać. I tyle.

Dokladnie, dziewczyna wie, ze gdyby powiedziala to komus na live, to moglaby niezlego gonga zarobic, i stracilaby zeby 😉 A na forum... 😉
[/quote]

super chciałabym to zobaczyć jak sie laski na ulicy biją bo sie którejś mało pochlebna opinia wyrwała o tej drugiej...
chyba troche przesadziłaś z tym traceniem zębów- no chyba że to twoja metoda na "koleżanki"
noen   A story of a fighter of our human race
05 grudnia 2011 10:22
izkadul, moja metoda jest olanie czegos takiego, lub wysmianie w twarz, ale znam wieeeele osob, ktore nawet za patrzenie krzywe, potrafia kogos pozbawic zebow 😉 Niestety takie rosna nastolatki w Polsce... A zaskocze Ciebie i powiem, ze znam nawet pare dwudziesto-paro latek, ktore za krzywe spojrzenie Ciebie skopia. Ale mam takie szczecie, ze tylko je znam, i blizszych kontaktow nie utrzymuje i nie mam zamiaru, bo to ''fajne'' nie jest. Natrafi dziewczyna na zlego przeciwnika i wyladuje na ziemi bez zebow. Nie zycze 😉
izkadul, moja metoda jest olanie czegos takiego, lub wysmianie w twarz, ale znam wieeeele osob, ktore nawet za patrzenie krzywe, potrafia kogos pozbawic zebow 😉 Niestety takie rosna nastolatki w Polsce... A zaskocze Ciebie i powiem, ze znam nawet pare dwudziesto-paro latek, ktore za krzywe spojrzenie Ciebie skopia. Ale mam takie szczecie, ze tylko je znam, i blizszych kontaktow nie utrzymuje i nie mam zamiaru, bo to ''fajne'' nie jest. Natrafi dziewczyna na zlego przeciwnika i wyladuje na ziemi bez zebow. Nie zycze 😉


o kurcze to się zestresowałam nie na żarty... myślałam że cywilizowani ludzie tak sie nie zachowują, ale widać człowiek sie uczy całe życie  😉
izkadul, to co prawda lata temu było, ale trafiłam na takie. Ciągnęło się przez 3 lata. Tu co prawda niezupełnie o wygląd czy komentarze poszło. Zmienilam szkołę akurat, trafiłam na taki "babski gang" i poszło, bo coś tam w 5 klasie powiedziałam nie tak, jakby sobie guru życzyło. A dalej szlo z górki. Zębów nie straciłam, ale to były "dziewczynki" (przypominam, że miałyśmy wtedy jakieś 12-15 lat, a wszystko skończyło się 10 lat temu), które byłyby do tego zdolne, gdybym miała jak się bronić (prowokując je tym samym bardziej).
Zdarza się niestety.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 grudnia 2011 18:35
Ja już z 2-3str temu skończyłam,a Wy dalej swoje. Dajcie sobie już na wstrzymanie...zajmijcie się zbawianiem świata w swoim najbliższym otoczeniu, najlepiej zaczynając od siebie.
Te głupoty, które teraz wygadujecie są poniżej pasa. Ale nie wy wiecie czy jestem w stanie powiedzieć komuś co uważam o jego wyglądzie i ubiorze na żywo czy nie.
Wstawiacie swoje zdjęcia więc pogódźcie się z tym, że ktoś może napisać, że uważa to i to na temat ubioru czy wyglądu i niekoniecznie musi się Wam to podobać.
incognito, uwazasz ze masz prawo do wypowiedzi bez ograniczen, a jednoczesnie zabraniasz wypowiedzi innym. Kazesz godzic sie z krytyka wstawianych zdjec na publicznym forum, a nie chcesz sie pogodzic z krytyka wlasnych na tym forum wypowiedzi. To jak to z Toba jest w koncu? Bo dla mnie to zupelny brak konsekwencji.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 grudnia 2011 06:33
bobek-jeśli ktoś chce krytykować moje wypowiedzi to proszę bardzo, ale już może nie w tym wątku, bo mod już raz nas upomniał. Załóżmy wątek-krytykowanie wypowiedzi xx napisanej przez ingonito nt osoby xy 😅 😍
CzarownicaSa, mysie uszy wymiataja
incognito, nie chowaj sie za spodnica moda 😉 jeszcze przed jej ingernecja dziewczyny zwracaly uwage na Twoja niekonsekwencje.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 grudnia 2011 13:49
bobek właściwie nie do końca wiadomo co to za zwierzę, ale grunt, że się mojemu Lubemu spodobały  😁
I grzywk zdecydowanie odpada- mam pucułowatą twarz, co grzywka będzie jeszcze potęgować, a ja chcę tego właśnie uniknąć 😉 Na razie stanęło na pazurkach i cieniowaniu na całej długości włosów. Zobaczymy, jaki będzie efekt  😁
I z "urodą" proszę nie przesadzać, bo lustro w domu mam  😎

