Końska rewia mody cz. V (2011)

blackhorse może to był premier collection Fair Play'a??
wątek zamknięty
A mi się podoba dralon Sangria, nawet widzi mi się na moim koni. Tylko szkoda, że portfel nie podziela mojej opinii  😕
wątek zamknięty
Nooo,  ja teraz nie wiem co, jutro Cavaliada i będą Eskadrony przecież  😍  niedługo święta, a prezenty same się nie kupią. I tak wymięknę przy stoisku,więc moge mieć tylko nadzieję,że po Cavaliadzie kasa mi z nieba sfrunie  😎
blackhorse - no wiesz, trochę kantarów jest w tym kolorze  🤔 Podaj więcej informacji, czy podszyty , czy jakieś wzorki, napisy itd.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 grudnia 2011 17:28
Moja lipna przeróbka Lolka w ala grey//stone, jak solo wygląda fajnie to na koniu pogrzebowo
Za to Sangria ciekawa ale ten beżowy nie pasuje do Latino

wątek zamknięty
ja mam zdjecia Jaspera na gniadym ! :P Za mniej niż godzinę postaram się wrzucić  😎
wątek zamknięty
Juliadna, lipna? Przez moment myślałam, że kupiłaś tego dralona zanim forum się dowiedziało o jego istnieniu. Mi się podoba na Lolku 😍
wątek zamknięty
juliadna, ale w dralonie sangria widzę Lolka  😍

może ktoś podlinkować aukcje do tego pana z dralonami limited?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 grudnia 2011 18:26
Fantazja tylko te szare są na ebay-u

klik
wątek zamknięty

julianda  nie wiem, czy kontrast nie jest za duży, ale derka wyszła ciemniejsza i chyba dlatego pogłębił się efekt pogrzebowy 😉

zobacz np. tutaj(reitforum)



wątek zamknięty
juliadna, dzięki  :kwiatek:
a swoją drogą to mogliby powtórzyć dralon deepblue-nugat  😜  nieobraziłabym się  🤣
wątek zamknięty
Mam zdjęcia Navyego na karusku wstawiać ?
edit wstawiam 🙂

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 grudnia 2011 18:44
chudapigi faktycznie 🙂  :kwiatek:  ale robiłam to kilka dni temu i sugerowałam się zdjęciem z Ebay-a

Dralon Sangria



wątek zamknięty
ozłocę każdego kto mi powie gdzie dostanę sangrię XXL lub ew XL  :kwiatek:
wątek zamknięty


Co to za czaprak, pierwszy po prawej ? 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 grudnia 2011 20:22
Livia bo zrobiło mi sie głupio jak sie dowiedziałam że sama sie nad nimi napracowała, z to jej wielki  👍 bo ja bym chyba podkładki pod owijki nie uszyła 😉
jednak nie przekonuje mnie kurcze ten odcien melange 🙁
wątek zamknięty
Ja się nie obrażam , mam duży dystans do opinii  😉, jak się decyduje by coś swojego pokazać na forum  , muszę liczyć się z różnym odbiorem i oto mi chodziło . Zrobiłam ich na indywidualne zamówienia trochę , dopracowując wszystkie szczegóły  i oczekiwania z osobą zamawiającą i każdy był inny . Niestety nie mam zdjęć , bo są w posiadaniu osób prywatnych , ale widzę ze zainteresowanie jest spore i warto jednak zastanowić się nad wykorzystaniem tej luki . Nigdy nie przypuszczałam ze wezmę się za robienie właśnie czapraków ,  tak jakoś  poszło po sznurku i nie jest to mój sposób na dorabianie się , bo zajmuje się zupełnie czym innym .





wątek zamknięty
Lecze sie, a moze raczej sie staram ??
Oto co zostało szmatoholikowi po dokonaniu poteznego przetrzebienia kolekcji.... 😉

wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
11 grudnia 2011 00:21


Derka moro 🙂



Czaprak handmade, owijki no name i kaloszki islandzkie



róóSZowa xd



Fioletowy komplet stallion
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 grudnia 2011 08:58
Zairka, ja wiem - po prostu się przy tym spontanicznie roześmiałam przed kompem 🙂

zalcia, tak mi jakoś smutno wygląda Navy na karym... i wrzuć Jaspera 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
11 grudnia 2011 09:35


Co to za czaprak, pierwszy po prawej ? 🙂


To chyba jakiś BR 😉
wątek zamknięty
Derka eskadron dralon Black/silver/copper  i komplet anky paprika.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 grudnia 2011 14:30
etosha, bardzo fajnie 🙂 I muszę powiedzieć, że drugie zdjęcie spokojnie nadaje się do galerii szmato 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 grudnia 2011 14:33
Klami ta anka to jaki to kolor? 👀
wątek zamknięty


Co to za czaprak, pierwszy po prawej ? 🙂

Coriander 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 grudnia 2011 14:41
[quote author=croopie link=topic=41891.msg1217465#msg1217465 date=1323547854]


Co to za czaprak, pierwszy po prawej ? 🙂

Coriander 🙂

[/quote]
Hahahha nie zabłysłaś 😂
wątek zamknięty
zainteresowanie jest spore i warto jednak zastanowić się nad wykorzystaniem tej luki .

Jasne, że tak. Na pokazy, na parady, do różnych sesji z końmi. Tam takie czapraki będą BARDZO pożądane.
Widek07-Ja jestem pod wrażeniem twoje roboty. Perfekcyjnie. I aż żałuję, że nijak mi taki czaprak do niczego niepotrzebny.  😉
wątek zamknięty
No nie wiem , może jeszcze poprawić.Bo mam jeszcze takie:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 grudnia 2011 14:56
Tylko że tu Paprika wygląda jak Sunshine 🙂 Zdecydowanie lepsze to poprzednie foto 🙂
wątek zamknięty
Masz racje Livia też mi się tak wydaje.To wstawiłam do szmatoholików to 2.
wątek zamknięty
A ja wróciłam właśnie z Cavaliady. Z kompletem Nici Cobalt i takim samym kantarkiem 😅 Zakochałam się jeszcze w derze do kompletu ale zabrakło finansów 💘 I nie było ani jednej Anki 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.