edit: kenna,  leżę i kwiczę  😂 w życiu bym na to nie wpadła :P
I tak, włosy farbowane... neistety. Ale cóż zrobić 😉
Cariotka śliczne jest to zdjęcie i super Ci w tych włosach
Averis   Czarny charakter
08 grudnia 2011 16:54
madmaddie, o ja, dzięki! Przeoczyłam Twój wpis 😉  Nie ukrywam- egocentryczna część mojego ego bardzo je lubi 😁
Wczoraj przygotowywałyśmy z koleżankami plakat o zdrowym żywieniu i na koniec naszej pracy postanowiłyśmy porobić sobie trochę zdjęć 🙂 Ja to ta w okularach 🙂






To i ja się przypomnę 🙂 Tym razem na końsko 🙂



yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 grudnia 2011 19:33
Pilnuj włosów, radzę Ci  😀iabeł:
haha 🙂 ok... 😀
^^ takie tam .



no i jeszcze mikołajki  🙂 tak się wita z mikołajem ^^  :


Fajrant^^, aaaaale świetne!  😜
Fajrant - pierwsze mega 😀
kujka   new better life mode: on
11 grudnia 2011 20:48
a ja znow pracowicie-z wycieczki z moimi uczniami 😀



jechalismy do muzeum 😉
kujka, jak patrzę na to zdjęcie to sobie myślę, że nasze prace mają wiele cech wspólnych 😀 Na mnie i moją ekipę ludzie w autobusie też się często dziwnie patrzą 😀
kujka   new better life mode: on
11 grudnia 2011 22:40
Dzionka, a to i tak jest jedno z normalniejszych zdjec z tej wycieczki 😉
i mysle ze nasze prace maja baaaardzo duzo wspolnego!
(zalatwianie miejsca na modlitwe posrodku Muzeum Powstania Warszawskiego 3 muzulmanom absolutnie rzadzi). pewnie miewasz rozne podobne emerdżensi sytuacje :P
Hahaha, nieźle z tym miejsce do modlitwy 😀 Ja mam trochę podobnie, moi podopieczni robią siarę gdziekolwiek się pokażą. Ale dla mnie to dobrze, bo zawsze za bardzo przejmowałam się tym, co ludzie powiedzą. Teraz po prostu poziom absurdu sytuacji osiąga taką skalę, że muszę to wszystko przyjmować z godnością na klatę po prostu 😀
Bischa   TAFC Polska :)
11 grudnia 2011 22:53
Kujka, i co, nie było problemu? 😉
kujka   new better life mode: on
11 grudnia 2011 22:58
Dzionka, no to wysokie pięć!
"pani kalina, a ja nie mam bilet i drajwer sed że też nie ma to co mam zrobić?" - Shahbaz lat 39.

"A: 19-go biore ślub. tylko nie wiem gdzie w Polsce kupić ciasto halal.
M: zapytaj pani kalina! ona bedzie wiedziała gdzie kupić ciasto halal!
A: pani kalina a gdzie mozna kupic ciasto halal?"

"pani kalina jak po polsku: he is a good man, he respects other people?"

"pani kalina a moge powiedzieć że Muhammad jest mój chłopak?" - Magid lat 29.

pieciu doroslych facetow robiacych sobie przez 10 min sesje zdjeciowa na przedwojennym motocyklu BMW z koszem, kiedy w tym samym czasie przechodzily obok niego dziesiatki mlodych ludzi z wycieczkami szkolnymi - bajka. i jeszcze robili miny, jakby powietrze wialo im prosto w twarz...  🤣

Bisha okazalo sie ze wlasciciel kawiarni ktora jest posrodku trasy zwiedzania jest... Algierczykiem. i spoko wpuscil moich "chlopcow" na zaplecze 😉 ciocia kala wszystko swoim dzieciom zalatwi!
Bischa   TAFC Polska :)
11 grudnia 2011 23:01
A to nawet chyba tam byłam w tej kawiarni z ciotką, pamiętam, że był tam ktoś mówiący łamaną polszczyzną o egzotycznym wyglądzie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się